Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    НЕЕЕЕЕЕ...
    Нека да останат малко здрави джипове на финала, моля...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
      Аз да дойда ли да помогна за трасето????
      Ти не знам,ама аз ще отида да измислим нещо спициално за "бай Кольо"
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Записването е до 29.10.2016(събота) 18 часа,по тел,най добре 0888554629,ако има въпроси,каквито и да е,просто звъннете
        Ела бай Матьо,но трасето ще си е приятно и интересно,утре целият ден ще имаме багер под ръка,за леки заигравки

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
          Записването е до 29.10.2016(събота)
          Ела бай Матьо,утре целият ден ще имаме багер под ръка,за леки заигравки
          А той това чака...
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
            Ела бай Матьо,но трасето ще си е приятно и интересно,утре целият ден ще имаме багер под ръка,за леки заигравки
            Юнга, не знаеш какво си пожелаваш...
            Бай ти Матьо е кошмара на българските състезатели по офроуд...
            То и аз мога като него, и всеки друг може, ама ние мислим като правим трасета, а оня дъртак само вика "копай по-дълбоко бе, твойта мама"...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              [QUOTE=iunga;3042368]Записването е до 29.10.2016(събота) 18 часа,по тел,най добре 0888554629,ако има въпроси,каквито и да е,просто звъннете
              Ела бай Матьо,но трасето ще си е приятно и интересно,утре целият ден ще имаме багер под ръка,за леки заигравки[/QUO Писах, че ще дойда за с-ето, но явно не съм се записъл !!! Ако идвам то ще е за да карам. Да не изпусна срока за записване, защото имам още работа по колата и ще дойда рано в неделя. Имам и въпрос - с една кола може ли да се кара два пъти, и каските какви да са? За гумите не питам.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Не е вярно. За мен бай Матьо е корифей и неговото мнение винаги е значело много. И се е доказал в правенето на трасета
                Samurai Gemax

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  двама човека могат да карат с една кола,но един човек с две коли НЕ,имали сме случаи идва един платил 6 такси и се пуска с 6 коли,все едно ние сме търчали две седмици ,за да го гледат цял ден как кара,отегчително е
                  А за каски,всеки сам си оценява главата,но каската е задължителна,някои хора не казаха кои клас са,но в по малък клас ,не се минава,ако колата ти е модифицирана си караш там,ако е стандарт,може да се пуснеш в стандарт ,ако искаш се запиши в модифициран,но не и в редовен
                  Относно бай Матьо,човекът е допринесъл за офроуда и ние го каним от уважение а не да копае дупки и да прави зулуми,ние си правим трасето и ние си поемаме одговорноста,дали е хубаво или лошо
                  Абе малко остана ,който доиде ще види каква група сме,всичките сме един сорт и най важното е разбирателство и да е весело и възможно най-малко сърдити
                  Досега правихме Мрънкенщай ,брата на моя Франкенщайн,одгоре му сложихме и 200 литра варел

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161028_211905.jpg
Прегледи:1
Размер:128.9 КБ
ID:5732564и след час Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161028_233746.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5732565

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]888702[/ATTACH]
                      Ред Бул дава крилаааа
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Колата е Сузуки Витара 1.6 къса база /автомат/ стандартна. Няма само предна броня и калниците бяха изгнили и са орязани до здраво за да влизат и 33-ки. Трябва само да и сменя днес раздатката и задния диф и съм готов, даже ще и сложа и теглич . Колата си е редовна от всякъде, но в който клас ни сложиш все едно. Запиши ни Иван Попов и Петър Петров и на обратно - Самоков 4Х4.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Не можах да се сдържа.
                          Юнга, имате възможност да поставите рекорд във форума, а именно: повече страници в темата за състезанието, от броя на участващите автомобили в състезанието - досега няма подобен случай.
                          Май е време да започнат залозите, кое ще е повече - аз съм за страниците!
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Аз пък отпадам, продадох Бертонето
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Не можах да се сдържа.
                              Юнга, имате възможност да поставите рекорд във форума, а именно: повече страници в темата за състезанието, от броя на участващите автомобили в състезанието - досега няма подобен случай.
                              Май е време да започнат залозите, кое ще е повече - аз съм за страниците!
                              Аз се въздържах,че пак ще кажат,че се заяждам.
                              Щях да им дам примера със Смилян-уникално състезание,а само на две страници.
                              Утре мисля да проверя на място.Да подкрепя (чоплейки семки) моя фаворит Никола Кузманов.

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Франко е натоварен, утре в 7-7:30 тръгваме.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X