Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10469043_793856610675019_1243075452262702065_n.jpg
Прегледи:1
Размер:125.2 КБ
ID:5633415

    Ето какво намерих,направено тук в България.
    Преден мост за Вранглер от Паджеро 3.5 (с блокаж)


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1782165_793856604008353_7355855816985846547_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5633414
    Прикачени файлове
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
      Ето какво намерих,направено тук в България.
      Преден мост за Вранглер от Паджеро 3.5 (с блокаж)
      Коментирахме го по рано.


      Просто трябваше да сложа два Нисански, но друго си е с два блокажа.
      Най-вероятно ще чупя предни полуоски от към карето,,, ама ще видим. Също така короната ще върти наопъки, ама ,,,, то здраво бре !
      Заложената по проект грешка е, че използвам оригиналните шенкели и лагер-главина. При положение, че имам два комплекта джанти (за този радиус) и три комплекта нови гуми(15"), нищо по-добро не ми хрумна !!!
      Последно редактирано от Валентин Исаев; 06-01-15, 16:56.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Уж следя темата, а съм го пропуснал този коментар.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Чероковите карета не стават слаби са за издевателства. Чупи се карето вътре и докато разбереш че е счупено парчетата остъргват шлиците от полуоската. Счупил съм много такива карета и никога полуоска .

          Коментар


          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            Последните три дена чета тази тема от началото и. Освен нормалните за форума изрази, 1+1=2 (в превод; мост за 400лв. и блокаж за 200$ = 600лв. , за труда имам един приятел), имаше и правилни. Докато в тази държава не се научим да ценим труд, ум и знание, ще си бием главите, и най-вече ще псуваме всички по пътя- дал акъл, помогнал с доставка, напрвил това, направил онова, разбира се и организатора. Добре ще да е всеки да знае, всяка талибанска измишльотина, по джипа, колко му е коствала(като икономия) и колко ще му коства тази икономия, за две-три години(или пък още на другия ден).

            Та по темата- по-горните снимки са от моя преден мост на Вранглера(това което смятам да присаждам). Никой да не си мисли, че просто го слагам и ОК ! Много 'подробности' имаше преди това и очаквам още бая. Освен всички изброени недостатъци(по-горе, в темата), смея да ви съобщя за още един Тръбите(за ръкавите) не са нищо особено, даже са 5мм. стена, но пък са 75мм.
            Инак казано, заложил съм много бушони и нищо извънземно(може би само полуоските), че да видя върху кое си струва, да се мисли ! Идеята ми беше да направя здрав преден мост, със здрав(заводски) блокаж като за без пари! Като направи една година, ще ви кажа резултатите, само не знам кога ще почне да тече 'тази' година, че ми го монтира приятел
            Никакъв проблем нямам, да произведа какъвто и да е здрав мост, но няма да има кой да го купи, или няма да вярва че е здрав, или нама да има възможност, или ще реши че и на половин цена ще си го събире, и ако му гръмне маркуч на радиатора пак аз ще съм виновен, щото е произведено в БЪЛГАРИЯ !!!
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Последните три дена чета тази тема от началото и. Освен нормалните за форума изрази, 1+1=2 (в превод; мост за 400лв. и блокаж за 200$ = 600лв. , за труда имам един приятел), имаше и правилни. Докато в тази държава не се научим да ценим труд, ум и знание, ще си бием главите, и най-вече ще псуваме всички по пътя- дал акъл, помогнал с доставка, напрвил това, направил онова, разбира се и организатора. Добре ще да е всеки да знае, всяка талибанска измишльотина, по джипа, колко му е коствала(като икономия) и колко ще му коства тази икономия, за две-три години(или пък още на другия ден).

              Та по темата- по-горните снимки са от моя преден мост на Вранглера(това което смятам да присаждам). Никой да не си мисли, че просто го слагам и ОК ! Много 'подробности' имаше преди това и очаквам още бая. Освен всички изброени недостатъци(по-горе, в темата), смея да ви съобщя за още един Тръбите(за ръкавите) не са нищо особено, даже са 5мм. стена, но пък са 75мм.
              Инак казано, заложил съм много бушони и нищо извънземно(може би само полуоските), че да видя върху кое си струва, да се мисли ! Идеята ми беше да направя здрав преден мост, със здрав(заводски) блокаж като за без пари! Като направи една година, ще ви кажа резултатите, само не знам кога ще почне да тече 'тази' година, че ми го монтира приятел
              Никакъв проблем нямам, да произведа какъвто и да е здрав мост, но няма да има кой да го купи, или няма да вярва че е здрав, или нама да има възможност, или ще реши че и на половин цена ще си го събире, и ако му гръмне маркуч на радиатора пак аз ще съм виновен, щото е произведено в БЪЛГАРИЯ !!!

              Е значи нищо не си разрал от темата.Тя е дали да си купя този джип и защо е с такъв преден и заден мост???Да не се набутам много?И дали може да си направим такива мостове тук за 200-300лв другото лесно се прави..към двата моста ще сложим един джип и готово.

              Коментар


              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                Аз я разбрах темта, но не мога да разбера, ти защо не си я разбрал, хората искат евтини мостове с всичикте им дертове
                , не скъпи , с по-малко дадени пари ! Не ги бърка после какво се случва. Вероятно са експериментатори.
                Ако нещо произведа, на подобни хора не бих го продал, ,,,,принципи !
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Още нещо важно да спомена; Подобни сглобки освен всички неизвестни с които ще се сблъскате, ще ви трябва и стенд(кондуктор). Та направата му с всичките му дорници и приспособления, ще вземе много време и пари, пък и четене ще има. Със сигурност от първия път няма да успеете да направите моста както трябва, ще има рязане и пак заваряне! Като труд и материали ще надхвърли цената на преден Нисански мост с ARB !
                  На Вранглера му насадих за заден Паджерски с блокажи направих няколко дразнещи компромиса същото е и с предния. Още не е в движение и съм намислил следващо преправяне Извода е, че се наливат пари върху пари и накрая джипа седи повече в сервиза от колкото да го карам ! Взе да ми писва !!!
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Ти,па,хората ги заваряват на око,ти дорници...Някои от пишещите не знаят какво е "кастор" и "камбър",а за "акерман" не са и чували...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Ти,па,хората ги заваряват на око,ти дорници...Някои от пишещите не знаят какво е "кастор" и "камбър",а за "акерман" не са и чували...
                      Някои... около 95%...
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        Още нещо важно да спомена; Подобни сглобки освен всички неизвестни с които ще се сблъскате, ще ви трябва и стенд(кондуктор). Та направата му с всичките му дорници и приспособления, ще вземе много време и пари, пък и четене ще има. Със сигурност от първия път няма да успеете да направите моста както трябва, ще има рязане и пак заваряне! Като труд и материали ще надхвърли цената на преден Нисански мост с ARB !
                        На Вранглера му насадих за заден Паджерски с блокажи направих няколко дразнещи компромиса същото е и с предния. Още не е в движение и съм намислил следващо преправяне Извода е, че се наливат пари върху пари и накрая джипа седи повече в сервиза от колкото да го карам ! Взе да ми писва !!!
                        Извинявам се ,че се бъркам в темата,яка е, с нормален спор в който ще изкочи истината!По въпроса за заварките ,наистина ако нямаш дорници и стенд е лудост или див ентусиазъм,за това и не всеки снажда и преработва и кардани!А здраво и евтино ,може ,но ако си го правиш ти и си мърмориш над преправяниците докато стане,а изгубеното време никога не си го смятаме./ п. с. чакам с блокаж заден за Фронтера ,ма требва да сменям и двата от друго./
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          .. и си мърмориш над преправяниците докато стане,..../
                          Няма по глупаво виждане от това! Или може би "Няма по-скъпо".
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            A някой случайно да знае с колко шлица е полуоската на задния диференциал на L200?
                            Mоля да сподели.

                            Коментар


                            • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Айде готово. Който не знае как ксе прави да гледа. Електрожена и флекса са задължителни. Успех с тунинга.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Щрака пасти да яде
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X