Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Боре, не прави забележка баш на Ренито бе. Тя има сериозен принос за развитието на офроуда,на нея ако започнем да и се сърдим...

    Иначе ако е до записване-Николай Колев-Тихомир Тончев-Сузуки Франко-модифициран.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
      Георги Георгиев/Херизин Хасан-клас Редовен-Опел фронтера СК Адреналин в кръвта
      Това жълтата Фронтера ли е?
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
        Nqkoi moje li da mi dade tel na iunga, razbrah che toi e organizator na sastezanieto v Isperih?
        0888554629-юнгата
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          И на сичкото отгоре днес цял ден вали дъжд....ще стане готино....
          Наистина ще стане готино състезание. Да взема и аз да се запиша. Да ме извинява Жорката Донев - ако може да сме в различни класове и да сме си навигатори един на друг. Георги Георгиев - Бертоне
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Любимият ми формат състезание. Браво. Ще се опитам и аз да дойда. С такива с-я започна оффроуда в БГ края на миналия век . Въпреки, че много хора ги осмиват, като "друсни полянка" и " селска кушия " това са с-я в които не е важно колко десетки хиляди ти е тунинга по джипа, а колко ти стиска и как го караш. Всичко е видно и няма съмнения за манипулации, а шоуто за публиката е уникално. Успех.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Да ,наистина тези състезания имат своя чар .Аз също съм карал и бих карал ,ако имах възможност .
              Пожелавам успех на състезатели и организатори !
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Боре, не прави забележка баш на Ренито бе. Тя има сериозен принос за развитието на офроуда,на нея ако започнем да и се сърдим...

                Иначе ако е до записване-Николай Колев-Тихомир Тончев-Сузуки Франко-модифициран.
                Кой каза, че се сърдим? Просто се дразня от писане на латиница, както и всички останали. А вече всеки тъп телефон има клавиатура на български. изтегля се безплатно за около минута и половина.
                А приноса на Рени към офроуда и въобще към моторните спортове не го обсъждам.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Ренито ми звънна и каза че ще доиде да отрази събитието,бях изморен,скапан и ми стана много приятно и тръгнах пак по стръмните пътеки
                  А писането от телефон си е мъка,както и да е,да не спорим за глупости
                  Видях че състезателите се увеличават и това е някак много радостно,и бай Кольо се записа и Гемакса,Николай от Ямбол ,Мехата от Кубрат,очертава се купон
                  Тази вечер ми звъна телефона ,записва се и Ивайло Тодоров/Кенан Хюсеин -клас Редовен,Сузуки витара от гр.Варна,а Ивайло е заклет дрифтаджия офроуда му е супер тъмна материя,Георги Георгиев които се записа по рано той пък е състезател по драг.интересно състезание ще е
                  А тази публикация във Дарик засега има 145 споделяния във фейсбук,значи има интерес,мисля че сме на прав път http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1617440

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Аз се записвам за събота,за неделя ако оцелея.
                    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      И аз ще дойда в неделя да погледам и да се нарадвам на срещата със стари приятели,а защо не и нови.Да се посмея на "Бай Кольо"?
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Кодажак,състезанието е само в неделя,въртяхме сукахме и разбрахме че трофито не е по силите ни
                        Банджо да това е жълтата фронтера Георги Георгиев(индиянеца) интересно как се дублират имената

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Който няма къде да спи а иска да дойде и да присъства на веселата част събота вечер,Хотел Приказка е на 1 км от трасето,цена за легло 20 лв
                          тел за връзка-0897906936-Аладин
                          Хотела е нов и има всички удобства

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Юнга, справяш се. Браво. Не го мисли повече. А като свърши официалната част по вашия регламент, всеки ще може да се доказва. При спазване на правилата - каска и колани. И асистенция през цялото време. Щото винаги има идиоти, дето си мислят, че могат да минат по-добре от записаните състезатели. Погрижи се за това.
                            Коджак... Жив и здрав, няма го бай Илия, Гемакса ще кара, оформя се група от състезателни навигатори... Започвам да се подготвям. Кайсиева...
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Аз за банкета в събота говоря бе Юнга за неделя ако съм в кондиция драйв.С Младен ще дойдем в събота с караваните.Г-н Донев дъртвейдъра е тук още и ще пробвам фа го взема.Хайде до скоро.А Донев не идвай от събота че си лош.��
                              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Да ,прав си,събота вечер ще е тежка и люта битка имаме 4 шатри на клуба,ще ги направим на квадрат ,увиваме ги със стреч ,печката вътре и пускаме Лепа Брена,жалко че нямаме още две шатри да стане 54 квадрата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X