Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Къде си виждал френски дизел с бутална?
    Не е френски, а е MAN. Има го и с редова на Бош, а тая конкретната не е баш тоя Бош, който го има навсякъде(VE), а е другия тип - VA.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #62
      От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Потвърждавам, има всичко на 24волта. Ама цените при мене са "морски"...
      Я да питам, колко вода носите, че ползвате електрическа водна помпа? Питам, защото съм забелязал, налага ли им се да помпят с краче, не ти думкат цялата вода за 5 чинии.
      Факт - дори и електрическа помпа на педал хаби доста по-малко вода, отколкото нормалния смесител. При наличие на топла вода е малко по-сложно, но пак може да се изпълни.

      Като знам кемперско-караванните цени на оборудване, за морските не ми се мисли. На 12V поне има голям избор на втора употреба наоколо.

      Ама най-вече Ясен да каже каква му е концепцията за ползване на животното - уикендни забежки по джендемите в Европа искат едно оборудване, експедиция в Средна Азия - друго.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #63
        От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

        В Европа с толкова стара машина без незнам си кое Евро трудна работа .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #64
          От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          В Европа с толкова стара машина без незнам си кое Евро трудна работа .
          Никакъв проблем. По еконорми ще ти е забранено да влизаш в някои градове, ама то в тия градове не е сигурно че искаш да влезеш даже и с малка съвременна кола.

          Коментар


          • #65
            От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Никакъв проблем. По еконорми ще ти е забранено да влизаш в някои градове, ама то в тия градове не е сигурно че искаш да влезеш даже и с малка съвременна кола.
            То с тая машина обикновено гледаш да избягаш колкото се може по далече от градовете .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Никакъв проблем. По еконорми ще ти е забранено да влизаш в някои градове, ама то в тия градове не е сигурно че искаш да влезеш даже и с малка съвременна кола.
              В голяма грешка си ! Дори и по магистралите важат ограничения за камионите . Това твоето за какво ще се приеме не знам . Обаче честито за придобиването . Ако търси път за него на запад ще ти бъде доста трудно и неоправдано . С него може да се ходи на изток и юг . На юг е проблемно остава изток и югозапад .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #67
                От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                Имам документ че е лека кола (категория M1G)

                Коментар


                • #68
                  От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                  С тази машина,докато стигне центъра на Европа,и те ще са сменили .........валутата!! Не ме послуша,ама ......айде ЧЕСТИТО!!
                  Вчера го видях наживо(съвсем случайно....в 8.30ч)-това си е малко по-голяма Уазка.Не му стигат на Ясен другите френски возила,ами сега се сдоби и с френска буханка! Но пък трябва да призная че има ....клеренс! Айде стягай го,а с каквото мога ще помагам!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #69
                    От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                    Вчера не е мърдало от Драгалево. Идвал си тука и не си се обадил.

                    Впрочем змеят съвсем читаво си държи 110 км/ч.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Вчера не е мърдало от Драгалево. Идвал си тука и не си се обадил.
                      Бях там по работа(в ливадите,под вашата улица),пък и не исках да те будя!!

                      (и имам забележка към остатъците от така наречения булбар)
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #71
                        От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        В голяма грешка си ! Дори и по магистралите важат ограничения за камионите . Това твоето за какво ще се приеме не знам . Обаче честито за придобиването . Ако търси път за него на запад ще ти бъде доста трудно и неоправдано . С него може да се ходи на изток и юг . На юг е проблемно остава изток и югозапад .
                        За кемпери няма ограничения все още.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • #72
                          От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          С тази машина,докато стигне центъра на Европа,и те ще са сменили .........валутата!! Не ме послуша,ама ......айде ЧЕСТИТО!!
                          Вчера го видях наживо(съвсем случайно....в 8.30ч)-това си е малко по-голяма Уазка.Не му стигат на Ясен другите френски возила,ами сега се сдоби и с френска буханка! Но пък трябва да призная че има ....клеренс! Айде стягай го,а с каквото мога ще помагам!
                          Според мен с кемпер не е нужно да стигнеш някъде бързо.Все пак къщата си е с теб.
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #73
                            От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            (и имам забележка към остатъците от така наречения булбар)
                            С малкия флекс в събота - толкова. Не исках да тормозя съседите.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              С тази машина,докато стигне центъра на Европа,и те ще са сменили .........валутата!! Не ме послуша,ама ......айде ЧЕСТИТО!! ...
                              Круме, ти въобще не знаеш колко си се объркал. ;-) В един друг форум ще ти обяснят как нямаш бърза работа, пътуването е удоволствие пъплейки със 60-70 в баира и разстояние София - Белград или София - Ситония си е дестинация за един - два дена път, ей така, да си се наслаждаваш.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                                Впрочем змеят съвсем читаво си държи 110 км/ч.
                                Това по километраж, показващ по-ниска от действителната скорост, с н'ам колко си процента???
                                Верно е змей, ако реално си летЕл със 130...
                                Тия да не са сложили диф от автобусче Авиа/Чавдар?!(не Чавдар 4х4, от който май пак ще стане) Тия бяха само на задно и с доста малки гуми, а пак вдигаха около 100 и нещо на теория. LC51 се водел модела, доколкото виждам в Гугъл.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X