Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Пишеше ,че раздатката е от Ленд Ровър някакъв .
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #92
      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Защото всичките на бавни са 3,5/1. На бързи са Дико-1,21/1, Дифендър-1,41/1 а има и тунинг 1,67/1.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #93
        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Много е лесно когато тежиш 600кг.Всички мостове са удачни.Но при 2 тона нещата са други.

        Коментар


        • #94
          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Много е лесно когато тежиш 600кг.Всички мостове са удачни.Но при 2 тона нещата са други.

          Така е. А след това идват по- големите нютони и размер на гумите над 35 инча. А за да завива добре трябва каретата да държът тази сила на голям градус. А за да не се чупи при завиване в тежки терени си трябват и яки шенкели и хебели. Хубаво е и да може бързо да се поръчат резервни части.

          А освен това горните всички без на Волво са доволно тесни и трябва и да се разширяват.

          А за порталните Вальо е прав толкова излизат направени и нещата не свършват до там.

          Ето едно предложение дето изглежда нормално.В сравнение с всичко до тук казано.

          Set of new Currie Enterprises fabricated 9" axles -10 000 $
          Front end
          64"wheel mount to wheel mount
          high pinion, ARB air locker, 5:29 ratio
          richmond gears, 35 spline forged alloy axles,
          3" tubes with dana 60 ends and knuckles, 1480 series U jount
          Jeep JK disc brakes, 5/8 studs
          5 on 5 1/2 bolt pattern
          REAR
          64" full floating fabricated housing with truss, 40 spline forged alloy axles
          ARB air locker, 5:29 richmond gears
          1 ton ends, 5 on 5 1/2 pattern
          5/8 studs, jeep JK disc brakes
          1480 series U joint
          Best of everything, paid over 15K a year ago.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p80617n1.jpg
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5632145

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p80617n3.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5632147

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p80617n4.jpg
Прегледи:1
Размер:83.7 КБ
ID:5632149

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p80617n5.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5632152

          Коментар


          • #95
            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            Ето едно предложение дето изглежда нормално.В сравнение с всичко до тук казано.
            Килограми-приблизително?
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #96
              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              А бе стига с тия 6000 евро,Стоян мисля ,че ги взе за 5000 лв двата.
              Това е без доставката.

              Коментар


              • #97
                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Това е без доставката.
                И при мен е без доставка!!!
                Ето ги тук. http://www.offroad-bulgaria.com/show...13#post2663313
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • #98
                  От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Килограми-приблизително?

                  Ами от хром-молибден са. Но точно на тези не знам със сигурност килограмите.Нашите са с алуминиеви прасета и knuckles. и като съм ги борил са приблизително 20-заден и 30 преден кг. по тежки от Нисановите. Имаме в сервиза и Нисанови и Г и на Гто са най леки. При Нисан Тойота и Г гадното е че най тежката външна част е веднага до най слабото място на хаузинга.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Чехите карат с хром-молибден полуоски. Говорил съм с няколко човека - правят си ги в САЩ. Онази машина, дето прилича на паяка на Илиян, е с подобни мостове, като тези на Вальо, и досега нямат счупване - http://autosema.cz/pages/vozy/opravy...120_olsema.htm

                    Имам познат и един руснак, с едноместен паяк - 7000 Е му е излязло на него тунинговането на Лапландерски мостове.

                    Аз се отказах да слагам моите мостове на УАЗ-а. Ако ще ги слагам някъде, ще е на нова лека трофи машина. Оригинални мостове от Лапландер втори комплект досега не съм успял да намеря, т.е. намирам, но са на някакви цени дето не си струва.

                    Илиян доколкото знам има нов комплент тунинговани мостове от Литва или Латвия и цената е подобна на тази която казва Вальо.

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Усилен,оборудван преден Лапландерски.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo (48).jpg
Прегледи:1
Размер:75.0 КБ
ID:5632158
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Нали става въпрос за траялни машини та ето ви тема на размисъл/без да правя реклама/http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5868590/ тази година се продадоха две чудовища с мостове от Унимог и бегъл спомен от Самурай ,многократни шампиони!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи



                          Темата е породена ето от този джип. Правен е около 2007, явно е успешен защото още се кара. Какво е счупено и правено по него и на мен ми е интерсно и чакам собственика му да ми отговори

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Темата е породена ето от този джип. Правен е около 2007, явно е успешен защото още се кара.
                            Предния не ми мяза да е заден от Mitsubishi,както беше писал Антон.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                              Чехите карат с хром-молибден полуоски. Говорил съм с няколко човека - правят си ги в САЩ. Онази машина, дето прилича на паяка на Илиян, е с подобни мостове, като тези на Вальо, и досега нямат счупване - http://autosema.cz/pages/vozy/opravy...120_olsema.htm

                              Имам познат и един руснак, с едноместен паяк - 7000 Е му е излязло на него тунинговането на Лапландерски мостове.

                              Аз се отказах да слагам моите мостове на УАЗ-а. Ако ще ги слагам някъде, ще е на нова лека трофи машина. Оригинални мостове от Лапландер втори комплект досега не съм успял да намеря, т.е. намирам, но са на някакви цени дето не си струва.

                              Илиян доколкото знам има нов комплент тунинговани мостове от Литва или Латвия и цената е подобна на тази която казва Вальо.
                              В Малайзия са докарали цената на усилването и преправянето до 5000$ но от това дето съм гледал при състезателно каране си трябват и резервен комплект полуоси гъби и тн.Това идва най вече от тежеста на джиповете за десет дневно трофи с траял елементи.

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                                Предния не ми мяза да е заден от Mitsubishi,както беше писал Антон.
                                Ето това е дал човекът (Пъпката ):
                                Rear is all completely made - Pajero 2,8td
                                Front center is Pajero 2,5(rear axle) and the end is from Patrol.
                                Block original Pajero air

                                Аз се чудя тази машина дали лесно може да се преправи за трофи. Рамката очевидо е здрава, карали са я 3-ма човека по чешките и европейските траяли. Гледал съм клипове с много нейни обръщания. Двигателя ми се вижда много мощен, но явно мостовете и останалите неща издържат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X