Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Аз съм съгласен,давайте една сметка тогава да се определи една сума и които има желание да преведе парите там.
    Има си ред за тая работа....

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Темата стана доста разплута, първо - ще имали пети събор тази година, второ - къде ще е, трето - на кои дати, четвърто - за музиката успяхме да си разменим и по някоя по-остра дума (и за мен е важно каква ще звучи - до толкова че да знам дали да идвам), пето - пари (каквото и да ви говорят, става дума за пари)
      Щеше ми се да има отделна тема например "Препоръки и съвети към организаторите на Петият Национален оффроуд събор", но няма, и започнахме тук да изказваме мнения и съвети. Ето го и моя.
      Организаторите дали ще са "назначени" от ОС на форума и от там ще поучат някакви средства (които ние ще събираме) с които да си подпомогнат организацията, или ще се самоинициират и направо те ще събират (пак чрез форума).
      Самото събиране предлагам да става като срещу определена сума да получаваш временен стикер или бадж с който с кола да можеш да влизаш до мероприятието, отделно гривни (хартиени, временни) за хората, би могло да се помисли в тази посока и да се уточнят подробностите. Към тези "пропуски, билети" може да се добави и някакъв сувенир (фланелка, чаша, химикалка или друго) с логото на събитието, който да включен към цената.
      Които са мераклии много да плащат могат да си купят повече от сувенирите които може да са с голяма надценка така че да остават пари и за организацията на събора, a които не искат (не могат по някаква причина) да не плащат нищо - само че те няма да могат да участват в игрите организирани на събора (така няма да има недоволни от участието на случайно преминаващи по-тъмни "братя" които да отнесат Джака). Събирането може да стане от по-рано или с регистрация и после плащане на място (по начин подобен на организацията на Копривките), така и организаторите ще придобият някаква (много обща) представа колко хора ще дойдат (ако им е нужно де).

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ако искаш да изгониш 3/4 от присъстващите (или подозирам че те ще те изгонят ) - действай в тая посока.
        Ако мислете ,че трябва да си лягам пак като миналата година в 22.00час.Значи аз съм един от изгоните.

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Бе може и да няма организатор, ама ние да си кажем кое-как...

          Относно Лили Иванова-вярно,ч е напоследък стана смешна с напъните си да блести на стари години, но според мен е най-талантливата певица в България. Малко певци и певици могат да се сравняват с нея по дарба и брой изпети песни.

          П.П. Стила на песните и не ми харесва, даже никак, но не мога да си изкривя душата, и да се присмивам на безспорния и талант.

          Кажете, че това е лошо:



          Баси темата се изроди в музикална, докато по-важно е друго... Ама и на другото ще му дойде реда, нека да наближи Септември.
          За кое бре за мацето или за пееенето .Да не спиш довечера пред вас женати да не те прати при нея.

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
            Ако мислете ,че трябва да си лягам пак като миналата година в 22.00час.Значи аз съм един от изгоните.
            Да, на всеки събор има по някой мрънкащ щото не могъл да спи. Хотелските стаи са на 5 минути пеша. Пък и не се сещам мрънканиците им да са хващали твърде много дикиш, нито пък реално са накарали някой да си легне в 22:00, най-малкото пък теб.

            Идеше реч че ако на събора ще се лее българска и сръбска чалга, айде мерси! Чалгарниците също са на 5 минути пеша.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Че, кога на събора е имало такава музика.....
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                Че, кога на събора е имало такава музика.....
                Да бре, все едно сме от пайнерските певици, тц тц ейй ще ни излезе име
                Продължавайте така и "Агънца заспалиии" в 7.00 часа, след тях и насрещен марш
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  Да бре, все едно сме от пайнерските певици, тц тц ейй ще ни излезе име
                  Продължавайте така и "Агънца заспалиии" в 7.00 часа, след тях и насрещен марш
                  Обещавам тази година да ви купя тапи за уши и като почнат да викат в 22-00 да спрете музиката , да не чуете нищо !
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Уж, заглавието на темата е: "Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор... ", а постепенно се превърна в спамерска такава, за дискусии, коментари и т.н.
                    Май, ще трябва да се отдели това-онова от нея, а останалото да отиде в коша?
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Уж, заглавието на темата е: "Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор... ", а постепенно се превърна в спамерска такава, за дискусии, коментари и т.н.
                      Май, ще трябва да се отдели това-онова от нея, а останалото да отиде в коша?
                      Има нещо вярно в това твърдение. Можеш да започнеш с тия които са против Приморско.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Има нещо вярно в това твърдение. Можеш да започнеш с тия които са против Приморско.
                        Аз не съм против даже е много готино ама тия дето немът вече дж с кво жъ доидът освен с голфу.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Аз като бях с астрата миналата година та какво?
                          Не се напихме ли(няколко пъти), не ни беше хубаво ли? Не искам пак да дойде Септември ли?..

                          Само дето Пепи не ме пусна да сляза на плажа с астрата, ама ще имам да си връщам...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                            Аз не съм против даже е много готино ама тия дето немът вече дж с кво жъ доидът освен с голфу.
                            Хич да не ти пука. Важно е да върви купона.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Хич да не ти пука. Важно е да върви купона.
                              Ако успея да го направя новия ще съм с вас пак долу на пясъка.

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                                Ако успея да го направя новия ще съм с вас пак долу на пясъка.
                                ... и аз , и аз ... пък после ако ще да плащаме разорания плаж на арендатора .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X