Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    Таз година рано ще подхванем събора!
    И аз съм утре вечер там.
    Хотелче или палатка? Ние ще пристигнем в петък нямаме възможност по-рано.
    Поздрави!
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Ако има проблеми, ще ти позволя да я опънеш в двора на моята палатка.
      Супер!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Не знам защо баш Кольо питате, ма и като домакините си траят, ще ти отговоря на база личен опит - тази "горичка" принципно става палатков лагер само за събора; мястото е перфектно и трябва да благодарим на организаторите, че ни пускат там и да гледаме да не го освиним.
        Всички ще плащаме такса и си е нормално, че бая разходи има.
        Вода има в близост; на плажа има и душове; достатъчен брой химически тоалетни; няколко места за палене на огън, макар че в тази суша е най-добре всички да избягваме открития огън, едно барбекю или газов котлон са напълно достатъчни. Квартири по това време на годината има предостатъчно на много добри цени (1/2 от Балчик, примерно). Ток има при ди-джеите, срещу някоя друга бира можеш да си заредиш телефона ;-)

        Ники, с каквото искаш си докарай трътката, само си я докарай, че имам много да те черпя за тенеке ханъм.
        Грешно си ме разбрал колега , питането ми не е заради цената ... тя даже е символична според мен , а за мое улеснение , защото от Хасково Минавам през Русе да си стегна багажа , да натовяря жената и да тръгна , ще имам 2-3 часа само за багаж и искам да си нагался всичко предварително в главата Телефони на такива места не ползвам аз , ама примерно трябва да знам ,, дали да нося душа , туби за вода , газовия котлон .. такива неща ... ама добих представа за какво иде реч
        Благодаря
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
          Ток има при ди-джеите, срещу някоя друга бира можеш да си заредиш телефона ;-)
          Тц. Диджеите бира не пият. Доста по-изискани сме..
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Тц. Диджеите бира не пият. Доста по-изискани сме..
            Жорка, вашата работа като мастурбирането бе! Доставя удоволствие само на изпълнителя. Пак ли ще ни надувате главите?
            "То и на война - бомбардират, бомбардират, па спрат!"
            Последно редактирано от Scrapheap; 02-09-12, 23:11.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Само да уточня нещо важно и задължително. На земята ОТКРИТ ОГЪН НЕ СЕ ПАЛИ НИКЪДЕ на територията на бивака и където и да било на Събора. Носете си барбекюта или като Таргата цял мангал, в който той пали огъня далеч от сухите треви.
              Освен пожароопасната обстнавока бивака е на границата на резерват, на нас само и то по изключение разрешават да опъваме веднъж годишно палатки тук и дори и да не запалим нещо, не е правилно да оставяме обгорели огнища.
              Така че отново подчертавам, откирт огън извън барбекю няма как да се запали. За скарата носете нужните уреди.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Колегата Златев е прав.Всички с изправни пожарогасители,ако не сте си свалили лопатите от експедиционните машини ,още по-добре.В сряда след обяд пристигам по маршрута-Ямбол-Средец-Ясна поляна-Приморско.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                  Колегата Златев е прав.Всички с изправни пожарогасители,ако не сте си свалили лопатите от експедиционните машини ,още по-добре.В сряда след обяд пристигам по маршрута-Ямбол-Средец-Ясна поляна-Приморско.
                  След Средец по кой път минаваш и проходимо ли е с лека кола? Аз пътувам по същото време и ми се ще да избегна традиционния маршрут през Сливен-Бургас.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Багерче ... на Радо не му вярвай!
                    Има път от Дебелт през гората до Зидарово после Извор за да излезеш на разклона за Ново Паничерево, ама ..... не се набутвай!

                    Карай си по магистралата до Зимница - Петолъчката - Лозенец - Венец - после се качваш пак на магистралата до Бургас. На светофара на дясно и на юг .... и те така ....
                    Може след Пода да завиеш надясно към Малко Търново и така да стигнеш до разклона за Ново Паничерево - Ясна поляна - Приморско.
                    Но според мен .... не е необходимо!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      +1. Карай си по царския път. Скоростта ми от вкъщи до хотела усреднено е около 100-110км/ч, без да правя кьораво нарушение.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Благодаря за препоръките, ще се вслушам и живот и здраве - до сряда
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Аз тръгвам към Приморско в сряда късно към 20.00ч. Хубавото е, че движението няма да е натоварено и ще е по-хладно, че Сузукито няма климатик.
                          Все още обмислям дали след Дебелт да не завия надясно
                          ... to be continued

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Ауеее, ако пристигна утре към 23.00, ще има ли с кой да си пия ракията. Или да отлагам пътуването за 5ти.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Ауеее, ако пристигна утре към 23.00, ще има ли с кой да си пия ракията. Или да отлагам пътуването за 5ти.
                              Тръгвай смело, хора има
                              Какво ще ги правим тези "пенсионери", не искали силна музика, нещо в онанизъм ни обвиняват....ще приготвяме Радка пиратка
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                Какво ще ги правим тези "пенсионери", не искали силна музика,
                                Ванка, е те тоя път пък няма да спят. Купонът няма да спира. Щом трябва, ще работим на смени..
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X