Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Ей не Тарга, а Тома! Неверни...
    Накрая даже оставих бутилката да я доизпият, че всички харесаха кайсийката...
    Питай Вива и Пепи-те я хвалиха най много
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ей не Тарга, а Тома! Неверни...
      Накрая даже оставих бутилката да я доизпият, че всички харесаха кайсийката...
      Питай Вива и Пепи-те я хвалиха най много
      Щом и си я оставил недоизпита, значи не е била подарена а намерена. Бе нещо ми се оправдаваш ми се струва?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        И в крайна сметка, негативизма избяга някъде из Ропотамо, приятелите си размениха по някоя кофти приказка и пак с усмивка.. Нека събора да е пак в Приморско..
        Следващата година организатора, предлагам, да не е само един, че му се спира тока, ами всеки, които има възможност.. 3 глави мислили повече от една..
        Организатора си е от Приморско - оправя главните неща, аз идвам от мое си село - нося колчететата, Таргата иде - носи лентите, Диско-Жокера иде - носи музиката(както обикновено) и прочие, и прочие(схванахте ми мисълта)..
        Фалът е там, че главното се оставя в ръцете на един човек, а същия се налага да направи кефа на стотици..

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Организаторите се справиха повече от добре. Като всеки път. Нека не забравяме, че всичко струва едни пари, които на практика е ясно, че няма кой да им възстанови. На първо четене се сещам за кенефи, огради, пожарна, парапети, разрешителни. Всичко е нерви хора и организация. Неяснотата с таксите преобърна мнението на повечето участници. Работата стана принципна, всички го удариха на чест и работата се умириса. Специално аз си прекара чудесно (до колкото си спомням) и нямам лоши чувства към никого. Ясно е, че вече събора няма да е там, и искам да обърна внимание за догодина. Където и да се състои ще го има същия проблем. Скарах се с човек когото имах за приятел. Щяха да са двама, но единия се мотивира перфектно и си беше прав. Става въпрос за музиката. Първата вечер дискотека. Танци, смях, кеф. Втората-2 песни и до там. Отишли двама и се разбучали че децата им не могат да спят. Нормално. И аз съм родител. Тъпото е, че на единия му е ясно какво ще се случва, запазил съм му място в ограденото, обаче човека страни от групата. Каква е идеята да се събереш с едни хора а да се дърпаш в страни? Казах му ясно, че като не иска музика, трябваше да отиде в страни на спокойствие и всички щяха да са щастливи. Не било така. Аз да съм ходил на дискотека. Не че не ходих. Не мога да разбера, защо трябва всички които искат музика, да се съобразяват с двама които не искат, а са застанали до дискотеката? Въпросния втори си беше прав. Детето вече е било заспало когато успяха да намерят кабел и беше станало късно. За сметка на това, третата вечер танцувахме с дъщеря му. Голям майтап. Поздрави.
          Аз па не се скарах с теб, хехе - просто при мен си изкара яда и следващият си го чул, иначе и аз доводи имах
          Обаче ме впечатли! За пръв път чух да ме наричат селянин обидих се точно толко, колкото и ако ме беше нарекъл педал - тоест 0 хехе.
          Грешно си разбрал целата случка, ма ще я изясним на следващата маса, когато можеш да слушаш
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ей не Тарга, а Тома! Неверни...
            Накрая даже оставих бутилката да я доизпият, че всички харесаха кайсийката...
            Питай Вива и Пепи-те я хвалиха най много
            Харесаха кайсийката щото не са опитали от малинката.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Мисля, че трябва да благодарим и на Ванката-PACH, че въпреки, че не можа да присъства, ни докара уредбите си, за да се веселим.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                Мисля, че трябва да благодарим и на Ванката-PACH, че въпреки, че не можа да присъства, ни докара уредбите си, за да се веселим.
                Благодарско на Ванката,да е жив и здрав!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Аз искам да благодаря на всички, които направиха възможно това мероприятие да се състои, имаше вода и WC, музика и т.н. и т.н., защото със сигурност доста хора не жалеха труд, за да ни е добре.

                  БЛАГОДАРЯ ВИ!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Старо но лачено
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Тарга бива ли така да се напиваш бре? Даже не си разбрал, че не са ти пуснали чалга!
                      Срам за ровърите си.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Море нямам, ама ще ти дам да покараш форд нисана...
                        Може ли и аз
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Тарга бива ли така да се напиваш бре? Даже не си разбрал, че не са ти пуснали чалга!
                          Срам за ровърите си.
                          Бе май ти си прикрития чалгаджия. Пък и ако не се напия, не мога да оправя ритъма.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Грешно си разбрал целата случка, ма ще я изясним на следващата маса, когато можеш да слушаш
                            Няма да има такъв случай.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Няма да има такъв случай.
                              Що бе Тарга, да не си си купил винпром?
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • От: Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

                                И аз благодаря на Ванката че му прибрах колоните и още не ги е взел.
                                А ако кетеринга не вие харесал може и мен да нахокате.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X