Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    http://kaliningrad-4x4.ru/forums/ind...aded&pid=57493 - ето това са руснаците дето правят подобрения на волвото.
    Пак не улучи Стоянчо,виж му профила поне.Човека е от Литва,казва се Мариус и доста напредна в тунинга на мостовете,а и цените малко се промениха.
    Последно редактирано от Валентин Исаев; 04-01-15, 19:42.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Моя също.Ама като гледам най-вероятно и там ще има турбоспециалисти,които ще ми обяснят колко съм тъп и как трябва да си купя куки от 20 000 лв ,а те да ми направят монтажа в техния сервиз за още 10 000 лв,че иначе няма да плетат правилно .
      А останалите плетачи ще цъкат с език и ще викат машала !Другите ще си мълчат,защото само висшите производители на куки могат да пишат ,нали се познават
      Всяка крайност е вредна , не се вкарвай в във филми.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Това за 2 бр ли и без карета ли ?
        2 броя без карета.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Що ми се струва,че и на тая тема ще и хлопне мандалото!
          п.п.Ако продължавате в същия тон-със сигурност!
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Моя също.Ама като гледам най-вероятно и там ще има турбоспециалисти,които ще ми обяснят колко съм тъп и как трябва да си купя куки от 20 000 лв ,а те да ми направят монтажа в техния сервиз за още 10 000 лв,че иначе няма да плетат правилно .
            Твърде е вероятно да са прави.Ма ти ше си направиш куки.Ше си завариш пластмасова за халуминка.И ше ти излезе по-тънко...
            Пак не ми казваш как ще куплираш Паджеров диф за Нисанска полуоска.Поне размерите знаеш ли им?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
              Пак не улучи Стоянчо,виж му профила поне.Човека е от Литва,казва се Мариус и доста напредна в тунинга на мостовете,а и цените малко се промениха.
              Аз на всички им викам руснаци, което не е правилно . Илиян сигурно от него си е купил частите.

              Коментар


              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Моя също.Ама като гледам най-вероятно и там ще има турбоспециалисти,които ще ми обяснят колко съм тъп и как трябва да си купя куки от 20 000 лв ,а те да ми направят монтажа в техния сервиз за още 10 000 лв,че иначе няма да плетат правилно .
                А останалите плетачи ще цъкат с език и ще викат машала !Другите ще си мълчат,защото само висшите производители на куки могат да пишат ,нали се познават
                Колега успокой топката.
                Когато направиш нещо свястно ще разбереш менторския тон на Близнаците.
                Тръпнем в очакване какво ще сътвориш. Ще си първия който ше успее за без пари.
                Последно редактирано от rusev; 04-01-15, 21:29.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Мислех ,че само единия страда от мания за величие...
                  Само не разбирам тези ,които ми пишат на лични да ви плюят,що не пишат в темата ?

                  Ами питай ,този който го е написал .Аз такива цени не съм споменавал,макар ,че както ти сам писа ,всичко е възможно.

                  Ами то да не са мостове на Къри,раздатки Атлас или извънгалактически пърформънси ?

                  Не знам какви мании те натискат само коментирам цени които ти си дал и ми се струва че сам си излизаш от бюджета. Нямам ли право да коментирам цени за които желая да направя мостове?

                  За раздатки Атлас никъде не съм писал може да провериш. Те вървят след здравите мостове с блокажи и още не им е дошло времето. Също така не съм написал никъде че си тъп.

                  Мисля че всичко може да стане и с кутия от ГАЗка. Зависи как ще се преправи на секвенциална и за колко и вземеш пълнежа...Написахте че всичко е възможно ако се търси дебне и тн. и аз се съгласявам. Не може ли да коментираме примерен евтин бюджет за здрави мостове? Защо да не взема мостове по 250лв? Преди това се сърдихте че пиша за скъпи сега се цупите че пиша за евтини.

                  Съвсем скоро купих 5бр.мостове втора употреба Дана -70 по 200лв парчето.

                  Темата е отворена да пишат свободно всички които имат силата да покажат нещо което са направили.
                  Да не мислиш че тия дето плюят са първите? Те и на други места плюят не само за мостове..вече им свикнах. Ще се разтревожа ако съм жив и спрат да плюят.Това е нормално толкова ги бива и така живеят.

                  Знам за много сервизи дето могат да ти направят всичко.. но не и за такъв дето от смрадливи газове да ти вакумират свежа мечта. Ти си решил само с найлоново пликче и малко подпитване да пробваш сам. Защо тогава се сърдиш за различните други съществуващи методи и мнения?

                  Чудно ми е във форум за плетки ако питаш как да плетеш с игли от сополи и прежда от пръдня как ще реагират хората.

                  И за последно моля да не се сърди никой но с оригинални полуоси и карета от 70-ка няма как да се въртят гуми 40"... може но внимателно и само на крика.Това е лично мое мнение и се извинявам предварително ако съм засегнал колега от форума.
                  Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-01-15, 21:05.

                  Коментар


                  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    За 70ката си много прав вършат работа до 33ки и то ако караш умно!И внимаваш с блокажите. ....
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      И все пак "Водното колело" има "стълбичка".
                      Някои може и да не ме разберат какво искам да кажа.

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                        Съвсем скоро купих 5бр.мостове втора употреба Дана -70 по 200лв парчето.
                        Пращай два и половина за Търново.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                          Пращай два и половина за Търново.

                          Нямаш проблеми даже сменям два задни за един преден.

                          Само задни са от бракувани пощенски бусове Форд Ф-350. Трябва си обаче бая хамалско разглобяване. Като се вземе блокаж шпилки и се преправят на дискови спирачки. Нови семеринги фланец за кардана.Пясъкоструй боя.. отново няма как да излязат евтини. Ако трябва да се сменят корона пиньон и тн. стават на една трета от цената за И.П.* Ако не знаеш какво правиш може и повече. И отново си остават на чугунии. За адекватно здрави и широки са повече от такива.

                          Така че евтини здрави широки леки и с блокаж мостове дето да не ги ровиш кат животнУ НЯМА няма и да има.

                          Ако съществуваше такъв феномен в световното предлагане аз бих си взел /направил/ веднага такава яхта или самолет. Просто човек трябва да си налегне парцалите и да работи повече. В противен случай няма да му трябват такива мостове...ама хич.


                          * ИП-
                          извънгалактически пърформънс
                          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-01-15, 22:13.

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение

                            * ИП-
                            извънгалактически пърформънс
                            Ко викаш.Хората са го измислили-завари им дифовете,една хидравлика и си ТИ!Евтини и здрави.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:043.gif
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5633160Натиснете снимката за да я уголемите

Име:73179267_8_644x461_traktor-k-700a-_rev002.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:5633161
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Моя също.Ама като гледам най-вероятно и там ще има турбоспециалисти,които ще ми обяснят колко съм тъп и как трябва да си купя куки от 20 000 лв ,а те да ми направят монтажа в техния сервиз за още 10 000 лв,че иначе няма да плетат правилно . ...
                              Ако не ме лъже паметта, някъде из форума имаше една тема за блокаж собствено производство. Та, колегата, който се беше заел с това упражнение, и който освен съответна квалификация имаше и достъп до подходящо производствено оборудване, в крайна сметка май беше стигнал до извода, че собственото производство не излиза по-евтино от купешките ...

                              Въртим, сучем и в края на краищата пак опираме до неприятния извод, че моторните спортове не са за социално слаби!
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                собственото производство не излиза по-евтино от купешките ...
                                Е то просто няма как единично изделие да е по-евтино от масово производство. Това без да се калкулира откриването на топлата вода.

                                Но пък може да е в пъти по-качествено.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X