Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Гледах едни коментари във фейсбук на основния спонсор. На такова място политическа пропаганда е недопустима! Бъди сигурен, че само да замирише на политика едно такова състезание и си оставаш само с публиката и трима-четирима местни. Тогава труда ти отива по дяволите, а от това по-лошо няма.
    Това съм го пропуснал, но даже няма и да го потърся.
    Още на трасето се питах какво е това движение, ама поради нахъсаността за състезание пропуснах...

    Да го духат всички политици, за мен Исперих повече не съществува като дестинация за състезание. Също като Глоджево.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      sid много си прав,целта на това състезание беше да запали любовта на зрителите и на младите към този спорт,траялният шампионат е хубав,но доскучава малко с тия влизания в дупки и излизане с лебедка и скорост 2км/ч,добрата новина е че си имаме вече група ,която се готви за състезания и на други места
      Някой да е чувал политическа пропаганда по микрофона?въпреки че имаше седмица преди избори
      интересното е че ако няма някои бизнесмен да даде повечето пари за състезание ,състезание просто няма,а големите бизнесмени повечето са политици,така ,че ни тъй ,ни иначе
      Всяка община или областен град помагат,и всичките са политически обвързани,просто не трябва да се агитира и да се използва състезанието с политичекса цел
      Айде стига сте се пенили,всичко мина добре,догодина дано е по добре
      А на трасето караха почти всички,предният ден,по слаба кола ,може да се пусне в по горният клас,но по силна в по долният НЕ,,в по горният клас Дамян Милев стана втори понеже останаха 3 състезателя а Донев,се окопа брутално в първият манш,но именно той пък ми каза предният ден да го оставя така,ако колата на Мехата не бе аварирала едва ли щеше да е така,ако Франко не бе се счупил,това е състезание,всичко се случва

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Юнга, я ми кажи каква беше разликата в трасето между двата класа-средния и най-тежкия? Че по трасето нямаше НИКАКВА разлика.
        Та Дамян Милев кара и в двата класа, с една и съща машина, по еднакво трасе.
        Нямам нищо против човека, даже напротив-много ми хареса хъса му, сериозен човек е явно, само трябва да си преодолее влиянието на адреналина, и може да има успехи в офроуда, стига да го иска.

        Но тук сме се събрали хора които не търпим никакво налиствено влияние, а още повече не обичаме политиците, а и не сме като съда-да робуваме на някакви писани закони, а се осланяме на преценката си.
        А тя еднозначно показва-при вас имаше някаква политика. Може би е била заради наближаващите избори, ама все тая. Ако искате да има състезание и догодина, и по-догодина-отърсете се от политиката. Макар там да има пари-няма офроуд.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Прав си бай Кольо,за всичко си прав,учим се от грешките си,за модифициран трябва да има още няколко екстрема и ще има
          А Дамян иска да участва и в Русе и после в Стара Загора,то и аз искам,но ади и аз да сипвам малко
          Какъв модифициран съм аз със Франкенщайн дето тежа над 1.500 и съм 80 коня ,но ме съмнява и толкова да има
          А тази политика е навсякъде,отварял ли си кметска врата,вземал ли си разрешения,мъкааа мъка небесна
          Трудно е,много е трудно
          Политика на състезанието нямаше,да си видял някъде гласувайте за номер 17 или да се е чуло по микрофона,беше си чисто състезание с коментари за състезателя които е на трасето,иначе е много лесно да намираш кусури
          Много ама много искам да участвам на твое състезаниеи после да сипя,ама мъжката

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Догодина(дай Боже) ще направя за трети път "Траял Ивански".
            Заповядай, карай, па после сипвай, аз не се страхувам от критики, стига да са основателни.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Абе пуснете си бюлетинка 17 стига с този оф роуд.

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                Прав си бай Кольо,за всичко си прав,учим се от грешките си,за модифициран трябва да има още няколко екстрема и ще има
                А Дамян иска да участва и в Русе и после в Стара Загора,то и аз искам,но ади и аз да сипвам малко
                Какъв модифициран съм аз със Франкенщайн дето тежа над 1.500 и съм 80 коня ,но ме съмнява и толкова да има
                А тази политика е навсякъде,отварял ли си кметска врата,вземал ли си разрешения,мъкааа мъка небесна
                Трудно е,много е трудно
                Политика на състезанието нямаше,да си видял някъде гласувайте за номер 17 или да се е чуло по микрофона,беше си чисто състезание с коментари за състезателя които е на трасето,иначе е много лесно да намираш кусури
                Много ама много искам да участвам на твое състезаниеи после да сипя,ама мъжката
                Самият факт, че имаше на две-три места по трасето плакати на някакво движение, подкрепящо ГЕРБ вече си е политическа агитация. Всеки организатор си казва на спонсорите и кметските власти, че това е състезание и не е място за политическа агитация, тъй че ако решат да си правят политическа реклама - просто без тях.
                Бай ти Кольо кметска врата е отварял, както и повечето (без местните) които присъстваха на трасето.
                Това за трасето и класовете вече ти го казаха. За класирането също - не може да има кола по трасето, а ти да награждаваш другия клас. Някак си се губи тържествеността на момента.

                Съдиите. Сутринта преди да почне състезанието присъствах на странна сбирка. Извика по микрофона членовете на вашия клуб и ги попита - "Кой ще бъде съдия?", един ти отговори с въпрос "Ама какво ще трябва да правя?" Радвай се, че нямаше спорни казуси, не знам как щяхте да ги разрешите.

                Светльо с Терано-то стоя на старта половин час, докато тракторът се изнасяше към дупката. Той трябва да си е на мястото още преди започване на състезанието. Много време ви отне преправянето на трасето за втория клас. ТОВА доскучава на публиката. Можеше да поискаш помощ от присъстващите знаещи на терена - 10 човека, които знаят какво правят щяха да ти преправят трасето за 10 мин, докато Миро с паяка прави демонстрация.

                И още - тези два манша по две обиколки беше много. Едно и също, еднообразно, едно даване на газ по ленти. Може би втория манш трябваше да пуснеш да обикалят наобратно.

                Но на публиката им хареса до някое време. Нормално, друг път такова нещо не са виждали. Виж, ако такова състезание направиш в Лазарово, където има траял от 10 г., дори публиката ще ти намери кусури.
                Последно редактирано от Даниела Борисова; 03-11-16, 07:57.

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Другата година живот и здраве,АКО,евентуално направим нещо,ще е само по наше усмотрение и правила,включително със спиране на време(както си го мислех).на хората много им хареса,на състезателите също,така ще го направим,че да няма закъсвания и повече екстреми но забавни а не чупи машина,интересното е че плюят хора ,които хал хабер си нямат от офроудхейтъри,и един съвет приятелски,малко уважение ако искате да ви уважават и вас,със някои ще караме по състезания ,ще си помагаме,ще се смеем,,така че ади за първа година си мисля че е добре,ей така от нищото

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    И още нещо,там където повечето закъсваха Николай Колев от Ямбол ,просто си прелиташе
                    а ако се завъртеше наобратно,никой нямаше да я мине пистата
                    Бай Кольо ,обезателно ще доидем ,и на Нова черна искаме ,абе навсякъде
                    Само не се сърдете като ви оберем медалите

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Юнга, като за първи път се получи долу-горе.
                      Знам много добре какво чувствате, адреналина от първите състезания е много готин, хъса за още и още също ми е познат, но не си мислете, че сте направили нещо много сериозно.
                      За състезатели дето имаме по над 50 състезания(карани), и по няколко организирани-това състезание ни беше смешно, ама не сме започвали да ви плюем. Просто ви показваме къде са ви слабите страни.
                      Да, никому не е приятно да отнася критики, но бъди разумен, и се вслушай какво ти говорят състезателите с опит.

                      То ако започнем да плюем-ще се разсърдиш, и няма да влезеш повче тук, и язък за състезанието което вече проходи.

                      И още нещо-лежите на опита си от организиране на състезания, но асфалтовите такива нямат нищо общо като организация и организиране на трасето.
                      Това със съдиите, с тракторите, с промяната на трасето за различните класове трябва да е обмислено и отиграно предварително. Организация в последния момент не се прави.

                      След две седмици е Русе 4х4, заповядай там да видиш какво е организация. Хем ще са дваа формата-рали и трофи, всеки с по 2-3 класа. Но хората от русенската офроуд група имат мнооого опит в организирането на състезания, та съм повече от сигурен, че и сега ще го направят перфектно.
                      Помоли да те возят в някоя организаторска кола, и виж за колко много търчане става въпрос. Колко километра се минават, колко контроли трябват, и то от опитни маршали, а предварителната подготовка на трасе, а нервите по административната част, то полиция, то горски, то еколози, и т.н...
                      След като имаш опит от вашите състезания-ще може да прецениш колко повече труд се хвърля за организиране на офроуд надпревари.

                      Айде, със здраве, пък дано да се видим на Русе.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Незнам що толкова се палите, състезание като състезание.То си беше обявено че ще протече по тези правила (това което е решено от тях)харесва ти караш и обратно. Няма място за сравнения със шампионата,ни най-малко с трофи Русе.

                        Направи ми впечатление многобройната публика, кротка и зад лентите! Така беше и на Смилян и на Павликени. Състезания които не са от веригата също доказват че има отговорни хора наели се да направят нещо,то си е точно "забава за населението".
                        Грешки се допускат винаги.. но се и поправят.
                        Живи,здрави и успех на всички!
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Аз като съвсем страничен зрител от горе от баира видях следното:
                          1.Интересно за публика и състезатели трасе
                          2.Перфектна организация
                          -никакви забавяния между състезателите
                          -бързо модифициране и поправяне на трасето
                          -организирано забавление за публиката в паузите
                          -трактор на точното място с достатъчно бързодействие
                          3.Отлична видимост от всички страни
                          4.Много и дисциплинирана публика
                          5.Атрактивно каране на всички състезатели

                          Не знам що щете повече от едно такова състезание!?Въобще не трябва да е като другите за да е готино,каквото си беше.
                          Кольо,аз имам само 20,а не 50 състезания и мога да кажа,че това въобще не беше смешно.Не можах да се сдържа да се противопоставя срещу големия опит и акъллиии.
                          Най-смешното беше карането и резултатите на най-опитните състезатели.
                          Стига сте яли човека!Перфектно си го беше организирал.На "великите" състезания има далеч повече недоразумения от колкото имаше тук.Айде толкоз от мен и ако догодина Юнгата пак направи състезание,аз съм там.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Абе хубаво си беше състезанието.... амаааа двигателя ми гръмнаВсичко си беше както трябва .Една единствена забележка че трябва да награждават накрая на състезанието.Иииии Юнгааа очаквам по Еконт новия ми двигател-всеки организатор възтановява щетите по джиповете които са карали на състезанието му ....баси това трябва да се добави във правелника на траялния шампионат.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              очаквам по Еконт новия ми двигател
                              Ти да мълчиш! Само развали класирането на момичето... Крайно време е да се пенсионираш като пилот и само да се возиш... Калпазанин...
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Благодаря ви приятели,то нали и целта бе,да е забавно,да запалим огъня във повече офроудъри

                                ето го и моя клип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X