Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

    Колко маслени филтъра има туй чудо?

    Коментар


    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

      Дзверих се отдолу - видях само един маслен филтър.

      За сметка на това се оказа че във въздушния филтър трябвало да има масло.

      А то имаше шума.

      Коментар


      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Дзверих се отдолу - видях само един маслен филтър.

        За сметка на това се оказа че във въздушния филтър трябвало да има масло.

        А то имаше шума.
        Предполагам че филтъра е като на волгите ; уазките и всички останали по стари леки и тежки МПСта . Отдолу е чиния с двигателно масло отгоре нещо като сламен елемент .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

          Ясене, имам хубаво тяло за нафтов филтър с подгрев за продаване
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

            трябва да имам кутия от въздушен филтър от Рено 19 за подаряване
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

              Остави масленият въздушен филтър.Това нещо ако е направено кадърно,няма да имаш никакви проблеми с него.На МТЗ-то е такъв,а трактора работи в доста запрашена среда.Сменява се маслото с отработено от двигателя,почистваш всичко,сглобяваш и подаваш повечко газчица да не клеясат буталата.

              Коментар


              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ясене, имам хубаво тяло за нафтов филтър с подгрев за продаване
                Дай сведения на лично.

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                трябва да имам кутия от въздушен филтър от Рено 19 за подаряване
                Тоя двигател такъв филтър ще го всмуче целия. Мощността е даже по-малка от на Р19 ама разходът на въздух е съвсем друг.
                Но УАЗът май плаче за нещо такова.

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Остави масленият въздушен филтър.Това нещо ако е направено кадърно,няма да имаш никакви проблеми с него.На МТЗ-то е такъв,а трактора работи в доста запрашена среда.Сменява се маслото с отработено от двигателя,почистваш всичко,сглобяваш и подаваш повечко газчица да не клеясат буталата.
                Ще помисля. Повече ми е присърце вариант с циклонче на покрива и хартиен елемент долу.

                Коментар


                • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                  Имам филтърна/и кутия/и от Пежо и Ситроен дизел за дунапрененият филтър, който отвътре е с метална решетка, и е най-евтиният като консуматив на пазара, а и може да се пере, ама не си казал, че ти трябва. Подарък.
                  Имам и горивен филтър с отопление, с чисто нова подкачваща мембрана/помпа, за продаване, но не съм го обявил, че го бях забравил.
                  Не можах да го монтирам на Ситроена, щото на оригиналното място, зад фара, нямаше как да се прекарат маркучите за отоплението.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 23-06-16, 12:55. Причина: пунктоация
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Имам филтърна/и кутия/и от Пежо и Ситроен дизел за дунапрененият филтър, който отвътре е с метална решетка, и е най-евтиният като консуматив на пазара, а и може да се пере, ама не си казал, че ти трябва. Подарък.
                    Имам и горивен филтър с отопление, с чисто нова подкачваща мембрана/помпа, за продаване, но не съм го обявил, че го бях забравил.
                    Не можах да го монтирам на Ситроена, щото на оригиналното място, зад фара, нямаше как да се прекарат маркучите за отоплението.
                    Тия неща ще ги разгледам.

                    Отоплените филтри са ми особено интересни защото няма зима да не тегля 3-4 нафтови коли дето горивото им станало на грес.

                    Коментар


                    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Ще помисля. Повече ми е присърце вариант с циклонче на покрива и хартиен елемент долу.
                      Масленият въздушен филтър на практика е вечен.Почистваш и сглобяваш.С хартиеният,си трябва замяна.

                      Коментар


                      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                        Днес в Априлци пред един склад за строителни материали видях абсолютно същия кемпер (даже бял на цвят). За съжаление, бях пасажер и нямаше как да спра и да го снимам, още повече, че минахме като мисъл покрай него. За краткото време, през което го мярнах, ми се стори доста добре като визия.

                        Коментар


                        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                          Ясене честито и тук. Кемпера на ретро парада изглеждаше много добре. Писаха по вестниците, че си грабнал първата награда в класа

                          Коментар


                          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                            Не бях регистриран на парада. Късно дойдох.

                            Иначе добре че не се виждаше в кабината какво е.

                            Коментар


                            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                              Гледката в кабината си беше добре, бебока доволно спеше, само в караванната част беше леко поразхвърляно

                              Коментар


                              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Тия неща ще ги разгледам.

                                Отоплените филтри са ми особено интересни защото няма зима да не тегля 3-4 нафтови коли дето горивото им станало на грес.
                                Честно казано не съм забелязал да вършат работа
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X