Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Полуоската на Фруктиерата е "мекинка".И се къса.По моргите няма,а ако има, цената за бройка е колкото за целия мост.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #47
      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
      При фронтерата най итнересния факт е че има предавка 5.12 . Точно като на Витарите.
      Само на късата А с двулитровия мотор.И моста е бая тежък,не съм го мерил ама двама души едвам го вдигаме.

      Коментар


      • #48
        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        За късане не знам, но съм видял доста криви полуоси от Фронтера, което ме озадачи, защото наистина е дебела.
        Паджерото не създава ядове с мостове, блокажи и дифове, но лагеруването на задните полуоси, към ръкавите е малко екзотично.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #49
          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Полуоската на Фруктиерата е "мекинка".И се къса.
          Ама касетата е по-"мекинка" и първо тя дава фира-вервай ми.

          Коментар


          • #50
            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Тези, които разглобявах бяха със здрави касети, изядени корони и криви полуоси. Не знам как се постига с тези привидно яки железа, но...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
              Ей това не ме кефи мен "стандартна полуоси " -след скъсяването и нарязването става вече нестандартна и при едно евентуално счупване ,не ти трябва морга или магазин а завод .
              Ицо , и мен не ме кефи да струговаш полуоска и после да и нарязваш шлици колкото и да ме убеждават колко здраво ставало . Явно във посочения пример са правени къстъм полуоси ама тогава цената ще такава каквато каза Вальо . Някой казваше за удължител за полуоси - това нещо не мога да го схвана какво е , щото ако нещо правено на струг със подходящи размери за моста , задължително ще се скъса там .
              Тарга , какви са размерите на Дифендърските полуоси , нали там и от двете страни са на шлици , дали няма да пасне нещо ...
              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              А бе стига с тия 6000 евро,Стоян мисля ,че ги взе за 5000 лв двата.
              На такава цена ако се намерят направо ще дам банкет ...
              Последно редактирано от Бакалов; 28-12-14, 10:10.
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #52
                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                Или мога да ти доставя две усилени полуоски по твой чертеж-но пак ще стане 2400лв,цената им е 1000лв.
                Kакво да разбирам под усилени, по-здрави от оригиналните , по-различен материал, закалка или обработка? Имат ли някаква гаранция?
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #53
                  От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Ще я премериш ли точно след шлиците на най тънката част. При фронтерата най итнересния факт е че има предавка 5.12 . Точно като на Витарите.[/QUOTE]

                  Значи размера на шлица е 33мм веднага след него е 34мм (около 2 см.) и после става на 38мм.

                  Добре де като е мека вариант за закаляване няма ли ? Питам от любопитство само.
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • #54
                    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                    Ще я премериш ли точно след шлиците на най тънката част. При фронтерата най итнересния факт е че има предавка 5.12 . Точно като на Витарите.
                    Значи размера на шлица е 33мм веднага след него е 34мм (около 2 см.) и после става на 38мм.

                    Добре де като е мека вариант за закаляване няма ли ? Питам от любопитство само.[/QUOTE]

                    Фронтера няма фабрично с блокаж ... няма смисъл от използването на такъв мост .
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #55
                      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                      Значи размера на шлица е 33мм веднага след него е 34мм (около 2 см.) и после става на 38мм.

                      Добре де като е мека вариант за закаляване няма ли ? Питам от любопитство само.
                      Фронтера няма фабрично с блокаж ... няма смисъл от използването на такъв мост .[/QUOTE]

                      Аз доколкото разбрах има Опел Монтерей с блокаж и моста е същия.
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • #56
                        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                        Фронтера няма фабрично с блокаж ... няма смисъл от използването на такъв мост .
                        Аз доколкото разбрах има Опел Монтерей с блокаж и моста е същия.[/QUOTE]

                        Колко струва такъв мост и колко такива има на части , какво предавателно число е главното предаване ?
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #57
                          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Дифендърските са сравнително тънки и не е никаквъв проблем да се скъсат. На евреина обаче полуоските са 300 лири двете и са с 5 години гаранция. Това джилязо май никой не е успял да го скъса. Другия въпрос е, как ще им се нарежат нови шлици.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Нямам идея. Аз буквално вчера разбрах ,че такова нещо съществува. Писах ,защото реално като видях в моя заден мост дебелината на полуоса се учудих. Казват ,че са като солети а то бая солета излезе .Беше ми интересно ,какво ще кажат колегите за тези дифове.
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • #59
                              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Дифендърските са сравнително тънки и не е никаквъв проблем да се скъсат. На евреина обаче полуоските са 300 лири двете и са с 5 години гаранция. Това джилязо май никой не е успял да го скъса. Другия въпрос е, как ще им се нарежат нови шлици.
                              Кво излиза, мост от дифендър ± 400лв + 1000 лири (корона, пиньон, блокаж и полуоски) моста става неубиваем така ли ?
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • #60
                                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Короната и пиньона са достатъчно здраве. Блокаж и полуоски му трябват.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X