Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа лодка и начин за транспортирането и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хайде ЧЕСТИТО и от мен колега
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Вальо
      Вальо коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря! Сега взех само тапия. Тепърва ще има да се уча от теб на акъл в мореходството.

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Е тука си го закъсал вече,аз акъл и мореходство в едно изречение не е добре.Тапията ти отваря нови хоризонти,гледай да можеш да се пребереш от тях,другото ще му се смеете в крьчмата на брега

  • Вальо, как организирате бивака, когато отивате да се возите на Искъра? Преди време беше задължително да има "наказани" с охраната на колите членове от групата, защото бразилците вършееха яко из безнадзорните возила. Как е сега положението?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Вальо
      Вальо коментира
      Редактиране на коментар
      Мда. Не се бях замислял, но изглежда доста логично, че може да се случи... Ами, без пазачи няма да се разминем явно, особено като се има предвид, че предпочитаме по- забутани местенца. За тази седмица съм решил да направя един тридневен тур на Дяково- намерих страхотно местенце между едни борове. :-)

    • Chinela
      Chinela коментира
      Редактиране на коментар
      Значи само ще ми плашиш рибата на Дяково, така ли? ХАХАХА

  • Малко развитие по темата и малко въпроси. Сложих тентата, обаче е малко по- широка от лодката- не в горния край на п-то, а долу, където се захваща за лодката. Бяга с около педя и малко. Захваща се, но усилието върху планките е по- голямо. Освен това ми се струва, че за да бъде стабилна формата и трябва да бъде като лек трапец, а сега е по- скоро квадрат (гледано от кърмата или носа) или дори съвсем лек обратен трапец. Това ме кара да се чудя дали няма да се клати много и да е по- нестабилна. Тоест, да скъсявам ли малко трите напречни греди?
    Ето малко снимки :

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0597C536-64DA-43A9-BD53-5B66AE92E919.jpeg
Прегледи:509
Размер:306.3 КБ
ID:6608877

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F1F37434-7527-4F47-8702-019C0C3DECC4.jpeg
Прегледи:517
Размер:359.1 КБ
ID:6608878
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:86C07AE2-C2D2-449D-8C09-224D60079E3E.jpeg
Прегледи:534
Размер:452.6 КБ
ID:6608879

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A324909F-6756-41A7-B2E8-38556729F99D.jpeg
Прегледи:522
Размер:363.8 КБ
ID:6608880
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • Това, ако няма някакви странични платнища е най-безсмислената покупка, която може да се направи. Едва ли слънцето ще стои само на 12 часа, за да може ти да си пазиш сянка с изделието.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Бос, сутрин в 9 часа жегата си е жега а сянката обикновено е на три метра от лодката. Отделно отблясъците от водата.

      • Вальо
        Вальо коментира
        Редактиране на коментар
        Страници ще има в един момент, но за начало ще е “направи си сам”. Във връзка с пърженето си взехме едни шапки- идиотки с не знам си ‘къв UV- фактор, както и едни блузи с дълъг ръкав дето, като ги облечеш си като хамбургски салам, но пък пазят яко и съхнат от поглед.

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Коко ако мислиш,че това там е жега пробвай в Панама,Коста Рика или Мексико,много добре ми е ясно за какво е тая тента там и е абсолютно прав да я сложи

    • Кажете- да скъсявам ли тЪрбите или да си карам така и ако видя зор- тогава?
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • Вальо
        Вальо коментира
        Редактиране на коментар
        Да, и аз реших първо да пробвам така. Колкото до блузата: ебаааси му и непредвидените разходи по лодката- шапчици, блузки, клинове и хайде още едни 300 кинта назад... тая брада- лодката, вЕрно си иска особено гребенче :-)

      • Венци- малкия
        Венци- малкия коментира
        Редактиране на коментар
        А ти даже си още на baby лодката Не случайно се казва "дупка в морето"

      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        Е ся, ти си богата фирмЪ, шса изръсиш от фонда - "И яз съм Ора". И така стааат раутити...

    • Венци, няма ли начин веднъж да даваш и после само да вземаш (удоволствие)?
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • Пламен Атанасов
        Пламен Атанасов коментира
        Редактиране на коментар
        Начин има , ползваш каквото имаш и не се вманиачаваш много . Като знам навремето каква беше първата гуменетка която имах - Уфимка . Подариха ми я , щото беше за изхвърляне така я бяха нагризали мишките. Незнам колко лепенки и сложих , ама съживих мъртвеца . Щом на нея и се радвах , значи има начин . Така се почна , соц моторчета - Салют , Ветерок . Ама нали окото човешко ненаситно , искаме все по хубави ,по скъпи и по нови играчки . Потребителска култура , вродено ни е .

      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Има - лодки под наем. Научих го по скъпия начин ...

    • Има - като ти се докупува лодка, седиш и чакаш да ти мине.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • Напоследък воъбще не ми остава време да влизам тук... Тентата си върши доста добра работа, даже и от дъжд пази... Широчината е доста голяма и като се местиш ляво-дясно, може доста добре да се скриеш от слънцето... Горе-долу от 10 до 16ч... Ако ловиш риба, пречи в известна степен, но пък и доста бързо се слага в легнало положение...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • Вальо
          Вальо коментира
          Редактиране на коментар
          Тентата е чудесна, както и лодката. Времето единствено е кофти...

      • Моят съвет е да наблегнеш на возенето... Само практиката ще ти покаже кое върши работа и кое - не...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          Абсолютно. Иначе ще задръсти гаража много бързо с непотребни неща. Личен опит

      • Най- накрая всичките хартии са в джоба. Абе, мога ли да си я карам без да лепя номер на бордовете? ПВЦ-то ще се отлепи бързо при сгъване/ разгъване , а винил трябва да лепя сам...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4601899A-849B-46DD-A7F8-14E2BD5ED954.jpeg
Прегледи:406
Размер:581.6 КБ
ID:6609822
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • Вальо
          Вальо коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря! Тея хартии, обаче са с някакъв нестандартен размер, не влизат в портфейл или подобно и имам чувство, че няма да е далеч времето, в което ще трябва да им се издава дубликат... :-)

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Опа,а аз помислих,че някой е вкарал акъл.

        • v_0
          v_0 коментира
          Редактиране на коментар
          Честито! А важи ли регистрацията за Гърция? Със сигурност трябва да се преврде на гръцки, според мен.
          Относно надписа - има фолио, което е за брезенти на ремаркета, т.е. търпи на сгъване и разпъване. По регламент височината на буквата трябва да бъде 10 см.( поне в България), но гърците надписват 7-8 см.
          Последно редактирано от v_0; 04-06-20, 19:00.

      • Изпръскай номерата с водоразтворима боя. В интерес на истината, не знам каква боя ползват, но при Боса се регистрират всички джапанки и постоянно виждам такива с отпечатани направо на бордовете номера.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_291245.jpg
Прегледи:420
Размер:694.0 КБ
ID:6609866
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Задължително е,че се лепи и стикер за платен годишен данък

          Ако не те задължават аз това поне го бих пропуснал

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          За тука може и да пропусне, ама за Гърция дали става?

          П.П. Видях и друг "твърд" вариант, като табелка за улица - бяла основа със залепени черни букви, завързана със сиджимки за леерните уши .
          Последно редактирано от коко келеша; 04-06-20, 18:26.

      • В България, самият проверяващ ми каза, че регистрация е излишна, но в Гърция това е един от малкото начини да докажеш произхода и собствеността на лодка и двигател.

        Смехория: лодката ми е регистрирана в пристанище София...
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Аз съм карам една от Лас Вегас та да не ти дреме

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          Що не, преди години имаше такова на езерото Ариана

      • По повод пристанище София, одеве случайно се сетих, че явно съм един от малкото, които си спомнят за това https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...BD%D0%B0%D0%BBи са имали удоволствието да го ползват в неговата част, находяща се в днешния студентски парк в Студентския град
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • Ако ще да се скъса да вали, три дена ще шпорим вълните...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_901103.jpg
Прегледи:355
Размер:639.5 КБ
ID:6610288
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6B3CB73C-6DB3-4D89-B177-000E9D96CE6E.jpeg
Прегледи:303
Размер:274.0 КБ
ID:6610318
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              къде е това?

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X