Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    А защо казахте ,че няма предварително каране,не е ли редно пилота да опознае трасето

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
      Абе ЮНГА не те познавам ама ти СЕРИОЗНО ли ще правиш състезание с тези правила .За ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛ СЕ ИСКА ДОСТА СЕРИОЗНО НАРУШЕНИЕ НА ПРАВИЛНИКА ,а ти си ги наказваш че не искат да се обърнат през таван ,че не са подготвени за това препятствие ,че нямат машина и умения да минат от там ,ДОШЛИ СА ПРАВИЛНИТЕ ХОРА ДА ПОМОГНАТ ДОВЕРИ ИМ СЕ И СЪСТЕЗАНИЕТО ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ .Успех от мен и наи важното НЕ ДОПУСКАИТЕ ИНЦИДЕНТИ.
      Повярвай Помагат ти хора врели и кипели. Следя темата от началото и от аматьорска стана малко повече про но не си измисляй толкова наказания прочети малко за офроудът ще ти е от полза. Колегата ти го каза ако очакваш имена на твоето събитие вслушай се във Борко ,и Наско . и двамата няма да те подведът . Успех със начинанието .
      Ще опитаме да дойдеме не за друго да не забравят хората че Варна е меката на новите състезатели. Странно ми е че въпреки че не си карал офроуд правиш трасе ,ти нямаш вяра на своята машина и не си я пробвал колко миоже , а пускаш други там. Довери се на момчетата няма да те подведът ако тая година е слабо нека се разчуе и догодина да избухнете.
      Със УВАЖЕНИЕ Симо!!!!!
      о897ч87о3о

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        Мога да ти предложа адекватен регламент за затворено трасе, доказал се с годините в десетки състезания от този тип:
        На състезанието се допускат екипажи, които са минали технически преглед от главния съдия за наличието на предпазни каски и колани и проверени за алкохол!
        Изисквания към машините и екипажите:
        -Наличие на предпазни каски и колани
        -В машините не трябва да има незакрепено оборудване. /Доста хора видяха на Лазарово, как една котва хвърча през прозореца и едва не обезглави екипажа/
        -На трасето да не се допускат екипажи, видимо употребили алкохол, или други упойващи вещества.
        -Минимум на две места на трасето да има по един пожарогасител.
        Кара се за време. Максимално време за преминаване - между 15 и 20 минути, зависи колко ще е кално.
        Времето при затворено трасе се спира САМО И ЕДИНСТВЕНО, АКО ИМА ПУБЛИКА В ТРАСЕТО И ЕКИПАЖА БЪДЕ СПРЯН !
        Прибавя се време като наказание за:
        -Съборено колче/скъсана лента +5мин
        -Ползване на асистираща машина +15мин
        -Помощ от публика /ПОИСКАНА ОТ ЕКИПАЖА И С РАЗРЕШЕНИЕ НА СЪДИЯТА/ +20мин
        Лебедки, джакове, пътеки и други помощни средства според мен в такъв тип състезания не трябва да се наказват. Така тези, които нямат, ще разберат предимствата им.
        Екипажа се дисквалифицира при:
        -Незакопчани колани
        -Липса на каски
        -Напускане на трасето с повече от две колела
        -Нерегламентирана помощ от публиката
        -Грубо отношение към съдия
        Това мисля аз, нека другите кажат, дали съм прав.
        Браво ! По рационално не може да бъде.
        о897ч87о3о

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Юнга ако трябват хора за съдийство обаждай 0897487030. На шега се чудя как си даде машината на борко ,докторите са го доказали че няма чувство за самосъхранение. Това беше наистина на майтап .
          о897ч87о3о

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от krackman Преглед на мнение
            На шега се чудя как си даде машината на борко ,докторите са го доказали че няма чувство за самосъхранение. Това беше наистина на майтап .
            Юнгата не знаеше на кого го дава

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              сърцето ми се сви,като тръгна надолу към камъните,20 дена съм го правил ,но си викам не е с дистанционно ,тои е вътре,значи знае какво прави
              Симионе,мерси много за предложената помощ,по принцип искам ние да съдийстваме,толкова момчетата ,могат да кажат за съборено колче или скъсана лента,може би на брифинга някоя дума,или указания за нашите момчета
              Съдийството винаги е било проблем и тема за обсъждане,на мачове за милиони си има трима съдии,защо при нас 6 човека да не се справят,след като терена е видим отвсякъде съдийството ще е по лесно ,утре започваме ,от фирмата звънаха да потвърдят

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Публиката няма да бяга от зони на зони ,коментаторът обявява кои клас започва и след това кои кара ала бала,за да знаят всички кой е състезателят,от къде е,и други подробности,без музика по време на карането ,само коментари ,и публиката си сяда си и запя, всичко е на едно място,няма да има насипи на изкачвания и спускания,на един и същи наклон и трите класа,много искахме Протитип ,но просто нямаме силите и за такава писта и награди
                Пръста взет от върха ще се сложи отстрани като дига за зрители Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ТРАСЕ.jpg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5731016

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                  ...
                  Аз като си купих атв,се чудех това нещо дали може да изкара баир които след време за мен бе магистрала,че после и леко по диво взех да карам ,така че и на това ще му свикна ,малко е слабичко ,но ще го корегирам
                  Това е много яко!
                  По това трасе ли ще карат четириколките?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    АТВ-тата ще карат по трасето на клас стандарт,ще заобиколят водното препятствие и може би калният леген дълъг 10 метра,защото във водата ще се удавят а в калта просто ще закъсат ,пак ще има вода и кал но парчета по 3 метра,които може се минат,но ако си 4x4 ще е лесно но за спортните си е мъка,въпреки че спортните ще имат предимство на 90% от терена,тия останали 10% ще ги стопират сериозно.На Копринка ще има него уикенд състезание и няма да има много атв-та

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Имам един въпрос и ще съм благодарен ако получа отговор,навярно този въпрос си го задават и други хора
                      Виждам че в клас Стандарт има олекотени коли,почти всички са без седалки ,кори и много неща,а в състезанията които ние правим с коли,клас Стандарт задължително си имат всичко,гледа се дори за резервна гума,аз съм участвал в драг състезания и знам че дори и 5 килограма оказват влияние на ускорение и на спиране,същата работа е изкачването и спускането,верно че там моторите и колите са в класове и разликата в килограмите е малка
                      Докато в Офроуда примерно в стандарт може да са конкуренти и Самурай и Патрол и двата олекотени но с мощноста достатъчно спрямо килограмите си,и ако срещу тях излезе Опел Фронтера примерно влязла от шосето направо в трасето,разликата е огромна в поведението не машината

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Щом искаш стокови джипки но трасето направи клас оригинален

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Не съм писал че искам,просто ми е интересно а и на други хора,какъв е точният критерий за джип Стандарт

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                            Не съм писал че искам,просто ми е интересно а и на други хора,какъв е точният критерий за джип Стандарт
                            Описано е в правилника за шампионата. Втория пост.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191768

                            Последно редактирано от ДСВ; 13-10-16, 07:50.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              То това не е съвсем правилно измислено. По добре критерия да бъде наистина адекватен за Стандарт - не може орязани, олекотени, без врати, стъкла, фарове, брони, със заварени дифове и различни от оригиналните мотори да карат в клас Стандарт. Няма да е честно спрямо истинските стандартни коли и няма да искат да се състезават. За гумите - кой каквито има - без ограничение за размер и шарка - тракторки, бутонки и т.н.
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Правилника е малко пародия,не можеш да слагаш на едно орязан самурай със редовно паджеро,разлика от тук до марс,и тегло да не говорим за габарити,но така си я карате,явно и така ще остане
                                А аз какво направих днеска,няма думи да опиша глупоста която направих,деренцето дето си тече ,нали исках тинята да махна а тя около 70 см,и стана едно копане,,отначало багера вика ще мина,викам недей и тои праз вътре,1 час вадене на багер Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161013_082936.jpg
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5731055 и копаем си,кефим се после,обаче стана едно голямо нищо,затънах а е дълго едвам 6 метра ,ето колко сме копали Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161013_093522.jpg
Прегледи:1
Размер:221.5 КБ
ID:5731056поне пробвах лебедката,работи си перфектно,после копаем водното препятствие ,но нали съм си много умен,накарах багериста отдолу камено брашно да сложи ,че да не се закъсва в пръста и пак мисля че стана едно голямо нищо,щото кат влязох вътре ,немога си изкарам ботуша от лепкотия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161013_132249.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5731057тука е леко празно,още се напълни,пущината,дълбочината е 80-90 см,просто никои няма да мине,няма патроли ,прота ,но за утре съм събрал една бригада,ще положим долу камъни от 10 до 20 см,иначе водното си е дълго около 18 метра,а калните уж локви са по 6 метра,и на тях ще хвърля от тез камъни,щото няма минаванка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X