Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    От едни рускини ли ще се уплашите??!! Познавам нашенки, дето пият "кило и канче", после си вземат мъжете под мишница и се прибират вкъщи...
    Само моля, направете го този събор поне към средата на октомври, че да мога и аз да дойда...или....ако видите лека кола с холандска регистрация в района на събора, поочукайте я малко с камъни - ще ме пратят да я прибера и ще мога и аз да бъда съпричастен на мероприятието...моля ви...!!
    00359893488603

    ....нямам си вече LR...

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
      ...средата на октомври...
      Ааа, без!!! Да ида на море и да не топна гъзица - тая няма да я бъде.

      Отделно дето по никакъв начин толкова народ няма да се вдигне от единия край на България до другия за да подсмърча 3 дни по палатките.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Миене на кола също, но само ако е джип, а не на Кольо витарника
        Той витаралясника колко по-истински джипове е разплакал...

        Добре де, нека да е друг джип, ама преди всяко миене да го дават АЗ да го окалям. Или да окаляме няколко джипа според броя на участничките, и да ги оставим калта да изсъхне на слънцето. За да има равнопоставеност.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Добре де, нека да е друг джип, ама преди всяко миене да го дават АЗ да го окалям...
          Тогава състезанието ще е " Търсене на парчета от джип в тинята" за единица време

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Ей....направо ме изкарвате от релси.....тая година бях твърдо решена да взема дейно участие във този най посещаван Панаир!!!! Е Да ама пак Не. Сватба ще правя.....освен ако не поканя гостите от Созопол да се преместим дружно в Приморско.....и тогава да покажем че и ние можем нещо от смяна на гума, каса бира на капака, окалване на Жипка, и после дружното споделяне на касата с колежките и пресушаването на Биричката (пък ако някой е нагазил за миди може и него да черпаваме) Даже ще си водим професионален Фотаджия
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Лельо, има една порода хора които не им върви... Явно си от тях.
              Ама не се оправдавай, сватбата е един ден, а събора-няколко.

              Виж ми подписа... Явно нямаш желание, поне аз така го разбирам
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Коле, желание имам и още как, но това е третото най хубаво и важно събитие на моето Момиче след катастрофата.....и трябва да се организира и премине подобаващо! Сватбата ще е един път......съборът и догодина живот и здраве!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:269323_3237201656222_195474338_n.jpg
Прегледи:1
Размер:88.0 КБ
ID:5387082
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                  Ей....направо ме изкарвате от релси...... Сватба ще правя.....освен ако не поканя гостите от Созопол да се преместим дружно в Приморско.....
                  Каке, според ГПС Созопол-Приморско са 17-18 км и толкова минути път.


                  Предлагам да Ви се направи специална покана за участие- така, твоята обична щерка ще получи едно наистина незабравимо тържество.
                  Ако някой скоро е виждал сватба с няколко хиляди гости, да си каже. Аз не съм.
                  Бракувате ги, хапвате, пийвате (!!!! Шоферите на диета и по стъклен подарък в багажника за компенсация) и идвате.
                  Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                  Даже ще си водим професионален Фотаджия
                  После проф.снимките ТУК.

                  Иначе и аз на 6.9 и 7.9 имам една важна среща, ама ще направя всичко възможно вечерта на 7.9 или сутринта на 8.9 да съм ТАМ. За първи път.
                  Ако, че на Сентасето мотора му е на земята и чака чаркове, и ще годя с Клиото
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Здравейте и аз да пусна едно спамче-от името на Разградската група и специално феновете на Ленд Ровър ентусиаст искам да поздравим организаторите на събитието и г-н Тарга пак да спретнат хубавият лагер от миналата година. Идеята за спонсорство чрез продажба на тениски с логото на офроуд събора е прекрасна аз лино имам три от миналата година,не че не си събирам от всяко състезание - така се пишела историята.

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Тениските можете да обсъждате в тази тема:
                      Тениски за петият национален събор!
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Има ли организирано някакво спане ? Бунгала, хотели... че моите жени не искат да чуят за палатки. Ясно е, че и сам мога да си намеря хотел в Приморско но ми се ще да има и други хора от форума наоколо.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Има ли организирано някакво спане ? Бунгала, хотели... че моите жени не искат да чуят за палатки. Ясно е, че и сам мога да си намеря хотел в Приморско но ми се ще да има и други хора от форума наоколо.
                          Е, хотели в Примосрко да искаш! Последните са на 5 минути пеша от събора. На първия отидох без резервация и си намерих на място, на втория заради малкия все пак резервирах, но не съм видял особен зор в намиране на места и прочие истории. По хотелите така или иначе почти никой не седи, освен за да спи.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Поздрави на всички съмишленици,които ще посетят събора.Искам да споделя една идея,свързана с финансиране на мероприятието.Предполагам,че всеки от нас има доста излишни вещи /посуда,електроника и др.дребни неща/,които прехвърля от едно място на друго,но не ги носи на фирмите за изкупуване на вторични суровини.Ако организаторите осъществят контакт с някоя от фирмите за изкупуване,би могло да се постави контейнер и кой каквото има за изхвърляне да го носи.Продажбата на форумни артикули с логото на събора е добра идея."Срещу левче-получаваш кефче"- би могло да се организира такъв аукцион,за вещи с неизчерпан още потребителски ресурс.С парите от аукциона също би могло да се финансира мероприятието."Офроуд битак"-за продажба или размяна на инструменти,резервни части,оборудване и други части от нашите автомобили.Би могло да се организира и кулинарно състезание "Офроуд чорба".На ежегодните събори на БТС на яз.Копринка,подобни състезания имат голяма популярност-лично аз имам три поредни участия.Разбира се,че след състезанието всички ястия са за участниците в събора,не че някой ще се нахрани,но за идеята.....За дамите един конкурс "Фейс лифт със завързани очи" /допуска се асистенция от мъж/ би предизвикал интерес.
                            Последно редактирано от Радо 57; 23-07-12, 14:36.
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Колеги извинявам се ,че ви разводнявам темата ,но не знам къде другаде да попитам...
                              Реших тази година да дойда на морето и по точно на Приморско с джипката за да може да ходим на края на северния плаж или по точно между платената зона в северен плаж и Плаж Перла...И днес таман си пътувам на там ми направи впечатление ,че има в началото на плажа табела ,че е забранено спирането на дюните...И се чудя това за зоната където е северния плаж ли се отнася или за цялата ивица чак до перла...Аз исках да спирам в близост до плажа където е не охраняван нали ,но сега се чудя да не отнеса глоба...Някой идея? Глобяват ли? За какво става въпрос?
                              Иначе мястото е страхотно за събор!поздравления за избора!
                              Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Доколкото знам на дюните въобще е забранено да се вкарват МПС. За горичката в която правим събора пък е забранено за къмпингуване, но за нас правят компромис. За което следва да благодарим на общинари и организатори.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X