Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
    Решението вече е взето и то е съвсем очаквано.
    Съборът ще се проведе на 6,7,8 и 9 септември на обичайното място в Приморско.
    Очакваме първите гости още на 5 следобед, на 9 няма да има събития, а ще е денят за прибиране.
    С организацията на Събора се заема СТОЯН ВАСИЛЕВ (lilia_prim). Оттук нататък всички въпроси по организацията - към него. Той в момента е доста зает и вероятно няма да може да отговори веднага, но когато може.
    Добре дошли са всякакви предложения и идеи за мероприятията на Събора, както и предложения за набиране на рекламодатели, за да може да се покрие поне част от разходите.

    Tова обаждане чаках !! Да ни е честито !!!
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Добра новина.Дано всичко мине без технически проблеми.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
        Решението вече е взето и то е съвсем очаквано.
        Съборът ще се проведе на 6,7,8 и 9 септември на обичайното място в Приморско.
        Очакваме първите гости още на 5 следобед, на 9 няма да има събития, а ще е денят за прибиране.
        С организацията на Събора се заема СТОЯН ВАСИЛЕВ (lilia_prim). Оттук нататък всички въпроси по организацията - към него. Той в момента е доста зает и вероятно няма да може да отговори веднага, но когато може.
        Добре дошли са всякакви предложения и идеи за мероприятията на Събора, както и предложения за набиране на рекламодатели, за да може да се покрие поне част от разходите.

        Най-после да се включа и аз в темата. ДА - 5 Събор на Форума ще бъде отново в Приморско,на познатия ви вече терен край Перла.
        Оттук нататък ще ви помоля общите приказки да ги оставим настрана а да се концентрираме над това кой с какво може да е полезен.
        С цел подобряване на общите условия по време на събора , предлагам паралелно да се работи по следните направления:
        1. Привличане на участници ( изложители и рекламодатели) които да представят своите продукти ( фирми и дейност) , като не трябва да се ограничаваме само до такива неща свързани с Оф Роуда а с различните интереси и хобита. Всеки който продава ,внася ,или произвежда нещо е добре дошъл. Таксата за изложители ще е символична : 100 лв за изложител(до 50м2 и 5л.м.лице) за целия период на събора.За по-големи площи ще се договаряме отделно. Колкото повече такива участници привлечем толкова по-малко ще са допълнителните средства които ще са необходими да се събират.
        2. Паралелно с горното може да върви и акция за набиране на средства от членове на форума , като на база на събраните средства ще се направи проекто бюджет и начин на използването му. Мисля, че при толкова активни членове във Форума не би било проблем да се съберат средства за дасе покрият разходите за еко тоалетни,заграждения,токи вода.По спомени от миналата година около 3500-4000 лв.
        Очаквам от вас конкретни предложения за разнообразяването на събора.Аз съм си мислел за едно две неща:
        Организиране на " битак"- разпродажба на стари и ненужни аксесоари,части и т.н.
        Изложба с опция за закупуване на ножове изработени от някои колеги.
        Очаквам други предложения които да са релизуемии да не изискват кой знае каква подготовка и инвестиция.

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Вие като "набеден" да се заемете с организацията на събора според мен трябва да отворите нова тема с заглавие подобно на "Препоръки и съвети към организаторите на Петият Национален оффроуд събор", в която да отсявате по-смислените (според Вас) мнения.
          А иначе к'вото и да стане, както и да стане, все ще е хубаво.

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Времето до събора, всъщност, не е много, та затова, давайте по същество за набирането на средствата - за София, да речем.
            Аз, съм от старомодните, дето вярват в трите начина на плащане - cash, на ръка и в брой.
            Невъзможно е, отсега да знам, дали ще мога да дойда, но в случая, това не е важно.
            Принципа, за събиране отпреди за Дакар работеше добре.
            Хората са доста, така че сумите не е нужно да са големи - кой колкото има на сърце.
            Помислете за някакъв стикер, фланелка, нещо за спомен.
            Успех!
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Подкрепям за фанелките.
              Тия за Дакар бяха хубави. Предишните за Офроуд маратона също.
              И двата проекта мисля бяха на наш човек.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Чрез фанелки е най-правилно да се събере някой лев, от повече хора. Доста членове, които нямат възможност да присъстват също ще си купят, някой по 2-3броя. Аз съм там! Поздрави!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Получихме неочаквано предложение, но за сметка на това забавно. Фирмата за женска козметика "Delarom" е решила да рекламира при нас. Посланието на рекламата е да се види, че не всички жени са силиконови кукли и анорексични барбита. Затова предлагат да се включат като спонсор на наши женски състезания. Какво точно женско състезание са предоставили да решим ние. Може да е с джипове, може с мотори, може даже да е дърпане на въже. Поемат наградния фонд и са предвидили малък бюджет за разходи по състезанието (например бензин).
                  Та сега нека всички заедно помислим каква дамска атракция в рамките на събора да спретнем. А решението ще го вземем заедно със Стоян Василев и Delarom в зависимост от бюджета и възможностите
                  www.offnews.bg

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Ми... мъжете редовно мерят кардани и ходове, за дамите нещо... дифове ли.... не знам.
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Аз бих се включила в дамско състезание по надпиване с бира, ако замислите такова, бройте ме!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Ами то имаше много добро състезание-"Грация и мощ", ама нещо се поизгуби напоследък.
                        Може да се ползва името и да се направи дамско офроуд състезание. Може и да се направи конкурс мис "кална фланелка". Лично ще се заема със забъркването на рядка кашора от приморска кал омесена с морска вода.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Лично ще се заема със забъркването на рядка кашора от приморска кал омесена с морска вода.
                          Коле, само така ли си виждаш ролята сред дамите в едно състезание
                          Шегата настрана - тези другарки са готини и навити, но не са едър рекламодател, който може да финансира истинско състезание. Нека измислим нещо скромно, приятно и атрактивно, което няма да е много трудно.
                          www.offnews.bg

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                            Нека измислим нещо скромно, приятно и атрактивно, което няма да е много трудно.
                            Сигурно много хора си мислим за същото "нещо", но не сме сигурни дали другите ще са достатъчно дискретни.
                            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                            No wahalla.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                              са готини и навити, но не са едър рекламодател, който може да финансира истинско състезание.
                              Това за навити няма да го коментирам...

                              Сериозно-от тях не се иска да финансират цялото състезание. Колкото могат и искат.
                              Другото е от нас, стига разбира се да се намери кой да го организира. Самото състезание ще е лек формат, и няма да е трудно за организиране, още повече, че е част от програмата на събора, та половината работа по организирането ще я има готова.

                              Друга идейка-миналата година в състезанието по дърпане на джип участваха три дамски отбора. Фирмата може да даде по 6 комплекта козметика на отбор(задължително 6 и задължително еднакви) които да са "примамката" на края на дистанцията вместо циганското уиски за мъжките отбори.

                              Изобщо идеи много, а от дамите във фирмата не се изисква да финансират цялата проява. Колкото им се откъсне от сърцето-толкова ще е и рекламата за продукта им.

                              А ако се отпуснат-обещавам да се парфюмирам с дамски парфюм през целия събор, въпреки омразата ми към всякакъв вид козметика.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Нито една дама не е взела отношение. Е, имаше едно ама...
                                Та, нека се обадят жените. Може да имат нещо наум.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X