Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Няма одговори,жокери,ще го направя по мое усмотрение значи,в играта се включват и от маслата Бардал,незнам точно какви награди и какво ще има,ще направим трасето като във състезание не във България,със рекламни винили навсякъде,от NETWORX ще има награди за всички,това са фирми които мислят за спорта ,трябва и ние да мислим за тях и да ги уважаваме,публика ще има ,медии разни,ИНТЕРЕСНО МИ Е,защо състезатели които УЖ искат развитие на спорта са толкова пасивни,искам един от вас да помага във говоренето по уредбата,човек които е в час и да има ораторски умения,незнам много ли искам,сигурно пак ще има 200-500 гледания на темата и пак без одговор
    МЪКА МЪКА НЕЗЕМНА

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Не се самонавивай толкова. Ще стане състезание.
      Аз само съжалявам, че няма да има "каручки".
      А най-важното за този тип състезания е да има достатъчно зрители и хапка, пийка.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
        Да прав си ,относно участието,по-принцип не се пускам,защото организатора само губи,ако е последен,смях в залата пред своя публика,ако е напред,казват че са го бутнали напред,то и без това търчене много ще има
        Тя водата чак за давене няма да е,но го дават 10 градуса,сега на франкенщай му влиза водичка отдолу в купето щото няма тапи,и ако се вдигне с 20 см,може и седалката да намокри и си е гадничко
        Принципно не е проблем да караш собственото си трасе, но трябва да си извън класирането. Минаваш последен и показваш, че с твоя джип трасето е преодолимо. А трябва да си извън класирането, защото иначе ще се наслушаш, как това трасе си го правил специално за твоя джип, за да ги биеш.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Това е първото състезание ,което обявявам във форум и до момента няма нито един записал се,единият се сърди че наказанията били малки,другият страничните наклони били
          много гадни,третият за трето,четвъртият за четвърто,от многото изписано по темата ,освен критики и подценяване,положителното бе много малко
          СК(АДРЕНАЛИН В КРЪВТА) са хора които са организирали не едно и две състезания и всичките са били на ниво
          Верно това ни е първото офроуд състезание,но вече сме в час и си коригирахме незнанията
          Ще стане каквото стане,а ако не стане на ниво,ще ни е обица на ухото и това е,имайте малко уважение към труда на хората ,които търчат бягат за да има повече състезания и да се развива спорта

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Направете си купона! Изяжте едно чевреме с (поне) 20 литра ракия. Ще се разчуе! И догодина ще стане традиция. Бих дошъл, но съм в чужбина този целия месец, а пък джипа ми е в бокса - съчетавам полезното с приятното.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Ако машината ти е свободна за състезанието,аз ще мога ли да я карам??????Е ако трябва и наем мога да дам!!!!!!

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                Ако машината ти е свободна за състезанието,аз ще мога ли да я карам??????Е ако трябва и наем мога да дам!!!!!!
                Това е съзтезание за млади кадри не за ветерани.
                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Според мен е добре да видим бай ви Матя във витара...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    По скоро Витарата след три минутно ми каране??????

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Тя тази витара е видяла много, та не мож я уплаши...

                      Аз и бях първия който я обърна, за което имам и купа.
                      А после още какво видя...

                      Па Юнгата се набута да я купи
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Ама вие верно се бъзикате с менБай Матьо как да ти я дам след последният пост!!! Тази машина е изкарана от реанимация с много любов и грижи,как да ти го обесня,това не е за мен купчина желязо а Франкенщайн,а и ще се ползва като пожарна,имаме двама членове на клуба пожарникари и ща са в бойнна готовност,отделно ще има едно красиво медицинско лице ,и тя ще ползва Франки,отделно имаме си и приятелска коч кушия с един приятел,извън класирането ще се пусна и загубилият купува коча
                        За някои ,това е селска сбирка което е обидно за нас,но това е битка ,а войнна не избира битката си,битката си е битка ,независимо къде и кога и с кого,смеем се, бъзикаме се,но това си е битка
                        Аз не се самонавивам, аз работя това да стане,и не само аз а целият клуб
                        Каручки ще има ,но не с девойки,хленчещи пред всяко препятствие ,а войни ТИТАНИ
                        Айде наздраве,каквото е писано ще стане

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Сега видях писаното от бай Кольо,та да си кажа и аз,не съм се набутал,жалко че няма да дойдеш в събота ,та да те напъхам в едно деренце ,където ти ще си стоиш а аз ще си те обикалям и ще пея ЮНГА ЮНГА НЕ ТРЪГВАЙ СЕГА песента на Маргарет Николова

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Юнга, с тези префърцунени фрази-титани, и прочие изглеждаш смешен.
                            Съжалявам, че трябва да ти го кажа, ама си е така.
                            Затова и много хора не те приемат сериозно тук, та няма и желаещи да карат.
                            И поради други причини де, но те са по-назад.

                            Като се видим-напомни ми да ти обясня някои неща които бе са за форум а за разговор tete-a-tete.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                              Сега видях писаното от бай Кольо,та да си кажа и аз,не съм се набутал,жалко че няма да дойдеш в събота ,та да те напъхам в едно деренце ,където ти ще си стоиш а аз ще си те обикалям и ще пея ЮНГА ЮНГА НЕ ТРЪГВАЙ СЕГА песента на Маргарет Николова
                              Първо не се казва Маргарет, а Маргрет, и второ-можеш да минеш отнякъде, откъдето аз няма да мога само заради гумите.
                              Обаче обещаваш да се возиш при мен и да не викаш когато спускам или качвам някой баир.
                              Айде-ще те пощадя, проверка за влажност на гащите няма да правим...

                              А и аз съм подготвен за да се справя САМ с всяка(айде почти всяка) ситуация в която ще изпадна с джипа. Почти няма място откъдето да не мога да изляза. Не на ход разбира се, затова си има помощни средства, но ще изляза.
                              А ти с дървените пейки и облегалки какво ще правиш-най-много огънче от чама да си запалиш

                              Бъзикам се ей, да не подпалиш сега...
                              Последно редактирано от Кольо; 22-10-16, 21:32.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Бай Кольо благодаря за откровеноста ,че съм изглеждал смешен и тем подобни,чудех се защо земляците(ОТ ФОРУМА) нещо са резервирани относно състезанието
                                А желаещи има,просто идват гледат,обсъждат или по тела звънят
                                Както и да е,нека бъдещи ентусиаст организатори ,след време може да видят темата и да преценят СТРУВА ЛИ СИ
                                тел за връзка 0888554629 Юнгата
                                ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО,КАКТО СЕ КАЗВА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X