Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мислех да го предложа на Злати тази година-игрите да са само за участниците, но щом няма да има...
    Е то какво пречи да се състезаваме да дърпаме Форднисана например, който падне - черпи
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Е то какво пречи да се състезаваме да дърпаме Форднисана например, който падне - черпи
      Лично на мен тази идея ми харесва....Подкрепям напълно.
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Той, Колето, сигурно ще дойде с Астрата, че по-нагоре, някой си trajal, се беше заканил да му кара Маверик-сана.
        Ама и нея може да я дръпнем
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
          Програмата на Събора
          07.09
          20.00 Сбирка по интереси- за всички фенове на темата Моят Нож- изложба на самоделни или тунинговани ножове, размяна, продажба , приемане на поръчки за изработка.
          Някой ще мъкне ли ножове ? Питам, понеже интерес никакъв в темата, та да не се окажа единствения железар....
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Абр с риска да ме погнат батковците .... що ли пък да не се направи едно "траялче " за леки коли
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              Някой ще мъкне ли ножове ? Питам, понеже интерес никакъв в темата, та да не се окажа единствения железар....
              Организатора е голям фен и има някои неща, аз не знам дали ще нося, но ще зяпам с удоволствие.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                Да нося ли музиката...
                Нали не очакваш да си купонясваме със слушалки

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Някой ще мъкне ли ножове ? Питам, понеже интерес никакъв в темата, та да не се окажа единствения железар....
                  надявам се да не си единствения- аз имам под ръка някое друго желязо така, че засега сме двама. Покани хора от темата за ножовете!

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Организатора е голям фен и има някои неща, аз не знам дали ще нося, но ще зяпам с удоволствие.
                    А ти като приятел на 5-ракиев защо не го убедиш да дойде и да ни позволи да пипнем нещо на живо!!! Може и да и поръчаме нещо?!

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Бочо, ти последно ще идваш ли? Да нося ли чашата?
                      Че как няма да дойда да те видя на живо.Аз съм сложил твой портрет на стената да те гледам цяла година,та сега ли да не дойда,ЗА ТЕБ ВЛИЗАМ ГОЛ В БАНЯТА С РЪЦЕ В ДЖОБОВЕТЕ. И кило ракия.
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        ВАЖНО!!! На вниманието на всички които планират да идват на палатка!!!
                        Поради голямата вероятност да не можем да покрием разходите от рекламни спонсори, е вероятно да увеличим таксата събирана от палатка. Изхождайки от броя на палатките миналата година, се очертава цена от 15 лв за палатка ( кемпер) за целия период на събора ( !!!!НЕ на Вечер)
                        Парите ще бъдат събрани от проверен човек , като на всеки ще му бъде дадена квитанция. Ако не се събере сумата ще се наложи да направим и една благотворителна акция : дари 5 лева - спаси Събора

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Да, за съжаление тази година спонсорите ни поотрязват, макар че бяха много доволни от миналата година, ама криза е. Апелирам и аз за допълнителна подкрепа от всички, щото елементарният масраф (тоалетни + огради за траяла+ тоци, моци и вся друго густо) е чука си пара...

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                            ВАЖНО!!! На вниманието на всички които планират да идват на палатка!!!
                            Поради голямата вероятност да не можем да покрием разходите от рекламни спонсори, е вероятно да увеличим таксата събирана от палатка. Изхождайки от броя на палатките миналата година, се очертава цена от 15 лв за палатка ( кемпер) за целия период на събора ( !!!!НЕ на Вечер)
                            Парите ще бъдат събрани от проверен човек , като на всеки ще му бъде дадена квитанция. Ако не се събере сумата ще се наложи да направим и една благотворителна акция : дари 5 лева - спаси Събора
                            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                            Да, за съжаление тази година спонсорите ни поотрязват, макар че бяха много доволни от миналата година, ама криза е. Апелирам и аз за допълнителна подкрепа от всички, щото елементарният масраф (тоалетни + огради за траяла+ тоци, моци и вся друго густо) е чука си пара...
                            С удоволствие ще дам 5-10лв за спасяването на събора!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              С удоволствие ще дам 5-10лв за спасяването на събора!
                              Аз също. Направете една каса и кой колкото му е на сърце ...
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                                ВАЖНО!!! На вниманието на всички които планират да идват на палатка!!!
                                Поради голямата вероятност да не можем да покрием разходите от рекламни спонсори, е вероятно да увеличим таксата събирана от палатка. Изхождайки от броя на палатките миналата година, се очертава цена от 15 лв за палатка ( кемпер) за целия период на събора ( !!!!НЕ на Вечер)
                                Парите ще бъдат събрани от проверен човек , като на всеки ще му бъде дадена квитанция. Ако не се събере сумата ще се наложи да направим и една благотворителна акция : дари 5 лева - спаси Събора
                                Респект за всичко, което правите; таксата е минимална, няма безплатен обяд, там сме.
                                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X