Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Някой го намери, друг го позна като твой. В Бара ще ти кажат.
    Срещнахме се, оказа се, че не е негов, а на Таргата. Свързах се с Таргата по телефона и се разбрахме, когато имам път към Варна, да му го занеса!

    п.п. Писали сме заедно!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Спарки пише, че нямало опознавателни знаци, но аз забелязах това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:039.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5406909
      Вярно, малко по-късно беше ...

      Иначе, пак беше много хубаво!
      Мястото е направо вълшебно!
      Нека не се сърдим на организаторите, защото аз, лично, поне мисля, че направиха необходимото за да се чувстваме добре.
      Предварително се знаеше, че на преден план няма да бъде състезание и много хора дойдоха с леките си автомобили, защото, вероятно считаха, че е по-важно присъствието - просто да се преброим.
      Аз също мисля, че по-важен, в случая беше контакта.
      Бъдете здрави и дано имаме щастието след година да бъдем там отново, заедно!
      Последно редактирано от mitkochanev; 10-09-12, 16:20.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Организаторите се справиха повече от добре. Като всеки път. Нека не забравяме, че всичко струва едни пари, които на практика е ясно, че няма кой да им възстанови. На първо четене се сещам за кенефи, огради, пожарна, парапети, разрешителни. Всичко е нерви хора и организация. Неяснотата с таксите преобърна мнението на повечето участници. Работата стана принципна, всички го удариха на чест и работата се умириса. Специално аз си прекара чудесно (до колкото си спомням) и нямам лоши чувства към никого. Ясно е, че вече събора няма да е там, и искам да обърна внимание за догодина. Където и да се състои ще го има същия проблем. Скарах се с човек когото имах за приятел. Щяха да са двама, но единия се мотивира перфектно и си беше прав. Става въпрос за музиката. Първата вечер дискотека. Танци, смях, кеф. Втората-2 песни и до там. Отишли двама и се разбучали че децата им не могат да спят. Нормално. И аз съм родител. Тъпото е, че на единия му е ясно какво ще се случва, запазил съм му място в ограденото, обаче човека страни от групата. Каква е идеята да се събереш с едни хора а да се дърпаш в страни? Казах му ясно, че като не иска музика, трябваше да отиде в страни на спокойствие и всички щяха да са щастливи. Не било така. Аз да съм ходил на дискотека. Не че не ходих. Не мога да разбера, защо трябва всички които искат музика, да се съобразяват с двама които не искат, а са застанали до дискотеката? Въпросния втори си беше прав. Детето вече е било заспало когато успяха да намерят кабел и беше станало късно. За сметка на това, третата вечер танцувахме с дъщеря му. Голям майтап. Поздрави.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          На мен пък ми хареса. Беше си събор и половина. Поздрави на всички, с които се познаваме вече не само виртуално.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            На мен също ми хареса,може би и затова че съм за първи път на събора,но определено се запознах с очарователни хора!Е вярно и аз се натрясках до козирката и ми се губят моменти но си изкарах чудесно и с малко дете за което нямаше никакъв проблем откъм страна на музиката.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              [QUOTE=targa;1938930]Има ли желание-има начин. Истинската причина са хората.

              Таргата го е казал точно.Първия ми контакт като пристигнах беше с него.Поздравихме се,сменихме по някой лаф.Мисля,че на него трябва да благодаря за мидите.Бяха вкусни.Ако сами не си направим купона,никой външен няма да го стори.Направих си незабравима разходка по самия бряг на морето и то само по черно,макар,че по това беме беше само прах.Покарах си,направих си кефа.Навъртях 60-тина км. извън асфалта,за тези условия това си е ок.Поздравявам и онези,които помагаха в направата на траяла.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                На мен пък ми хареса. Беше си събор и половина. Поздрави на всички, с които се познаваме вече не само виртуално.
                Така е. Мрънкащи винаги има, ама повечето идват и на следващия.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  [QUOTE=РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ;1939287]
                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Има ли желание-има начин. Истинската причина са хората.

                  Таргата го е казал точно.Първия ми контакт като пристигнах беше с него.Поздравихме се,сменихме по някой лаф.Мисля,че на него трябва да благодаря за мидите.Бяха вкусни.Ако сами не си направим купона,никой външен няма да го стори.Направих си незабравима разходка по самия бряг на морето и то само по черно,макар,че по това беме беше само прах.Покарах си,направих си кефа.Навъртях 60-тина км. извън асфалта,за тези условия това си е ок.Поздравявам и онези,които помагаха в направата на траяла.
                  Тоя път пропуснах с мидите. Заслугата е изцяло на Ветси В, Kosio 7808, кръстника му и Stank. Дочувам, че имало недоволни съфорумци заради това, че съм заградил най хубавото място. Нямам намерение да се оправдавам, защото не се чувствам виновен. В лагера имаше хора от София, Варна, Брутално готина Русенска банда, Имаше и от други населени места и държа да подчертая- абслоютно непознати за мен хора. За това и отидох 4 дена по рано. За трета година Ленд Ровър клуб си е на същото място. Бар наздраве също. Сузуки клуб също. Пасифика и приятели също. Естествено понеже са ме наричали и бесен селянин, можеше господата гражданите да ме попитат просто какви ги върша. И всичко щеше да е наред. Тъпо е и гадничко някак да лаеш зад гърба на някой. Благодаря за вниманието.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Ветси В, Kosio 7808, кръстника му и Stank.Благодаря ви за мидите!И тази година традицията беше спазена.Тарга,като "съсед" да ти кажа направо-лентите си бяха чиста формалност.Който е искал да е дошъл.За никой нямаше ограничения.Мястото е такова,каквото си го направим.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Да изкажа и аз моето мнение.Аз моето семейство и приятелите ми (стари и нови) в лагера на Таргата и бат Митко си изкарахме много добре.Ядене пиене танци бяха в основата на пребиваването ни в Приморско.Винаги е имало доволни и недоволни,и аз имах за комшия тигър в палатка(много хъркаше) ама който не му понася да се изнася.Понеже ме мързеше да строя наново двустайния си апартамент предпочетох да се успокоявам с ракия.Всичко беше добре изкарах си чудесно.
                      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                      АСК Ален Мак

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Здравейте! За мен си беше една истинска тридневна почивка, всяко едно откъсване от ежедневието ми се отразява положително. Тъи като напуснахме последни лагера ми направи впечатление че навсякъде беше почистено перфектно, не си личеше че е имало хора.



                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Чудесно!Така и трябва!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            И на мен много ми хареса! С Илия сме били на всички събори в Приморско. Вярно е, че тази година малко повечко се усещаше т.н. "криза", но пак си беше незабравимо преживяване! Вероятно недоволните просто са имали нереалистични очаквания. Духът на форума се усещаше, въпреки намалелия брой участници и джипки. Имаше и приятели, които, въпреки че са баннати от тук и то за дълго време, дойдоха и заедно "пихме и се веселихме". Мисля, че това е показателно, че влезе ли ти веднъж в кръвта, този оф-роудски вирус, става хроничен. ))Благодарности на организаторите и се надявам това да не е последния събор на това място!

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Приятели,не съжалявайте за нищо.Това не може да промени нещата.Идват други мероприятия,за тях трябва да насочим общите си усилия,за да ги направим такива,каквито ги искаме.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Единственото Ми недоволство е, че ми разрушиха "Клуба на трезвеника".. Ама кво да прайш, нека ги е срам...
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X