Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
    ВАЖНО!!! На вниманието на всички които планират да идват на палатка!!!
    Поради голямата вероятност да не можем да покрием разходите от рекламни спонсори, е вероятно да увеличим таксата събирана от палатка. Изхождайки от броя на палатките миналата година, се очертава цена от 15 лв за палатка ( кемпер) еецатачза целия период на събора ( !!!!НЕ на Вечер)
    Парите ще бъдат събрани от проверен човек , като на всеки ще му бъде дадена квитанция. Ако не се събере сумата ще се наложи да направим и една благотворителна акция : дари 5 лева - спаси Събора
    За идеята що се мъчите саберете по 20 лв. пък ако останат ги дайте на децата ,аз и заради това питах за тениските , 20лв. = има няма 6 литра бензин

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      За състезанието който питаше, вижте тук - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=150471
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Някой ще мъкне ли ножове ? Питам, понеже интерес никакъв в темата, та да не се окажа единствения железар....
        Ти ще преобладаваш ли бре ?? Много ще се радвам да се видим и поомускатим тугедър . На сбирката ще присъствам приоритетно . Ножки няма да нося много поради липсата на кой знае какви расови остриета , но ще гледам и цъкам подобаващо ..
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
          (в прочем Коле с какво ще идваш?)
          С форд-нисана. Ако направят някакво леко състезанийце може да се пусна, ама не за закопаване де. Дърпане по пясъка-може. То си зависи на колко ще съм...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            Ти ще преобладаваш ли бре ??
            Ъхъ.

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            Много ще се радвам да се видим и поомускатим тугедър .
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pig_ball.gif
Прегледи:7
Размер:10.6 КБ
ID:5404029
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • Re: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Добър ден, ето малко информация за събора събрана на едно място: http://offnews.offroad-bulgaria.com/...ia-v-primorsko.
              Поздрави
              Не позволявайте на адреналина и гордостта ви да управляват мотора, защото всичко става много бързо!

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                На събора може и да дойдат хиляди, ама към момента не видях никой. У цЕло приморско кьорава лепенка няма.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Баси, ние без лепенките не сме ли ора...
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Баси, ние без лепенките не сме ли ора...
                    Сигурно сте хора, ама няма как да ви познае човек че сте от наще хора.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      ....как да ви познае човек че сте от наще хора.
                      Оффкаме по-силно
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Едно въпросче към пребивавалите предни години - палатковия лагер подходящо място ли е за хора с чавета? Не търся супер спокойствие и тишина целодневно. Просто да могат да поспят известно време от тъмната част на денонощието. Е ако може малко и през деня е идеален бонус.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          Едно въпросче към пребивавалите предни години - палатковия лагер подходящо място ли е за хора с чавета? Не търся супер спокойствие и тишина целодневно. Просто да могат да поспят известно време от тъмната част на денонощието. Е ако може малко и през деня е идеален бонус.
                          Що да не може, сигурен съм никой няма да ви влиза и излиза в палатката, че да пречи
                          Според мен ще има подходящо място, за да се чувствате комфортно.
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                            Едно въпросче към пребивавалите предни години - палатковия лагер подходящо място ли е за хора с чавета? Не търся супер спокойствие и тишина целодневно. Просто да могат да поспят известно време от тъмната част на денонощието. Е ако може малко и през деня е идеален бонус.
                            Нема никакви проблеми, аз все с чаветата ходя на събора с палатки.
                            Избирам по крайните квартали на лагера, където повечето са с дечурлига и става една голема веселба. Мойте чавета от преди половин година са ми замрънкали да не пропуснем събора, но задължително искат на палатки. Вече не искат на хотел.
                            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              От вчера сме тръгнали с брат ми към събора.
                              До сега сме стигнали Доспат. До към четвъртък ще сме успеем да сме там.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                И аз съм с чавето и на мен ми минаха притеснителни мисли относно спането, така че ми пазете едно място за палатка в района с дечурлигата. Ще е весело
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X