Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Не се притеснявай, желаещи има мноооого и ще дойдат да карат. Нищо, че не се записват сега. То винаги си е така. А и много има, дето не се издават предварително че ще карат. Ще стане купон, така, че смело напред
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Благодаря за хубавите приказки,вече сме толкова напред ,все едно си се спуснал вече по стръмно нанадолнище и да се тюхкаш и да пафкаш,няма връщане
      Днеска уж ще се съберем четата да пробваме едно баирче да го качваме на трасето,ма как ще стане фатката ,изобщо ни е мъгла,ако го кача ,пускам клипче ,ако немога,значи още три дена гледане на клипче и самонадъхване
      Как го няма бай Кольо тука да се качи,и аз страх не страх от хорски срам да го кача
      ей това изкачване е Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00178.jpg
Прегледи:2
Размер:240.1 КБ
ID:5732152това е уж за модофицирани,аз с моите 80 коня ,незнам незнам,и без това няма да карам,обаче ме яде това изкачване

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
        Няма одговори,жокери,ще го направя по мое усмотрение значи,в играта се включват и от маслата Бардал,незнам точно какви награди и какво ще има,ще направим трасето като във състезание не във България,със рекламни винили навсякъде,от NETWORX ще има награди за всички,това са фирми които мислят за спорта ,трябва и ние да мислим за тях и да ги уважаваме,публика ще има ,медии разни,ИНТЕРЕСНО МИ Е,защо състезатели които УЖ искат развитие на спорта са толкова пасивни,искам един от вас да помага във говоренето по уредбата,човек които е в час и да има ораторски умения,незнам много ли искам,сигурно пак ще има 200-500 гледания на темата и пак без одговор
        МЪКА МЪКА НЕЗЕМНА
        Борко е твоят човек на микрофона!Умее да говори,а и знае какво се случва в момента на трасето.Само трябва да има инфо за екипажите.Другият още по-голям корифей в говоренето е ТКЗС/Свилен Максимов/.На едно състезание при нас жената на един от пилотите го търсеше да го бие,защото се бъзикал с уменията му./джипа все закъсваше на корем на една бабуна/.
        Друго,което искам да ти кажа/извинявай че на "Ти" ти пиша/ е да си помислиш добре за водните препядствия.Имам опит повече от всички пишещи тук/справка състезанията в Нова Черна/,та направи нивото на водата да не е повече от 40-45см.Защото:
        1-во .Времето е студено,не е лято и намокрянето не е много здравословно.
        2-ро.По-добре ще е за теб и за състезателите,когато премине джип през водата да опръска и окаля публиката-хем ще хвърчи кал и вода,хем няма да се трупат хора около трапа с водата-безопастност.
        3-то.Колкото и камък да редиш,при агресивно каране с агресивни гуми след 4-я или 5-я джип се образуват коловози и започват да се окопават-40см мода+20см кал и"мача свърши."
        Дано да съм бил полезен.Тел.ми е в подписа
        П.п.Идеята е състезанието "да върви",т.е. да няма промеждутъци от време във вадене на закъсали джипове.Нали се кара "за време".Ако всеки втори джип го "вади"трактора по 5 мин. на публиката и писва и се разотива.И ако се проточи много във времето,например 40 екипажа по 10 мин.каране=над 6 часа.....губят интерес публиката.
        Последно редактирано от чаро 4х4; 23-10-16, 09:54.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Мерси че се включи Чавдаре,видях какво става в Нова Черна и едно голямо браво
          Днеска за малко минахме през трасето и снимах с тела кално препятствие,дълбочината е някъде 60-80 см а долу е твърдо ,джипа които мина е с гуми за мъгла,а преди него минаха 6 джипа.но ще направим и резервен вариянт
          Еми Борко като умее да приказва да помага в коментарите ако е навит,сега се прибирам от каране и съм капнал,удавихме един Рейндж и се прибрахме на дърпане
          ето го калното ,едното

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14695445_1239631079443567_2539275583313977627_n.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:5732205ето тука се удави завалията,мир на тенекиите му АМИН

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Това са съвсем сериозни тракторки, а не гуми за мъгла !!!
              Samurai Gemax

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Гумите на тази витара са с 20% грайфер,висока е ,проходима е ,но като нямаш гуми ,просто си закъсваш там където другите си минават спокойно

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  И двете препядствия ще са проблем за джипове без гуми,а това от снимката ще вземе доста "скалпове".Но....нека има шоу за публиката и ....трактори да ги вадят.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Не не,долната снимка е от една рекичка днеска ,която удави един рейндж ровър,клипа по горе е от трасето,средна хубост е
                    Ето клипче от снимката на трудното минаване ,то си е в една наша местност ,където искахме трофито да правим,някои хора и с джипиес карти щяха да помагат.но си остана на приказки и увиснахме във въздуха и с еднодневно каране
                    https://www.facebook.com/iungata.iun...type=3&theater клипа е поздрав за бай Кольйо ,и за какво служат дърветата ми отзад,за да съм като лодка

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Доста дълбочко си е там до мостчето, и гледам, че си усетил какво е да си във вода до седалката
                      Започваш да правиш опит с джиповете, догодина-в траялния шампионат!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Имам три карания и това ако е опит
                        Това мостче аз съм го правил,и нарочно е тясно ,за да не го счупят джиповете,ако знаех че таквоз чудо ще карам ,да бях пуснал отдолу още две греди и още метър широчина
                        Момчета гледали клипа до мостчето,казаха нямало как да минават оттам и нямали да учатсват,пиша с главни букви НА ТЕРЕНА НЯМА ТАКИВА ВОДИ И НЯМА КАК ДА УДАВИТЕ МАШИНИТЕ СИ
                        Утре от NETWORX ,ще отпуснат наградите за класовете,и маслата Бардал ще се включат в награждаването,това е добра новина,много се радвам че има такива фирми които подпомагат спорта

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Я кажи нещо за съботата.Ще има ли хора за вечерта на трасето?Бръмчат ми едни мухи....
                          Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                          И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Е,моята джипка оцеля ,след два дни бой на с. Смилян. Да се запишем и тук:
                            Николай Колев -Вили Казаков, Сузуки Самурай,Ямбол-Модифициран.
                            Успех с подготовката!
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Събота вечерта ще има агрегат на трасето и помещение с осветление и отопление ,едно прасе ,6 пилета и много други месни и зеленчукови специалетети,обаче майсторски напревени в картофи ,гъби моркови и тн.
                              ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ ОФРОУД ФЕНОВЕ ,това ни е първо офроуд състезание и искаме някак да е както трябва
                              ще има каравани ,кемпери,само стриптизйорка неможем да намерим но в по късните часове,някои може и с пола да облечем
                              Времето го дават страхотно,което е също добра новина

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                От Царевичният завод в Исперих ,осигуриха по награда за всички участници,и гн.Донев има пръст в тази работа,благодарности от името на клуба

                                Координатите на трасето са 43.723797,26.815607

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X