Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Е,ее,чак пък 30 000лв,не е ли малко много.За перфекционизма на Йори ,си е истина.Но и модифицираните му редукторни мостове,от Уаз,които бяха на -предишният му проект-Алуминиева дограма на барата на Уаз,са изключително здрави,човека си ги кара в Лозен,с мотор -осмак и гуми 37 без абсол'тно никакви проблеми вече около година и половина,без да са жалени.

    Коментар


    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Е,ее,чак пък 30 000лв,не е ли малко много.За перфекционизма на Йори ,си е истина.Но и модифицираните му редукторни мостове,от Уаз,които бяха на -предишният му проект-Алуминиева дограма на барата на Уаз,са изключително здрави,човека си ги кара в Лозен,с мотор -осмак и гуми 37 без абсол'тно никакви проблеми вече около година и половина,без да са жалени.
      Абе стават нещата, ама са много далеч от "евтини"... Относно цената - толкова ми е казал, толкова съм написал! Имай предвид, че доста неща са правени по няколко пъти (проба/грешка) и затова (предполагам) са му стъпили толкова..?!

      Коментар


      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Хибридните мостове,които сложихме на Тойотата имат централно помпане.А само то какви пари излиза като части-не е истина просто...Има вариянт да не се прави,тогава ще е по-евтино.Дисковите спирачки също...
        Процентът грешки при тези мостове е минимален.Даже много добре сме си се справили...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Малко ъъъъ ... полуспам Не харесвам руска техника ( лично отношение!! ) , но вижте на какво попаднах съвсем случайно: http://girtek.ru/tekhnika/kerzhak.php - за мен поне много интересни диференциали и с конусни редуктори. ( 4,та и 5,та снимка) Става ли въобще за нещо освен да плава в блата и за асфалт? Имам предвид дифове и редуктори дали са здрави , ако някой ги знае.
          Последно редактирано от Борислав Бонев; 31-12-14, 17:07. Причина: допълнение
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
            Малко ъъъъ ... полуспам Не харесвам руска техника ( лично отношение!! ) , но вижте на какво попаднах съвсем случайно: http://girtek.ru/tekhnika/kerzhak.php - за мен поне много интересни диференциали и с конусни редуктори. ( 4,та и 5,та снимка) Става ли въобще за нещо освен да плава в блата и за асфалт? Имам предвид дифове и редуктори дали са здрави , ако някой ги знае.
            МТЗ 82-трактор,293кг,щях само да чета,ама не издържах!
            Правена е триалка с такива мостове естествено в Русия-пълен смях.Чети тук,че не ми се пише вече тая година. http://www.off-road-drive.ru/archive/36/Flashback
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:(114-119)_Samara_Page_5_Image_0001.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5632530






            Весело посрещане на Новата година.
            Последно редактирано от Валентин Исаев; 31-12-14, 17:35.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Ползвайки за база заглавието на темата, изчитайки внимателно всичко, написано от най-компетентните хора в България обобщението за мен е следното:
              Ако се изработят твърди, масивни ръкави за преден мост от Паджеро или се направи от заден - преден то това е най-доброто бюджетно решение. Освен това ще се окаже и много здраво. Не можа да се намери някой, който да е чупел Паджеров мост. Благодаря Ви! беше много полезно за мен!
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Aбе,не е точно така.Преди месец дойде ето това.И се е счупило от нищо...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141024_161718.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5632541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141024_160512.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5632540Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141024_161718.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5632541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141024_160512.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5632540
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                  Ако се изработят твърди, масивни ръкави за преден мост от Паджеро или се направи от заден - преден то това е най-доброто бюджетно решение. Освен това ще се окаже и много здраво. Благодаря Ви! беше много полезно за мен!
                  Може да се направи,но на каква цена?
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                    Може да се направи,но на каква цена?
                    Ами... най-низката?!
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                      Може да се направи,но на каква цена?
                      За 5000 Е продават онзи джип, значи по-малко.

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Когато учех в една от дисциплините ни обясняваха, какво е "Закон за търсене и Закон за предлагане".
                        В тази тема доста "задълбочено" е засегнат "Закона за предлагане"-то. Що така?? С много пари доста голяма част от хората биха се справили. Ма доколкото разбирам целта е малко по-друга.
                        За непросветените! Там където се срещат графиките на двата закона е всъщност пазарната цена. Тоест си мисля, че тук трябва да има икономически изгодно решение.
                        В началото гледам Търтея е дал такова. Като няма да е от Паджеро (а що ли ) що да не е от Гега?
                        Всичко се чупи при добро желание. Някой смятал ли е нещата? Ма имам предвид със съответните формули да е смятал натоварванията дето трябва да издържи мостът. Всичко друго е добро пожелание.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          За 5000 Е продават онзи джип, значи по-малко.
                          Ми то предния мост сигурно му е най скъпото нещо.
                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          В началото гледам Търтея е дал такова. Като няма да е от Паджеро (а що ли ) що да не е от Гега?
                          Ама и Ж-тата са вече екзотика,не стават за евтини.
                          Бе Вие не сте ли на маса?
                          Наздраве!
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Мостовете от Г-то са добър вариант като сума за първоначално придобиване , но след това е солен за поддръжка .Основно заминават каретата в предния мост , а те като нова част не са никак евтини -цените почват от 600 лева .


                            Честита нова година на всички
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              ЧНГ

                              А колко струват мостовете ,карданите и раздатката на Г-то втора употреба ?За да направим сравнение с другите бюджетните варианти.
                              Ицо ,за да е коректно сравнението, дай цени за употребявани части ,на другите марки писахме цени за такива .

                              И да върна темата в началото .
                              Ако се куплира паджерският с нисанския мост ,последния може да го купим без дифа ,което значи цена доста под 1000 лв .Да не говорим ,че Павле ги взе двата /преден и заден / за 1500 лв.
                              Между другото тези старите нисански кое им е слабото място ?Защото от тях има по 500-600 лв за комплект.
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                ЧНГ

                                А колко струват мостовете ,карданите и раздатката на Г-то втора употреба ?За да направим сравнение с другите бюджетните варианти.
                                Ицо ,за да е коректно сравнението, дай цени за употребявани части ,на другите марки писахме цени за такива .

                                И да върна темата в началото .
                                Ако се куплира паджерският с нисанския мост ,последния може да го купим без дифа ,което значи цена доста под 1000 лв .Да не говорим ,че Павле ги взе двата /преден и заден / за 1500 лв.
                                Между другото тези старите нисански кое им е слабото място ?Защото от тях има по 500-600 лв за комплект.
                                Не е лошо да се дадат параметри за "здрав" и за "евтин".Като за начало.После ще обсъдим параметрите за тегло,предавателни числа и концепт...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X