Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

    ПОдписи при мен не се виждат никакви.
    От настройките в профила трябва да отметнеш, че желаеш да ги виждаш.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • sabin
      sabin коментира
      Редактиране на коментар
      Ха, научих и аз нещо ново

  • Лента с номерата на страниците отгоре на страницата.
    Сега е само отдолу, и ако искам да ида на някоя конкретна трябва да скролвам до дъното.
    Или да пиша номера на страницата в полето. Не, че е велико неудобство, но е добре да има лента и оъгоре. Преди имаше.

    Аааа, и ако може да се намали височината на полето с аватара, името на потребителя, там туитър и фейсбук. Излишно високо е, и само заема място.
    Аватарите са много малки.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      ползавай бутона END да отидеш бързо долу и HOME да отидеш бързо горе.......това ако пишеш от РС де

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Ползвам си ги.
      Обаче лентата със страниците отгоре си е благинка.

  • Явно има активност от страна на можещите, та да повторя за проблем споменат по-рано в темата.
    Преди като прочетях тема от списъка "какво ново" тя оставаше там но с по-тънък шрифт и като се появи ново мнение по друга тема тая слизаше надолу. Сега прочетените теми изчезват от списъка и нямат откриване.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение

      От настройките в профила трябва да отметнеш, че желаеш да ги виждаш.
      Благодаря! Готово!

      Коментар


      • В момвнта ми показва че имам едно известие. Като цъкна на известия, ми казва че нямам, а в профила ми в "уведомлания" ми казва че имам едно, но като цъкна на уведомления ми показва 2 панела с текст "Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница".
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          В момвнта ми показва че имам едно известие. Като цъкна на известия, ми казва че нямам, а в профила ми в "уведомлания" ми казва че имам едно, но като цъкна на уведомления ми показва 2 панела с текст "Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница".
          И при мен беше така, просто отхвърляй всичко и ще се изчисти
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • А какъв е смисъла на бутона "отхвърли". Т.е. каква е разликата ако го отхвърлиш или не?
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              И на мен логиката на бутона "dismiss" ми убягва в превода. Отхвърли на мен ми звучи повече като отказ. Затова питах какво още би могло да означава "dismiss"....

            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Няма проблем да го сменя превода. Ако някъде смятате че има по подходяща дума - споделете

            • zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              Преводите са добре. Както по-горе обясних, проблемът е в "нашия телевизор". Тоест в моя...
              В този ред на мисли, кажи ми сега как вкара усмивката в текста на коментар.

          • ЧНГ на всички! Много здраве, щастие и късмет!

            Разбрах задачите, действам.

            Коментар


            • Преди , като отвориш тема имаше бутон, "отиди на първото непрочетено мнение" , може ли и сега да има , защото на телефона , синята стрелка е много трудна за уцелване ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • Защо текстът на поста се променя след време? Незначително, правопис, нещо в словореда и тд.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да не би самия автор на поста да си го е оправил след като вече го е публикувал, и чак тогава е видял тези дребни грешки. И си ги е оправил, нали имаме тази възможност,
                  Аз поне така правя, и то сравнително често.
                  Макар, че се старая да го правя в първата минута след излизането на поста. Ако са минали 2-3 дни гледам да не пипам.
                  А особено пък, ако се отнася до смисъла на написаното-задължително не пипам. Когато съм си редактирал пост винаги е било заради грешки в писането, Я неправилно сложен интервал, я изпусната главна буква, я чукнати два бутона и излиза излишна буква...
                  Последно редактирано от Кольо; 05-01-20, 19:22. Причина: Амиии-именно каквото обясних в коментара-точно това направих.

              • Тъпо е, когато прочетеш дадено мнение в "какво ново" и то да изчезва..Може да премине в по-светъл шрифт, както беше преди
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • На някои теми липсват малките сини стрелкички , които уж те пращат на последното не прочетено мнение. Отделно , че не ме пращат и там когато ги има..
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Дай пример или снимка на екрана. Не съм забелязвал подобно нещо. Сигурен ли си че си се логнал?

                • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

                  И при мен беше така, просто отхвърляй всичко и ще се изчисти
                  Как да отхвърля като не ми дава такава опция ? В панела съобщения, група "АБОНАМЕНТИ" ред "уведомления" съдържа 2 бр. препратки към публикации по тема, в която никога не съм влизал. На тази страница каквото и да натисна ми дава, че не съм оторизиран.
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • И при мен така, смятам, че е временен бъг.
                    Събин е на ход.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • Току що влязох във форума и видях, че въпросните уведомления са отстранени. Не знам дали е външна намеса или някакъв reset, но е оправено.
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X