Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    ЖОКЕР-На моето Джимни мостовете са от Тойота 70ка с дифове от дъртия Хайлукс атмосферка дизел 5 към 1 .........а блокажи има да се продават АRB и за двата моста!Много леки и много здрави.........ако си отварял такъв мост ще знаеш...трудно се чупи!
    Тук ти писах нещо ама ти все да правиш.....тази комбинация е не повече от 2500 лв./без блокажите/и ако сложиш и една бавна траяладжиска раздатка от Самурай..........става като костенурка бавно с много мощ!А и части много!И са най леки от всички идеи изброени тук!Което не е за подценяване!!!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      А не бе ,напротив .Както писах по-горе ,според мен е най-изгодно да си купиш готова цяла машина ,на тънка цена .В повече от случаите се продават на много под себестойността,защото търсенето не е голямо.Разбира се стига да няма някакви сериозни проблеми по агрегатите.
      Иначе точно към 70-кови мостове се бях насочил,заради параметрите ,които даде ти.
      Ако не се лъжа ,при Пиратите съм гледал 4,88 ПЧ мостове с бавния кит на витаровата раздатка 4,24/1 и въртят /по спомен / гуми 40-ки със витаровия мотор,
      което обезмисля хайлуксовите дифове.
      При мен това ще е с най-малко преправяне,имам и налична заводска кутия с раздатка,китът обаче мисля ,че струваше 900 долара без доставката,а и блокажите струват примерно 2500 лева...
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        А не бе ,напротив .Както писах по-горе ,според мен е най-изгодно да си купиш готова цяла машина ,на тънка цена .В повече от случаите се продават на много под себестойността,защото търсенето не е голямо.Разбира се стига да няма някакви сериозни проблеми по агрегатите.
        Иначе точно към 70-кови мостове се бях насочил,заради параметрите ,които даде ти.
        Ако не се лъжа ,при Пиратите съм гледал 4,88 ПЧ мостове с бавния кит на витаровата раздатка 4,24/1 и въртят /по спомен / гуми 40-ки със витаровия мотор,
        което обезмисля хайлуксовите дифове.
        При мен това ще е с най-малко преправяне,имам и налична заводска кутия с раздатка,китът обаче мисля ,че струваше 900 долара без доставката,а и блокажите струват примерно 2500 лева...
        Идеално..значи двата моста 70-кови ако са по 250лв.на парче.

        мостове-500лв.
        кит раздатка-1260лв.
        блокажите струват примерно-2500 лв.
        Транспорт от USA-50лв.
        усилване ламарини и заварки.-10лв.
        боя-2лв.
        нови накладки 2 чифта-5лв.
        масло на двата -5лв.
        некой нов семеринг-2лв.

        Общо 4334лв.
        -----------------

        Ми че те чисто новите от Къри излизат тогава направо без пари. Това е една трета от цената в обявата.. без пазарлъци. Наистина здрави широки и без да се ровиш в тях.
        А порталните са подарък с целувка. Има ли още невярващи че на Йори първите са му излезли трийсе бона.
        В горните напомпани сметки не е сложена и ценичка тип проба -грешка.
        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-01-15, 16:29.

        Коментар


        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Аз да питам...къде ги те мостове по 250 лв. че да си купя няколко комплекта???То излиза че са на цената на желязото или и и аз ги смятам лесно ...два моста от коЙОта с блокажите бавни дифове обслужване -5500-6000 лв.Другите работи вече е ясно не са скъпи два до пет десет лева
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            ...А кое по-конкретно ще ги оскъпи толкова ?
            Не че продължавам да се натискам за тях ,просто ми е интересно защо чехите не са заложили направо на патролски мостове ,както при нас е модерно,а са си играли да правят тази галимация .
            Нямам си на идея защо чехите са заложили.Могат-залагат.И ти можеш,ама няма да е евтино.Ето ти един жокер.Кажи ми с какви полуоски и карета ще бъде бъдещият мост.Говорим за хибрид от Заден диф от Паджеро 2 ,някакви ръкави и сфери със все шенкелите от Патрол.Нали така...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Колегата Евгени Филчев куплира преден мост на "Врангел" с заден диф от "Пахеро" 3.5,той може да напише какво е правил с полуоските и колко му е струвало.



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_138894315521270.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5633139
              Последно редактирано от Валентин Исаев; 04-01-15, 19:06.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                Колегата Евгени Филчев куплира преден мост на "Врангел" с заден диф от "Пахеро" 3.5,той може да напише какво е правил с полуоските и колко му е струвало
                Тука е ясно.Най-много да си направи полуоски.С Нисанските е интересно...

                П.П.Нали не си забравил да дадеш размерите на мостовете от Волво...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Как не ви омръзна да дъвчете едно и също? Някой да деде размерите на Нисанските полуоски, дебелина и брой шлици към планетите, дължина на цялата полуоска до карето и с него. Съответно и Паджерските. Аз такива авточасти не притежавам.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Може и тва:
                    http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/...e=false&noec=1

                    само иска мотор, ма като се продадат излишните чаркаляци и готово
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Тука е ясно.Най-много да си направи полуоски.С Нисанските е интересно...

                      П.П.Нали не си забравил да дадеш размерите на мостовете от Волво...
                      1.Да де,това е интересно-цената на полуоските.
                      2.Не съм.
                      Ориентировъчна цена за изработка на полуоски.
                      От стомана 12kn3a-около 800 лева.
                      От стомана 45hn2mfa-около 1100 лева.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Следващата ми "кола" ще е Унимог ....
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Следващия ми форум ще е за плетки
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                            Идеално..значи двата моста 70-кови ако са по 250лв.на парче.

                            мостове-500лв.
                            кит раздатка-1260лв.
                            блокажите струват примерно-2500 лв.
                            Транспорт от USA-50лв.
                            усилване ламарини и заварки.-10лв.
                            боя-2лв.
                            нови накладки 2 чифта-5лв.
                            масло на двата -5лв.
                            некой нов семеринг-2лв.

                            Общо 4334лв.
                            -----------------

                            Ми че те чисто новите от Къри излизат тогава направо без пари. Това е една трета от цената в обявата.. без пазарлъци. Наистина здрави широки и без да се ровиш в тях.
                            А порталните са подарък с целувка. Има ли още невярващи че на Йори първите са му излезли трийсе бона.
                            В горните напомпани сметки не е сложена и ценичка тип проба -грешка.
                            Мислех ,че само единия страда от мания за величие...
                            Само не разбирам тези ,които ми пишат на лични да ви плюят,що не пишат в темата ?

                            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                            Аз да питам...къде ги те мостове по 250 лв. че да си купя няколко комплекта???То излиза че са на цената на желязото или и и аз ги смятам лесно ...два моста от коЙОта с блокажите бавни дифове обслужване -5500-6000 лв.Другите работи вече е ясно не са скъпи два до пет десет лева
                            Ами питай ,този който го е написал .Аз такива цени не съм споменавал,макар ,че както ти сам писа ,всичко е възможно.

                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Нямам си на идея защо чехите са заложили.Могат-залагат.И ти можеш,ама няма да е евтино.Ето ти един жокер.Кажи ми с какви полуоски и карета ще бъде бъдещият мост.Говорим за хибрид от Заден диф от Паджеро 2 ,някакви ръкави и сфери със все шенкелите от Патрол.Нали така...
                            Аз поне така предполагам ,че е изпълнено.
                            Иначе ви казах какво са написали хората,ако превода ми е лош-Стоян го написа на английски.

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Как не ви омръзна да дъвчете едно и също? Някой да деде размерите на Нисанските полуоски, дебелина и брой шлици към планетите, дължина на цялата полуоска до карето и с него. Съответно и Паджерските. Аз такива авточасти не притежавам.
                            Ами то да не са мостове на Къри,раздатки Атлас или извънгалактически пърформънс

                            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                            1.Да де,това е интересно-цената на полуоските.
                            2.Не съм.
                            Ориентировъчна цена за изработка на полуоски.
                            От стомана 12kn3a-около 800 лева.
                            От стомана 45hn2mfa-около 1100 лева.
                            Това за 2 бр ли и без карета ли ?
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              http://kaliningrad-4x4.ru/forums/ind...aded&pid=57493 - ето това са руснаците дето правят подобрения на волвото.

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                                Следващия ми форум ще е за плетки
                                Моя също.Ама като гледам най-вероятно и там ще има турбоспециалисти,които ще ми обяснят колко съм тъп и как трябва да си купя куки от 20 000 лв ,а те да ми направят монтажа в техния сервиз за още 10 000 лв,че иначе няма да плетат правилно .
                                А останалите плетачи ще цъкат с език и ще викат машала !Другите ще си мълчат,защото само висшите производители на куки могат да пишат ,нали се познават
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X