Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
    ВАЖНО!!! На вниманието на всички които планират да идват на палатка!!!
    Поради голямата вероятност да не можем да покрием разходите от рекламни спонсори, е вероятно да увеличим таксата събирана от палатка. Изхождайки от броя на палатките миналата година, се очертава цена от 15 лв за палатка ( кемпер) за целия период на събора ( !!!!НЕ на Вечер)
    Парите ще бъдат събрани от проверен човек , като на всеки ще му бъде дадена квитанция. Ако не се събере сумата ще се наложи да направим и една благотворителна акция : дари 5 лева - спаси Събора
    Една тема(за благотворителна акция) в съответния раздел с ПЕЙПАЛ-а на Ясен май ще бъде полезна. Срамота ако липсата на рекламни спонсори попречи на организирането на събора на един от най-големите Български форуми.
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Една препоръка, химическите тоалетни да ги вози трактор, че после да няма обидени
      П.С. Ей, не си забравяйте чувството за хумор в къщи.
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Една препоръка, химическите тоалетни да ги вози трактор, че после да няма обидени
        Е защо точно трактор? Така пак ще има обидени ...
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Ама само един. Т.е. една...
          Иначе цял клуб ентусиасти...

          Ако не си запозната-на миналия събор "еко той" ги разнасяше един дифендър, и зевзеците веднага се сетиха за песента:

          Последно редактирано от Кольо; 28-08-12, 22:24. Причина: сгрешена буква
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Аз също мисля да тръгна по рано на 3-ти или 4-ти за да помогна с каквото мога на организаторите. Молбата ми е да кажат освен кайсиевата /която ще е в достатъчно количество/ има ли нужда от още нещо. Относно таксата за палатките/ която е символична/, миналата година ми направи грозно впечатление, че някои от колегите се скатаха и не платиха. Надявам се за да го има и в бъдеще това мероприятие и да не вкарваме домакините в разход, всеки участник в събора да си плати и ако Вальо се съгласи, кутията за даренията да бъде на неговия щанд аз още с пристигането си ще уважа.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Готови са и новите тениски на списанието, които ще се предлагат и на Събора. Може да ги видите тук и традиционно, който от вас иска да си запази модел, цвят, размер, бройки и т.н. да ми пише на ЛС или да звънне на тел. 0896 833 822 за да му ги подготвя за събора и да му ги пазя.

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Ако някой дойде по рано да звънка ако има нужда от нещо.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Ако някой дойде по рано да звънка ако има нужда от нещо.
                  Напр. от любов..
                  П.П. Глупава шегичка, ама не се сдържах, сори....
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Ако някой дойде по рано да звънка ако има нужда от нещо.
                    Благодарим да опцията!
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Ако някой дойде по рано да звънка ако има нужда от нещо.
                      Валка, ушички да ми поръчате !!! Ти си знаеш Аз на 5и следобед съм там

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                        Валка, ушички да ми поръчате !!! Ти си знаеш Аз на 5и следобед съм там
                        Имаш ги. Ако някой иска и други глезотий сега е момента.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ама само един. Т.е. една...
                          Иначе цял клуб ентусиасти...

                          Ако не си запозната-на миналия събор "еко той" ги разнасяше един дифендър, и зевзеците веднага се сетиха за песента:
                          Колеее,да не се бъзикаш с говновозите,че на края на клипа видя ли какво стана???Да не стане така и на събора...
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            Колеее,да не се бъзикаш с говновозите,че на края на клипа видя ли какво стана???Да не стане така и на събора...
                            Той сега се бъзика обаче като организираме едно състезание по най бързо закопване на витаро-астро-фордонисана. ?(в прочем Коле с какво ще идваш?), ще видим дали му е смешно.
                            . LRE Bulgaria.
                            RRC SE V8 91г.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                              Той сега се бъзика обаче като организираме едно състезание по най бързо закопване на витаро-астро-фордонисана. ?(в прочем Коле с какво ще идваш?), ще видим дали му е смешно.
                              А, Жоро ще идва, каква по-голяма заплаха
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Готови са и новите тениски на списанието, които ще се предлагат и на Събора. Може да ги видите тук и традиционно, който от вас иска да си запази модел, цвят, размер, бройки и т.н. да ми пише на ЛС или да звънне на тел. 0896 833 822 за да му ги подготвя за събора и да му ги пазя.
                                Вземи няколко бройки с три и повече хиксове!
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X