Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Нямах намерение да взимам отношение в дискусията, но прочетеното от някои колеги крайно ме възмути, затва ще излея малко от тва възмущение.


    targa каза:
    Дочувам, че имало недоволни съфорумци заради това, че съм заградил най хубавото място. Нямам намерение да се оправдавам, защото не се чувствам виновен.

    А би трябвало да се чувстваш виновен!
    Опънал си най-голямата шатра, наредил си най-голямата маса, на която се събират най-готината компания. Барбекюто дето си направил, като олимпийски огън - цял ден и цяла нощ не гасне,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7953.jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5407061 че и грозни аромати разнася, как не дойдоха от РИОПС - не знам. Ако събора има традиции, то едната са твоите миди, за които се говори с години.
    Бива ли такова безобразие?!


    По въпроса с липсата на наздравица и разменно гостуване между компаниите в лагера - поемам цялата вина върху себе си. За което се самонаказвам с форумно порицание, самоглобявам се и поемам ангажимента да се реванширам далеч преди следващия събор. Да кажем, следващата седмица?



    Тарга, забрави кой какво е казал, кому е казал и що. Приказки винаги ще има, дали трябва да им се връзваме е друг въпрос.
    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Да си кажа и аз, подчертавам, БЕЗ да критикувам никого, защото както винаги се видях с едни хора, с които винаги ми е било приятно са си прекарам времето, и както винаги си прекарахме чудесно.

      Та - който иска спокойствие и почивка, да си прави добре сметката къде и защо отива. Това се говори всяка година, и всяка година има по някой дето не е разбрал. Събора е купон, със всичките му особености - шум до никое време, пияни муцуни тук-там, и така нататък. За сведение - жена ми и малкия си спяха на спокойствие в хотел, отново, както всяка година. Не ме интересува кои са били недоволните, пък и няма особено значение, но там се позволява да се опънат палатки 3 дни в годината, заради събора. Тъй че който реши че му е там мястото, ще трябва да е така добър да се съобрази със събора, а не да мрънка събора да се съобразява с него, щото той или децата му не можели да спят. Там не е място за спяне, а място за купон, и така вече за 5-ти път, при това смея да твърдя че последния беше най-тихия от всички до сега, и пак щеше да е такъв, дори всяка от трите вечери никой да не беше спирал музиката.

      Друго - състезанието, или по-точно състезанията въобще, а не конкретното с 30-те джипки - Това на практика не са никакви сериозни състезания, а само мероприятия, свързани със събора с цел шоу и кеф. Не е ли по-подходящо вместо да се взима такса участие, разходите за тия състезания да се добавят към таксите, дето се събират за палатки например? Все ми се струва че 2-3 лева в повече няма да натежат никому, а приходите ще са повече от 150-те лева, събрани от тия 3 участника. Така хем ще са по-масови, хем никой няма да мрънка.

      Пак казвам - никого не критикувам, и ще съм на следващия събор, независимо къде е. На морето ми е добре, защото съчетавам почивка и събор в едно.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Искаме събор в ШУМЕН! Определено има природни дадености.
        Мислиш ли, че ако се заемем няма да го направим? Не е кой знае колко организация. При правилен подход ще се намерят и спонсори та да не се налага да се плаща такса за палатки или каквото и да е там. Ако кажете догодина може и в Шумен да е събора.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ако кажете догодина може и в Шумен да е събора.
          Ако ми докараш и море, идвам.
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Ако ми докараш и море, идвам.
            Лигльо.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Мрънкалници като всеки път, е то е ясно не можеш на всички да угодиш.
              Организатора не стига, че работата му е два месеца в годината, ами и с нас да се занимава. Смятам, че всичко бе добре организирано, ДЖ също се справяше добре, а Вълков и Янев се бяха погрижили да не страдаме от липса на вкусотии. Времето - прекрасно. Морето - прекрасно. Е какво му трябва на човек, някой кинт повече и сгодна джипчица.
              За мен събора бе добър и пак ще го посетя до година. Дано да е пак там.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                На мен също ми хареса, три дни не ми е слизала усмивката от лицето. Нищо, че е малко крива. До сега никъде не съм се чуствал толкова комфортно. Нито на палатки, нито по прояви. От организация не разбирам и за това нямам забележки.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  Ако ми докараш и море, идвам.
                  Море нямам, ама ще ти дам да покараш форд нисана...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    Ако ми докараш и море, идвам.
                    Жоре, ще ти донеса един леген с морска вода бре!
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Ще дойде и без да кара форд-нисана. Става само да му обещаеш, че ще го черпиш
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                        Ще дойде и без да кара форд-нисана. Става само да му обещаеш, че ще го черпиш
                        Даа, Дали ще се хване??????????? Рошавия може да е луд, но не е нито тъп, нито мечтател.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Даа, Дали ще се хване??????????? Рошавия може да е луд, но не е нито тъп, нито мечтател.
                          За сведение:



                          Снимката е публикувана от Радо в пост 5047 от най-голямата тема в целия нет

                          Ето я и страничката: http://www.offroad-bulgaria.com/show...46993&page=253
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Мечтател е, иначе нямаше да се опитва да подкара форда, щеше да чопне тераното на Гадев. По-лесно щеше да е.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Даа, Дали ще се хване??????????? Рошавия може да е луд, но не е нито тъп, нито мечтател.
                              Тц. На тая въдица не се хващам. Искам морееее.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                За сведение:



                                Снимката е публикувана от Радо в пост 5047 от най-голямата тема в целия нет

                                Ето я и страничката: http://www.offroad-bulgaria.com/show...46993&page=253
                                Откраднал си я тая ракия от някъде. Не се брои.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X