Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    И ние тръгваме след 2-3 часа и сигурно ще пристигнем по тъмно..та по миризмата, по миризмата - за ориентир
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Тази вечер тръгвам, ще пристигнем със семейство и кучка Вълкодавка по късна доба.

      Оформена ли е вече сузи групата? Ще има ли доброволци за опъване на палатка с/у студена бира? Да си нося ли барбекю?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Щеше ми се и аз днес да тръгна, ама като гледам утре по обед ще да е. Инак ще укъснея много днес
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Промяна в плана за пътуване ТрЪгВам С Пасатора и Баща ми Утре към 2ч ще съм там (макар и никой да не познавам....и идвам за 1ви път) дано си прекарам добре.Ще бъда благодарен ако има Сузуки групичка и да се Пресламча към нея Бира Щеееее Има......
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Има доволно места за присламчване. Все някое ще ти пасне, а вероятно и повече от едно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Някой да тръгва утре от Варна,аз ще отпътувам към 10,30-11,00ч.Ако някой ще пътува по това време да се обади (ако иска) на тел.0888246033.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Тъкмо еййййй сега стегнах багажа лошото е че по това време няма отворени магазини Но това е бял кахър важното е да нацеля пътя ха-ха
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                  Тъкмо еййййй сега стегнах багажа лошото е че по това време няма отворени магазини Но това е бял кахър важното е да нацеля пътя ха-ха
                  Споко бе човек, няма да ходиш в Южна Америка. Караш към Бургас и от там по BBQ- миризмата, както ти казаха колегите. Живот и здраве довечера може и да се видим.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Не разбрах ще има ли скари, че нося едни сурови мръвки, та трябва да ги пека?
                    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                      Не разбрах ще има ли скари, че нося едни сурови мръвки, та трябва да ги пека?
                      Не може да няма.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Тръгвам, влача барбекю, споко Наско.
                        Ти само да не забравиш мръвките.
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Идеално, аз ще донеса въглища. И комбината стана. Ама да не се отметните,.... смятам, че се договорихме.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Болно птиче с дървен крак търси с/подвижник:


                            Прикачени файлове
                            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Един въпрос за точното място на събора ... Влизам в Приморско и хващам посока за плажа Перла така ли ?Ако не съм прав някой да ме опъти,че днес ще мина да гледам траяла
                              YAMAHA RAPTOR 700R

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Да точно така колега...Там ще ги намериш
                                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X