Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Скучно ми е...
    Та реших да се драча с тебе.
    Айде модератора,действай.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Специално до Донев и Кольо,който мислеха Франкенщайн за умрял,Франки е добре,качва млади булки все е на фотосесии грозника




      занапред двигателя може да пипна

      а относно спора,по добре никои да не се кандилне сериозно в БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ,че каквито управници имаме ,другата година ще видим офроуд през крив макарон

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Аз никога не съм я смятал тази витара за умряла. Само Жоро Донев мислеше така. Даже по едно време ми я даваше да я разпродавам на части, и парите за благотворителност, ама даде суха пара в брой, а витарата остана да служи за ясла на магарето в Кубрат.
        А аз си мислех да дам парите които се очакват от разпродажбата, и да възстановя витарата, ама три джипа ще ми дойдат много, та се възпрях.

        А на снимките не се виждат някакви сериозни терени. Да, снимките лъжат(всъщност снимките показват реалното, а нашето съзнание ни кара да се дивим когато видим баирите наживо), но все пак...
        Ма нали пък трябва препятствията да се минават, та трябва да са по-леки...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          имам приятели мотористи,то и аз съм моторист де,та исках да кажа има хора които са много силни във интернет ,а на реално ,нещо не се връзва,гледаш го нащракал някви луди мотоснимки във фейсбук а реално на годината няма и 1000 км минати и 20метра на задна гума
          Та относно препятсвията,не са чак толкова екстремни понеже нямаме толкова истински машини!!! а и на снимките като гледам ми идва някакво леко баирче,но ралноста е много различна,смело мога да заявя ,че на това място има терен и за прототипи!!!! Просто силиците не ни стигнаха да направим такъв клас и да уважим труда им с подобаващи награди

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Аз никога не съм я смятал тази витара за умряла. Само Жоро Донев мислеше така. Даже по едно време ми я даваше да я разпродавам на части, и парите за благотворителност, ама даде суха пара в брой, а витарата остана да служи за ясла на магарето в Кубрат.
            А аз си мислех да дам парите които се очакват от разпродажбата, и да възстановя витарата, ама три джипа ще ми дойдат много, та се възпрях.

            А на снимките не се виждат някакви сериозни терени. Да, снимките лъжат(всъщност снимките показват реалното, а нашето съзнание ни кара да се дивим когато видим баирите наживо), но все пак...
            Ма нали пък трябва препятствията да се минават, та трябва да са по-леки...
            Ми то ти я направи ясли за магарета....айдеееее модератора може и ДА не трие...
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Аз като я правих се представяше супер, за това което направих, с наличните части и финансиране.
              След мен много хора са пипали по машината, а мен ме викаха по спешност да оправям поражения след намесата им.

              Ма това е за другата тема на Юнгата...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Франкенщайн се преставя много добре,трябва ми още малко сила,но ще го коригирам с времето
                Днеска съм малко болен и нямах силите ,след работа да отида до трасето,но утре живот и здраве ще отида и ще вдигна нивото с 20 см на водното препятсвие,нещо взехте да се майтапите май с моите фантазии дъното е стабилно,нивото няма да наводни двигателят и ще е чудна картинка

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00014.JPG
Прегледи:1
Размер:147.6 КБ
ID:5731576ще има и награди от NETWORX-интернет и цифрова телевизия,за което сме безкрайно благодарни и признателни от СК(АДЕРЕНАЛИН В КРЪВТА),поканили сме и Илиян от Разград със своя Прототип ПАЯКА,да покаже възможностите на тези уникални машина,за които нямахме възможност да направим състезание
                  На 29 вечерта на трасето ще има банкет в чест на първото офроуд състезание във гр.Исперих,поканени са всички които доидат два часа по рано и опънат поне 10 метра лента

                  и ето пак регламент,направо се уляхме с тези регламенти,ма нали сме си много умни

                  РЕГЛАМЕНТ НА СК(АДРЕНАЛИН В КРЪВТА)ЗА ОФРОУД СЪСТЕЗАНИЕ ИСПЕРИХ(БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ) 30.10 2016 г 10.00ч
                  8.30 инспекция на колите
                  9.00 брифинг
                  10.00 старт клас ДЖИП РЕДОВЕН
                  11.00 старт клас ДЖИП СТАНДАРТ
                  13.00 старт клас ДЖИП МОДИФИЦИРАН

                  ДЖИП СТАНДАРТ-джипове със серийна ходова част и двигател,с гуми до 90 см(стоков джип)
                  ДЖИП МОДИФИЦИРАН-джипове със променена ходова част или двигател,олекотен,гуми над 90 см
                  кара се за време на затворен маршрут,2-4 обиколки според броя на участниците
                  наказания -съборено колче,скъсана лента 2мин
                  заобикаляне на елемент или скъсяване на трасето- дисквалификация
                  невъзможност за преминаване на препятствие и ползване на трактор наказание 5 мин,излизане със лебедка 2 мин
                  Изполване на трактор поради други причини или помощ от публиката ,поради други причини ,наказание 2 мин
                  Не се допускат състезатели във видимо нетрезво състояние,без каски и без колани!!!!
                  клас джип Редовен-джипове в оригинален вид
                  клас Стандарт-джипове със непроменена ходова част и двигател
                  клас Модофициран
                  крайното време за излизане от трасето ще бъде обявено в деня на състезанието

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Юнга, както казва един приятел, светът принадлежи на лудите!
                    Давай смело!!!
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Така е Донев,много си прав,а в нашият град има раздвижване.Влизам в един сервиз,сменят на едно паджеро гумите ,слагат му някви агресивни чистак бърсак,записа се за клас Редовен,друг утре ще ходи в София да гледа някъв самурай,двама ловджии искат да карат,не ги интересувало кое място ще са,важното е единият да натрие носа на другият,е това е състезание,да има тръпка,огън
                      Гледам тука повечето губят почва под краката си,надути надменни ,смях в залатаМинал две състезания станал ПРО,ПРО и ВЕЛИК не се става с две тенекии ,закачени някъде на някоя витрина,а с уважение,сбъркана работа,но това си е техен проблем

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Бравооо, живота е за смелите
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          А има ли изискване към шарката на гумите за различните класове ?
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Юнга, както казва един приятел, светът принадлежи на лудите!
                            Ако срещнеш някой луд, да ме запознаеш!
                            Щото аз само редовни хора познавам...
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Гемакс ,не няма изисквания,всеки да си преценява ,коя шарка ще му е най-подходяща,всяка си има и плюсове и минуси,пилота си решава кое е най-удачно,а ако падне заради шарката,да си направи изводи.Състезанията движат и гуми и автомобили напред,карай да е веселоАз навремето като губех се сърдех и после осъзнах че това е грешка,това е една игра и печелят по-подготвените
                              Борко,навремето един приятел ми каза че лудите движат светът,и пак после осъзнавам че е така,оня ОТО ,когато е тръгнал да създава двигател с вътрешно горене ,да не е мислел нормално,та и всички тука ,дето си карат по-харт,кои нормален ще се вре в калта или ще изкачва стръмен баир,ще си стои във тях и ще си гледа сериал
                              Аиде пак се правя на много умен,в по късните часове много философски го раздвам,това може и да е заради температурата

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Не, бе, Щот аз със Жоро Донев и Гошо Гемакса се запознах в библиотеката...
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X