Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    И аз съм с чавето и на мен ми минаха притеснителни мисли относно спането, така че ми пазете едно място за палатка в района с дечурлигата. Ще е весело
    Виж ги само колко са притеснени вечер децата:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:190_9029_resize.JPG
Прегледи:1
Размер:143.2 КБ
ID:5404110

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:190_9030_resize.JPG
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5404111

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:190_9031_resize.JPG
Прегледи:1
Размер:135.9 КБ
ID:5404112

    Архив от 4-ти национален оффроуд събор - Приморско
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Аз тръгвам утре. Да не пропусна нещо. Други подранили ще има ли? Веднага да си признаят.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Живот и здраве аз на 5-и съм там. Ще се видим в лагера с дечурлигата.

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Аз тръгвам утре. Да не пропусна нещо. Други подранили ще има ли? Веднага да си признаят.
          Като погледнеш на плажа около заведението няма начин да не забележиш тримата най-бели "ол инклузив туристи". Те там пребивавам в по-умерените откъм слънце часове.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Ако има много деца, дали пък да не включим в програмата и едно деЦко парти. Питам, дали да си нося аксесоарите.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              Ако има много деца, дали пък да не включим в програмата и едно деЦко парти. Питам, дали да си нося аксесоарите.
              Вземи дедо попе, вземи да има
              Днес се чух с Джанго и той ще подрани
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Таз година рано ще подхванем събора!
                И аз съм утре вечер там.
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Палатковивя лагер , като къмпинг ли е оборудван ..... тоест дали има вода и ток , че да знам какво да си нося , защото ще имам 2-3 часа да събирам багажа преди да тръгна , и не ми се иска да се занимавам с излишни неща
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Тц, ток има ако, си направиш. Вода ако, си донесеш... Просто рядка горичка близо до плажа.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Тц, ток има ако, си направиш. Вода ако, си донесеш... Просто рядка горичка близо до плажа.
                      Коле ако доида в петък вечерта или събота сутринта ще мога ли да си опъна палатка след съответното заплащане разбира се?
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Колебанията ми се свеждат до това с какво да пътувам, щото бая превоз съм завъдил . Май клоня към мотора... Жената и детето с леката кола.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Не знам защо баш Кольо питате, ма и като домакините си траят, ще ти отговоря на база личен опит - тази "горичка" принципно става палатков лагер само за събора; мястото е перфектно и трябва да благодарим на организаторите, че ни пускат там и да гледаме да не го освиним.
                          Всички ще плащаме такса и си е нормално, че бая разходи има.
                          Вода има в близост; на плажа има и душове; достатъчен брой химически тоалетни; няколко места за палене на огън, макар че в тази суша е най-добре всички да избягваме открития огън, едно барбекю или газов котлон са напълно достатъчни. Квартири по това време на годината има предостатъчно на много добри цени (1/2 от Балчик, примерно). Ток има при ди-джеите, срещу някоя друга бира можеш да си заредиш телефона ;-)

                          Ники, с каквото искаш си докарай трътката, само си я докарай, че имам много да те черпя за тенеке ханъм.
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Коле ако доида в петък вечерта или събота сутринта ще мога ли да си опъна палатка след съответното заплащане разбира се?
                            Не съм Кольо, но ти отговарям. Защо да не може да си опънеш палатката, дори и за ден-два?
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                              Не съм Кольо, но ти отговарям. Защо да не може да си опънеш палатката, дори и за ден-два?
                              Мерси,аз да питам все пак!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Мерси,аз да питам все пак!
                                Ако има проблеми, ще ти позволя да я опънеш в двора на моята палатка.
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X