Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    Вивее ми ако не ми мине котка път, може и заедно да пътуваме, дет вика Спарки ще е бавно но за сметка на това весело.
    Стискам палци А бавно, бавно, колко да е бавно, аз ще съм с комбито, ама ще ви изчаквам Ще нося и радиото.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Миналата година - за начало, намерих мястото по дългия път, по крайбрежната улица на северния плаж.
      На излизане, набелязах билборд за директната отбивка за "Перла" на пътя за Бургас.
      Изненадата беше на третия път, когато заварих на същото място безстопанствената порта заключена и се наложи майсторско офроуд кормуване покрай нея в гората, между високи пънове и дървета и остатъци от бетонената ограда.
      Оттогава все мисля да питам, знаещите повече - чия е тази "частна собственост" аджеба?!
      Така, поне ще знаем на кого сме подарили парите си , за пореден път.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Да попитам също така, как стои въпросът с нощувките, има ли места наоколо на поносими цени ?
        Не държа на лукс, просто самостоятелна стая с баня и тоалетна.
        Някакви контакти ?

        Благодаря предварително,
        Калин
        .

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Втора е, бре! Преди "Иглика" има една мъъъъничка.
          Тая не е смятаме за улица,тя се връща пак на тази на светофара в ляво.
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
            Да попитам също така, как стои въпросът с нощувките, има ли места наоколо на поносими цени ?
            Не държа на лукс, просто самостоятелна стая с баня и тоалетна.
            Някакви контакти ?

            Благодаря предварително,
            Калин
            Места има колкото искаш.
            Предварителна резервация не се налага, избор на място.
            Все пак е през м. септември.
            Миналата година отидох на "търси се" и ме взеха на първата врата, на която почуках, че и с кучето - ротвайлер.
            Беше толкова чисто, сякаш съм първия, който влиза в тази стая, чак ми стана неудобно, че съм с домашния любимец.
            Цените са повече от прилични - 12-15лв. на човек за нощувка - това на първа линия на крайбрежната улица на северния плаж.
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Как ще стои въпроса с палатковия лагер,че никаде не прочетох по конкретно са какво ще иде реч,може и да съм пропуснал нещо?
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                Тая не е смятаме за улица,тя се връща пак на тази на светофара в ляво.
                Първата Улица ли е или не.
                Ха на бас първата или втората.

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Първата Улица ли е или не.
                  Ха на бас първата или втората.
                  Айде, хващайте го тоя бас, че нали 3наете: "Който 3агуби, ще черпи диджеите на събора цяла седмица."
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Тая не е смятаме за улица,тя се връща пак на тази на светофара в ляво.
                    Aко я смятате за улица второто кръстовище в ляво , ако не първото в ляво ,но така или иначе си е улица и води към автогарата или към светофара така ,че на второто кръстовище в ляво.
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                      Aко я смятате за улица второто кръстовище в ляво , ако не първото в ляво ,но така или иначе си е улица и води към автогарата или към светофара така ,че на второто кръстовище в ляво.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Тя много затънтена и не съм и обърнал внимание, но сътворих спор
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Тя много затънтена и не съм и обърнал внимание, но сътворих спор
                          Не само затънтена ма и май не много отдавна е направена,тука от разразилия се спор се загледах че там има улица
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Имам огромен проблем .... "Въздухарията " е от 6-9 септември....някой да ми каже начин за клониране ... или телепорт ..моля ...
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Между другото да попитам, ще имали и състезание както миналата година (да знаем с какви джипки да идваме) . Дано да има , че ще се усмъртим от пиене 4 дена, а и за хората ще е интересно да преборим конски сили и ходове. Поздрави ......
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Май няма да има. Ако имаше-досега щяха да са пуснали тема, и да коментираме кое-как в нея.
                                Ама така май е по-добре, нека събора да си е събор, състезания и без това има много.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X