Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    До тук какво се получава за евтини здрави и подходящи мостове?

    1.Портални 11.734лв.- 2бр. без доставка.

    2. Не портални нови 15.400лв.-2бр.без доставка.

    3.?
    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 29-12-14, 17:30.

    Коментар


    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
      До тук какво се получава за евтини здрави и подходящи мостове?

      1.Портални 23.400лв.- 2бр. без доставка.

      2. Не портални нови 15.400лв.-2бр.без доставка.

      3.?
      Точка 1. 6000 евро Х 1,95583
      =
      11734 лева
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Точка 1. 6000 евро Х 1,95583
        =
        11734 лева
        Приема се..Влезли сме тука в едни люти спорове и съм се отплеснал. Написал съм цена за 8х8 Ще го оправя.

        Трета точка е най интересна
        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 29-12-14, 17:36.

        Коментар


        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Май пак ще си останем масово на мостове от УАЗ. Останалото е за професионалисти или хора с големи възможности.

          Коментар


          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            Приема се..Влезли сме тука в едни люти спорове и съм се отплеснал. Написал съм цена за 8х8 Ще го оправя.

            Трета точка е най интересна
            Няма да те пуснат в шампионата с 8Х8.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Май пак ще си останем масово на мостове от УАЗ. Останалото е за професионалисти или хора с големи възможности.
              Ти ли милионере ,ти ли .

              За жалост сигурно над 90 % от машините в трофито и траяла в БГ струват целите по-малко от тези мостове.Вички знаем защо ,така ,че мостовете ,за които говорите отговарят само на второто условие -здрави .
              Явно аз ,а и доста други чак толкова здрави не търсим
              Последно редактирано от antiroad; 29-12-14, 18:40.
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Защото всичките на бавни са 3,5/1. На бързи са Дико-1,21/1, Дифендър-1,41/1 а има и тунинг 1,67/1.
                Доста интересна информация.На Витарата щатните бавни са 2/1 ,тунинговите на Славин 2,48 /1 /по спомен/ , а има и кит на Лоу Рендж
                4,24 /1 .Бързите са 2/1 .

                А тези на Ровърите заедно ли са с кутията или отделно и за какви пари се намират ?
                Последно редактирано от antiroad; 29-12-14, 19:05.
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Най бюджетната траялка ще се получи с Патрулски мостове и скорости с раздатка от Ровер.
                  Или ако е само за траял Патрулските мостове и мотор със скорости от неква кола с предно предаване.

                  Коментар


                  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Най бюджетната траялка ще се получи с Патрулски мостове и скорости с раздатка от Ровер.
                    Или ако е само за траял Патрулските мостове и мотор със скорости от неква кола с предно предаване.
                    И карданите на X,YиZ взети заедно.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                      Най бюджетната траялка ще се получи с Патрулски мостове и скорости с раздатка от Ровер.
                      Или ако е само за траял Патрулските мостове и мотор със скорости от неква кола с предно предаване.
                      Имаш предвид схемата на Паяка ли ?Без редуктори дали ще върти големи гуми ?
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Никой не спомена едни евтини,здрави,редукторни мостове с блокажи.Е малко са тежички,но за сметка на това отговарят на другите условия.А и Антон нищо не е споменал за теглото в заглавието на темата.

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Дойде и редът на Унимог.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Никой не спомена едни евтини,здрави,редукторни мостове с блокажи.Е малко са тежички,но за сметка на това отговарят на другите условия.А и Антон нищо не е споменал за теглото в заглавието на темата.
                            А,"Гробаря" ги спомена,ама не улучи с обявата на "Маляките".Даже щях да им пускам снимката ти на кантара.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Така,че за точка "3" на Пеко,остават нещо от вариантите-Йотски с Nitro или Ингилизки с Ashcroft.Следва точка 4???
                              Или и тя вече е заета.
                              4.Унимог-здрави кардани и нещо яко да ги върти ( Витарския мотор ще е "рехав")
                              Така:
                              1.Нови не редукторни за 15000
                              2.Лапландерски (усилени) за 12000
                              3.Тойота с Nitro или Ровър с Ashcroft
                              4.Унимог-цената не я помня,макар че брат ми я каза преди месец,ама пък тежки
                              5.???
                              Последно редактирано от Валентин Исаев; 29-12-14, 21:52.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Ти ли милионере ,ти ли .

                                За жалост сигурно над 90 % от машините в трофито и траяла в БГ струват целите по-малко от тези мостове.Вички знаем защо ,така ,че мостовете ,за които говорите отговарят само на второто условие -здрави .
                                Явно аз ,а и доста други чак толкова здрави не търсим
                                Щото никога не си калкулираме труда вложен в направата и "тунинговането" на машините.Сметни го по 35 евро на час (макар че,това е европейска цена от преди 5 години) и пак да си говорим за цени на машини у нас.
                                Въпрос за калкулиране колко струва реално Тойотата на чеха предложена на пазара за скромните 20 000 ЕВРО,по български без труд и по европейски с труда,дори и по тая стара цена упомената по горе.
                                За позналия-награда (изненада).
                                п.п.Малий,ако вземат да смятат Близнаците труда за Вранглера-утиде коня у ряката!
                                Последно редактирано от Валентин Исаев; 29-12-14, 22:06.
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X