Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събине, нали баш на двойната цъкам, сега пък двойната ме откара на две мнения преди моето.
    Тото 2.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Вероятно е защото има нов коментар под мнението където те е закарало...

  • Аз да попитам за някои неща от стария форум които ми липсват тук:
    1. В стария имаще под всяка тема списък на хората които са я прочели през последните 30 дни.
    2. При търсене темите в които съм писъл или запонал бяха означени със зелена стрелкичка.
    3. При абонаментите можеще да се създават допълнителни папки и всеки сам да разпределя коя от темите къде да слага.
    Гореизброеното ще може ли да го има някога и тук или новата платформа не позволява?
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Ще разуча...

  • sabin коментира Вчера, 22:28

    Ти ще получиш уведомление за този коментар и няма да го пропуснеш

    Останалите когато натиснат да видят новото в тази тема(ако имат абонамент) също ще дойдат тук след като се оправи един бъг, които е във версия 5.5.5 с която сме в момента. Единственото неудобство остава че новите коментари не се оцветяват примерно за да може да видиш всички нови коментари от тук до края на темата просто скролвайки. Може да има начин и това да стане, трябва да се чете...
    Ако преди малко съм имал възможността да видя новите възможности на функцията то съвсем не останах впечатлен от новият и начин на работа. Като кликнах на какво ново, отидох на някакъв коментар към доста старо мнение.

    *********************************

    За да се сложи край на тая безсмислена дискусия, спирам да пиша по темата коментар под мнение. Правете каквото знаете. Ако искате гравирайте коментарите на табелки и ги изпращайте на потребителите с български пощи. Все ми е тая.
    Спирам да чета и да отговарям на такива коментари. С което считам въпроса за решен и изчерпан.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Не се ядосвай колега, проблемите които си отбелязал са реални и ще мислим по тях. Благодаря за отделеното време.

  • Това, дето излиза на "Активност", ако му се обърне сортировката ще е по-добре.(т.е. последното мнение да е най отдолу)
    Сега е неестествено. Аз поне, явно няма да свикна
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      като натиснеш още един път активност, сортировката се обръща

  • ....бавен е -поне при мен
    Модзила ползвам
    Тапаталк-кога?
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

      Ако преди малко съм имал възможността да видя новите възможности на функцията то съвсем не останах впечатлен от новият и начин на работа. Като кликнах на какво ново, отидох на някакъв коментар към доста старо мнение.

      ....
      Ей няма угодия! Малко по-нагоре се скъса да се жалиш как не можело да се намират добавените коментари. Сега, като са го направили да отиваш на последното добавено, било то и коментар, пак недоволен.

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Амии..Незнам...Нещата си стоят кофти, пишат 10 стари другари общо взето, не беше точен момент за несполучлива миграция, песимист съм за бъдещето, да не кажа по-силни думи...Жалко..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • Ако четеше по-внимателно щеше да разбереш какво съм написал. Бутончето със стрелкичките, онова което допреди две седмици твърдеше че не съществува (щях да го премълча ако беше с няколко идеи по-малко жлъчен) водеше до първото непрочетено мнение. Според мен е логично да продължи да работи по същия начин.
          Сега ще ти подложа динената кора : Ако последния коментар е към мнение отпреди 2 години, и въпросния бутон (който не съществува както знаем) ме позиционира там, според теб това би ли било полезно някому и би ли било удобно като функция?
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Разликата дали ще е коментар на мнение върху самото мнение или мнение с цитат 5 страници след това е голяма и тя еднозначно е в полза на първи вариант. Представи си че преглеждаш тема от 500 мнения и те интересуват коментари на нечие мнение, ще трябва да я изчетеш цялата защото аз може да съм я видял година след това и да съм се изказал върху цитат от преди година след ....сет страници.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Ако четеше по-внимателно щеше да разбереш какво съм написал. Бутончето със стрелкичките, онова което допреди две седмици твърдеше че не съществува
              Да не би нещо лекинко да си се пообъркал? То хубаво те напъва някой и нещо да ти е криво, ама ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Мда, с коментарите няма да ги бъдат нещата... Аз лично мисля, че биха могли да се ползват най-много както краткия коментар при добавяне към репутацията, при предишната версия на форума, без да се заформят дискусии или да се чакат отговори...

                ПП: Вчера например дадох кратък коментар към мнение на Спарки, който обезсмисляше цялото му следващо мнение, което беше и доста дълго... Ако го беше видял, щеше да си спести усилията в грешна посока, или просто щеше да го коригира в подходяща... Хронологичността се оказва доста важна при писането във Форума, затова смятам, че е редно първо по нея да се направи каквото трябва. В тази връзка, кофти е, че преди публикуване на отговор по тема, не се виждат междувременно дадени други отговори.

                ПП2: Простите неща работят по-сигурно - според мен е редно, да се гонят максимално близки до предишната версия вид и функционалности. От там вече може да се вкарват полезни новости, които ги позволява новия софтуер. Щото сега е обратното - всевъзможни функционалности, много от които безполезни, и не могат да се настроят основни неща.
                Без да съм спец, според мен основните функционалности, е било редно да се изчистят какви и как да бъдат още в тестовата версия, и то от хора пишещи по форуми. Не мисля, че тези неща са заради разликите в обема на базата данни при реалния форуми, а са по-скоро принципни положения.
                Последно редактирано от cecoa1; 18-12-19, 23:16.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • Гооооляма драма с тези коментари. Ами не пишете такива бе?!? Да ви е сложил някой чатал на врата? Друго си е някой да почне тема за компютри, а после да се подкарат реплики и дуплики за компоти. Те такива теми са и най-посещавани ...


                  П.П. Между другото, някой няма ли да отиде да нарита гумите на Цуки и да му потърси сметка защо и във Фейса има мегдан за такива коментари (отговор). Те, като гледам, дизайнерите на форумния софт малко са гледали да го докарат като Фейсбук.
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-12-19, 07:09.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Мда, с коментарите няма да ги бъдат нещата... Аз лично мисля, че биха могли да се ползват най-много както краткия коментар при добавяне към репутацията, при предишната версия на форума, без да се заформят дискусии или да се чакат отговори...

                    ПП: Вчера например дадох кратък коментар към мнение на Спарки, който обезсмисляше цялото му следващо мнение, което беше и доста дълго... Ако го беше видял, щеше да си спести усилията в грешна посока, или просто щеше да го коригира в подходяща... Хронологичността се оказва доста важна при писането във Форума, затова смятам, че е редно първо по нея да се направи каквото трябва. В тази връзка, кофти е, че преди публикуване на отговор по тема, не се виждат междувременно дадени други отговори.

                    ПП2: Простите неща работят по-сигурно - според мен е редно, да се гонят максимално близки до предишната версия вид и функционалности. От там вече може да се вкарват полезни новости, които ги позволява новия софтуер. Щото сега е обратното - всевъзможни функционалности, много от които безполезни, и не могат да се настроят основни неща.
                    Без да съм спец, според мен основните функционалности, е било редно да се изчистят какви и как да бъдат още в тестовата версия, и то от хора пишещи по форуми. Не мисля, че тези неща са заради разликите в обема на базата данни при реалния форуми, а са по-скоро принципни положения.

                    Това че им каза и на двамата че двигателя е комонрейл и не може да ползва помпата която коментират аз лично видях своевременно. Защо те не го видяха, не знам. Може да не са свикнали още.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • disko04
                      disko04 коментира
                      Редактиране на коментар
                      И аз не съм свикна съвсем, това исках да е коментар а стана мнение по погрешка.

                  • Относно при "коментар", наистина трябва да излиза някак си като ново мнение, когато преглеждам форума, винаги гледам набързо интересните за мен теми с последни писани мнения, когато има коментар то не се отразява като ново мнение, което пък ме кара на всяка интересна тема за мен, да я отварям и да преглеждам поне две страници назад за някой изпуснат или добавен с времето нов коментар.

                    Смятам че трябва да направите нещо по въпроса с коментар като ново мнение.

                    Относно дизайна, ще направите много добре ако докарате оранжевата тема на стария форум, няма да е никаква трудност за вас.

                    Мобилния вариант за мен е много ограничена, не мога да видя изобщо нови мнения, освен ако не отида специално на какво ново, затова ползвам всеки път десктоп версията.

                    Коментар


                    • И аз съм против "интегрирането" на коментара в оригиналното мнение - трябва да излиза като ново мнение по реда на публикуване. Сега тотално се губи хронологията. Като има да се коментира конкретно мнение то да се цитира като в стария форум и готово!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X