Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
    Силно се надявам.Но все още не знам на какво ще ходим.Изчаквам да се уточни какво и как ще бъде и тогава ще реша.
    Имаме новина.Стягам малко джипа на Пиер че мисля на Русе да карам в модифициран нооо ще видим.А и между другото избягвам да те виждам че да не ми върнеш венеца.....

    Светльо, ако хората приемат примерния правилник на Борко ще е траял тип затворено трасе, такова, дето се караше преди 3-4 г. И трасето ще е леко до средно тежко, все пак не се знае какви машини ще се запишат.
    Юнга, как стои въпроса със съдиите? Ще ти трябват минимум 10 човека. Ама минимум, може и да не ти стигнат, особено ако нямат опит.

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Вече ще ни бият за спама, ама сърце юнашко не трае, та:
      Ако твоя лебед изкара толкова колкото Франко-ще му направя не венец, а цяла гробница
      А венеца си го пазя, и ще го нося, за да ти го нахлупя на врата като те видя.
      Пууууу твоя Франко ....голяма баничарка го извади.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Диде, ама трябва да са СЪДИИ, а не ентусиасти които повече гледа джиповете, вместо да внимават в трасето и нарушенията.
        И това сме го минали... Сегашната витара на Веско от Варна беше още в Пач, преди да дойде при Цецо Генчев... И аз го вадих с бъгито от една кал, а бях съдия, на "локвата" на стрелбището в Дивдядово. И пропуснах да видя как някой е съборил кол, вследствие Мехмед(май така беше) от Гложево скъса стикерите и си тръгна. За което разбира се бях виновен само аз, ни Киро ме защити тогава, и пое вината върху себе си, зер-той си е намерил такива безотговорни съдии.

        Та въпросът със съдиите е много важен, а юнгата даже не знае за какви разправии става въпрос, когато някой съдия не е видял някое нарушение, или някой екипаж се опитва да му въздейства за да получи облага.

        Абе организирането на офроуд състезание си е неблагодарна работа, затова и се каня да участвам, за да имат поне първата година някакъв старт.
        После ще минат през ада, и ще дойдат на нашия хал...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          днеска пак оглеждах терена ,като дойде трактора да съм готов,изкачих един баир ,който си мислех че едва ли джип ще го качи,изпотих се все едно аз качвам джипа а не той мен
          Бай Кольо от там минава вода ,лека и мазна и то от както се помня,такава тиня е че и с емтелбе неможеш го минеш,ако идеята е непроходимо препятсвие ,оставяме го така и готово,а такива препятствия тип ПРО(чупи машина ,хората да ти гледат сеира) има много,ама там е работата че такива трябва да са препятстията че да гледат с отворена уста,хем да се затрудниш ,хем да и излезеш,а и след състезанието вместо да влезеш в гаража да правиш Франко ,да си почиваш до другото състезание

          А това със спиране на време наистина няма да стане,може би 5 мин за асистираща кола и 10 мин за помощ от публиката?
          За съборено колче и скъсана лента -1 мин или две,но за докосната лента това е прекалено
          Съдии си имаме ,а и трасето ще е с широчина 4 метра примерно,съдията няма как да не види съборено колче или кои с скъсал лентата,въпроса е,след карането казва по радиостанцията колко наказание има,или по време,най-добре след,а и когато е минута примерно ,едно невидяно колче няма да е мъка за умиране,важното е да не се излиза от трасето

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Как аз го реших на "траял Ивански"-има оградена зона, и се кара в ограденото. И вместо да има непрекъснати ленти-поставих колчета, обозначаващи врати, които си имат номерация, и трябва да се карат подред. Т.е.-първо се минава първа врата, после задължително втора, после задължително трета, като няма възможност за пропускане на врата. Така се карат състезателите да минават точно оттам откъдето иска да ги прекара организаторът, като не е нужно да се наблюдава за ленти и излизане от трасето. Просто вътре в заградената с лента зона екипажа е свободен да прави каквото си поиска, стига да минава поредно през вратите.

            Помисли, има доста хляб в това.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
              днеска пак оглеждах терена ,като дойде трактора да съм готов,изкачих един баир ,който си мислех че едва ли джип ще го качи,изпотих се все едно аз качвам джипа а не той мен
              (

              Значи е имало полза от онова спускане с Борко по баирчето, дето си мислеше че е невъзможно Престраши се да пробваш способностите на джипа си Сигурно ти е харесало.

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Юнга достатъчно акъл ти давахме .Действай смело.Да не стане- девет баби хилаво дети....
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Колега, прави си го както знаеш, пък времето ще покаже. Надявам се да се получи добро състезание, като чета регламента. Много сте далече, иначе с удоволствие щяхме да покараме. Успех!
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Това с вратите е много интересна идея!!!!! колко елементарно и ефикасно,наказание за бутната врата 5 мин ,а за пропусната 20мин
                    Да ,спускането с Борко имаше ефект,аз не съм карал офроуд с джип и просто незнам за какво става въпрос,атв си карам ,кросов мотор имах,всичко си има тръпката си
                    Меха прав си,но доста се поприказва и хубави идеи се нахвръляха
                    Кръстих първото препятсвие което мислим да правим ПРЕГРЪДКАТА НА УДАВНИКА (канал с вода дълъг 12-15 метра дълбок около 80 см,а второто ТРЕСАВИЩЕТО НА ЧЕРНАТА ВДОВИЦА ,канал с водичка дълбок 30-40 см отдолу с кал

                    Аз като си купих атв,се чудех това нещо дали може да изкара баир които след време за мен бе магистрала,че после и леко по диво взех да карам ,така че и на това ще му свикна ,малко е слабичко ,но ще го корегирам

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Заради добрите идеи които ти давам-очаквам едно рамо в класирането.
                      И нищо по-долу от второ място не приемам.
                      Все пак признавам, че има и по-добри от мен...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Коле, ако искаш Франко пак да има стълбичка, повери го на фирмения си пилот, дето ти показа как се кара, без да се чупи
                        Сори за спама, ама ме напъна отвътре като кашлица...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Юнга, не съм се отметнал, ще дойда и ще помогна за трасето.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Коле, ако искаш Франко пак да има стълбичка, повери го на фирмения си пилот, дето ти показа как се кара, без да се чупи
                            Сори за спама, ама ме напъна отвътре като кашлица...
                            Даже и ще е с малките гуми, дето стана шампион... Ма мисля да си го карам, не е важно какво му е на Франко, а какво чувства този който го кара.
                            Ма ще видим де, има време.

                            Но ако ти си пилот на Франко-ще има конфликт на интереси ми се струва... Хем ще правиш трасе, хем ще караш чужда машина...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Но ако ти си пилот на Франко-ще има конфликт на интереси ми се струва... Хем ще правиш трасе, хем ще караш чужда машина...
                              Ми аз мога да си направя трасе за аудито...
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Благодаря Борко,аз ще си нахвърлям идеите по трасето с багера,а ти добави още екстреми за Модифицирани,ние ще вървим с колове и ленти и разпъваме,това с вратите е интересно и лесно,но ще настане обарквация,иначе е хубаво решение за малка писта и един клас
                                Идеята на Донев за преминаването на водата след водното препятствие е хубава,ще бутнем леко с трактора и там,защото ако се остави така ,просто никои няма да мине оттам,всеки ще се забие,пътеки ако ползваш ще се забият в тинята,абе трябва се бутне
                                Мястото което гледахме още в началото,изкачването на две тераси дето е и казахте няма стане,ще го направя ставаемо,там ще има най-много публика ,ще са на 4 метра от джиповете и ще се чустват някак в играта

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X