Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
    Благодаря ви приятели,то нали и целта бе,да е забавно,да запалим огъня във повече офроудъри

    ето го и моя клип
    Супер е клипа. Замислял ли си се, да се занимаваш с режисура?
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Мерси ,Борко,но за мен клипа е зле,ако бях снимал аз,точно както си знам щеше да кърти,сега събирах каквото са снимали другите.няма ги калните вани,няма ги състезателите,изражения,публиката как гледа захласнато,еххх,обичам да правя клипове
      Много се приказва тука за състезанието,хората са останали очаровани,скоро Ренито ще пусне репортажа,сега има лек репортаж по новините на Хоби ТВ

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Юнга, клипа е добър, поне за мен. Имам само две забележки-публиката не е в никакъв случай 3000 човека. Надали имаха и 100, да не кажа, че е по-реалистично да са към 500-600. Ма мерака да сте най-голямата атракция е по-силен от реалната преценка. Ама няма лошо, и на доста по-груби грешки сме свикнали, та няма нищо. Не е лошо да си реалист обаче, замисли се.

        Другата ми забележка е за правописа.
        Тук във форума вече се допускат постове с лош правопис (ееех къде останаха старите модератори които не търпяха такова нещо), но в клипа, и с големи букви да пишеш неправилно-според мен е недопустимо.
        Не ме питай къде е грешката, ако имаш желание-сам ще я намериш.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Юнга, клипа е добър, поне за мен. Имам само две забележки-публиката не е в никакъв случай 3000 човека. Надали имаха и 100, да не кажа, че е по-реалистично да са към 500-600. Ма мерака да сте най-голямата атракция е по-силен от реалната преценка. Ама няма лошо, и на доста по-груби грешки сме свикнали, та няма нищо. Не е лошо да си реалист обаче, замисли се.

          Другата ми забележка е за правописа.
          Тук във форума вече се допускат постове с лош правопис (ееех къде останаха старите модератори които не търпяха такова нещо), но в клипа, и с големи букви да пишеш неправилно-според мен е недопустимо.
          Не ме питай къде е грешката, ако имаш желание-сам ще я намериш.
          Стига мрънка бе ....бряяяя кът някой свекърва си Земи стегни твоя кошник и ела на Русе....моя е вече в движение
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            А бе бай Кольо ,престани да охлаждаш ентусиазма на колегата !Все пак първо състезание ,дори да е имало грешки ,ще ги изчистят занапред .
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Стига мрънка бе ....бряяяя кът някой свекърва си Земи стегни твоя кошник и ела на Русе....моя е вече в движение
              За Русе ще му организирам хидравлична преса за мачкане на скрап, поп, траурна агенция, общински служител от ''Обредни домове'' ...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                За Русе ще му организирам хидравлична преса за мачкане на скрап, поп, траурна агенция, общински служител от ''Обредни домове'' ...
                Аз обещавам да кажа молитва на мюсюлмански...
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Аз обещавам да кажа молитва на мюсюлмански...
                  От мен подавките.И транспорта на Кольо до Шумен.
                  Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                  И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Да обясня на неразбралите - състезанието е на Юнгата. Той /и неговия екип/ определят правилата. Има малки забележки по организацията.
                    Състезанието беше добро - и като организация, и като трасе, и като награди, и като разгласяване, и като публика. Това с политиката и на мен ми дойде в повече, ама на Русенския траял нали кмета на Община Сливо Поле се надуваше като пуяк, като връчваше наградите... Тема за размисъл...
                    Сега на вниманието на "Бай Кольо" - честно ти казвам, аман от тебе в тая тема! Тя е на Юнгата. И още нещо - публиката е била над 1000 души - казаха го хора, на които имам доверие. Бяха дошли да гледат теб, Мери и мен, щото ни познават.
                    И накрая - ти напоследък ставаш все по-добър писател и "мрънкач" /тук вече "биеш" един друг колега от една морска столица/, отколкото състезател. Сметни си колко състезатели и зрители е имало на последния Ивански. Макар че си страхотен организатор. Последното го виждат и казват всички, без изключение. А, и сега се сетих - не хвали много Русенското трофи, защото на едно мое участие преди 3 или 4 години единия ден имаше страхотни тапи - караш 10 минути, и чакаш около час, за да те пуснат в екстрема... Пък и доколкото виждам, в темата за тазгодишното издание пак си "Главен Мрънкач"...
                    Хайде вземи завърши едно състезание тази година, че Юнгата много се замисли, като разбра, че ти си Главния Конструктор на Франкенщайн!
                    Юнга, нещата са под контрол, смело напред!
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Добре де то е ясно правилата са си правила,публиката си е публика.Защо аджеба стандарт не караХМЕ втори две обиколки,следкато редовен и модифициран караха.После ввидиш ли от пет джипа останаха само два!!!Вярно на първа обиколка разбордирах гума и спрях но втори манш нямаше.Само аз и Николай от Ямбол минахме без помощ от трактора на калната канавка.И следва голямото биене в гърдите че от каращите в шампионата никой не е завършил.Айде мойте уважения ама еб...ти състезанието.Диий КоКосеее.
                      Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                      И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                        Добре де то е ясно правилата са си правила,публиката си е публика.Защо аджеба стандарт не караХМЕ втори две обиколки,следкато редовен и модифициран караха.После ввидиш ли от пет джипа останаха само два!!!Вярно на първа обиколка разбордирах гума и спрях но втори манш нямаше.Само аз и Николай от Ямбол минахме без помощ от трактора на калната канавка.И следва голямото биене в гърдите че от каращите в шампионата никой не е завършил.Айде мойте уважения ама еб...ти състезанието.Диий КоКосеее.
                        Не съм адвокат на Юнгата, прав си. Това е една от грешките на организатора.
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                          . Това с политиката и на мен ми дойде в повече, ама на Русенския траял нали кмета на Община Сливо Поле се надуваше като пуяк, като връчваше наградите... Тема за размисъл...
                          С това ти изказване не съм съгласна. Всички кметове се надуват като връчват наградите.Но беше изрично предупреден и не си е позволил политическо словоблудство.

                          А за Кольо и аз направих такава констатация. Не знам на какво се дължи, но и в най-прекрасното нещо ще намери нещо негативно.

                          За Юнгата си прав. Прочел е критиките, ще направи корекции евентуално за догодина. Ако не - в края на краищата той е организатор, така вижда нещата, така ги прави. На първото си състезание никой не е бил перфектен.

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            ама на Русенския траял нали кмета на Община Сливо Поле се надуваше като пуяк, като връчваше наградите... Тема за размисъл...
                            Малко от мен по темата ти за размисъл, Другарю Донев:
                            Кмета на община Сл.Поле не спомена и думичка за политика нито на състезанието, нито на разни страници във феисбук, или където и да е.
                            За сметка на това както следва:
                            -1000 лева суха пара от общината
                            -Двата дни на състезанието багер + багерист на общината и още три дни за подготовка на трасето, демек 5 дни. При средна цена за машиносмяна на комбиниран багер между 250 и 300 лв- ти ги смятай.
                            -косене на бивака + зоните- лично кмета на Бабово косеше с едната моторна коса
                            -Изправяне на стълбове и опъване на жици на растояние около километър + 4 дни ток за сметка на общината
                            Е, що да не се надува човека? Хич да не е, бая работа свърши.
                            Ай стига сме клепали на Юнгата темата, момчето се постара.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              яко мятане на кал в темата,но нали е офроуд тема все пак
                              Коджак,незнам но от нашите момчета никой не е правил изказвания че от шампионата никои не завършил,между другото всичките са състезатели тук там,няма мрънкания ала бала,Гошо индиянеца ,дето се омята на баира,лоша дума не каза,направи си грешката и си понесе наказанието
                              А фейсбука си е мой ,никои дори да не е посмял да ми прави намеци какво да си поствам там и какво не!!!
                              Айде и аз да си отворя устата,колата на мехата се счупи,че тя тракаше още на старта,Светлин спука гума,но тя си бе толкова мека,че и при по малки усуквания ,щеше да ре разлепи и да изкара въздуха,аварията на Петров бе малко неочаквана,а за Франко нямам думи,отървте го в русе от нея,да направим един фонд за дарение и да съберем пари за друга
                              Зимата правим зимно рали,тип италиянско преследване,има няма 40 коли,голям купон ,голямо нещонямаме състезатели от шампионата,но е уникално,бегам че закъснявам на работа,а вас всичките си ви уважавам,и ако има нещо и аз ще помагам

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Значи всичко е наред.
                                Борко, трябва да ти купя нов пуловер. Твоя го изпрах 3 пъти, и пак понамирисва на тиня, и други неща. Вярно, че бяхме до пречиствателната станция, ама ПРЕДИ нея...!
                                Юнга, почвай тема за 2017 г. И се обади за това зимно рали.
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X