Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    С каменното брашно правиш само допълнително кал, нищо повече. Не е ли твърда настилката отдолу-няма полза от каменното брашно.

    Ако искаш да го направиш да се преминава на ход-сипвай вътре трошен камък, с едрина колкото юмрук, не знам как я водят тази фракция. Ама не две кофи, ако камъните са малко-просто ще се размесят с калта, и пак нищо. Трябва да направиш поне 30-40 см настилка, за да може да стане наистина що годе твърдо дъно.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Може и да го асфалтират,не разваляй това хубаво препятствие!!!!

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        отдолу бе твърда настилка,гола пръст без кал,да има да има 10 см да има от това каменно брашно,обаче като влязох с някъв екип дето не пропуска да видя как е,долу бе буламач!!!!а мислех че ще стъпвам на твърдо,да взема утре да го тествам първо и тогава камъните,но на калта си трябва ,и да потънат в калта,ще заздравят основите

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Бай Матьо, не разбирам иронията ти.
          Нали знаеш, че ако на дъното е тиня-може още първия джип да не успее да излезе, а ако той успее-втория ще остане, или най-много третия...
          А целта на юнгата е да може да минат всички.

          Ние, че сме извратени е ясно, ама нали се опитваме да помогнем на юнгата да направи състезанието си.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            E то баш всички няма да минат ,но все пак,да си е проходимо,за подготвена машина
            Аз съм минавал през много калища ,откакто взех Франкенщайн,но тая си няма равна просто
            Всичко ще се оправи утре ,малко нерви ,повече работа и пари,само ме е яд на хубавото водно препятствие ,тоест за дълбочината от 80 см ,може стане на места на 60см
            Търсим си майстор за прасе на чеверме за събота вечер ,имаме си майстор готвач който прави най-хубавите пилета в света ,но едно прасе немогат да го заместят и 20 пилета

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Бай Матьо, не разбирам иронията ти.
              Нали знаеш, че ако на дъното е тиня-може още първия джип да не успее да излезе, а ако той успее-втория ще остане, или най-много третия...
              А целта на юнгата е да може да минат всички.

              Ние, че сме извратени е ясно, ама нали се опитваме да помогнем на юнгата да направи състезанието си.
              Мисля не си забравил, Нова Черна 2015г.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0032.jpg
Прегледи:2
Размер:117.7 КБ
ID:5731073
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0033 (1).jpg
Прегледи:3
Размер:90.8 КБ
ID:5731074
              Последно редактирано от georgipetkov64; 13-10-16, 19:37.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Приятели,трасето е готово,ще помоля да споделите за някои лесен елемент,като гуми примерно,мизерия ли са,или е хубаво да се направи
                Клас АТВ няма да има!!!! Терена не е подходящ,нашите момчета с АТВ-та ще помагат за състезанието,някак не става за АТВ и това е
                Утре ще нащракам снимки качествени,извинявам се за тая боза дето я поствам
                Регламента ще е като този които писа Борко,разлика само в наказанията!!! 3 пъти по малки,примерно 5 мин ,вместо 15 за дърпане,използване на лабедка 2 мин,скъсана лента или съборено колче пак 2 мин,тои пилота и без това се е забавил като се мъчи да излезе,а които не закъса си минава за 10 секунди примерно
                Ще има клас Редовен-джип без олекотения!!!!!!
                Клас Стандарт ще а това което си писахме
                И клас Модифициран
                Които иска да се сърди за наказанията,малки били ,незнам какви били,ние се събираме да караме и да се забавляваме ,не да се наказваме
                Отначало по две обиколки за време и първите 4 или 8 според броя на участниците ,на директни елиминации,да обсъдим този регламент и да го напиша най-сетне
                Трасетата на 3 класа ще са различни ,но на едно място,кара само един клас.Клас Редовен ще е лек,за да запалим повече хора по този така красив спорт
                ,не исках да отиде водното препятстиве за това го пресуших ,подердихме камъни отдолу,дълбочината е около 60 см
                Незнам дали само Модифицирани да карат там?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161014_095645.jpg
Прегледи:1
Размер:302.7 КБ
ID:5731101Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161014_133245.jpg
Прегледи:1
Размер:229.8 КБ
ID:5731102пресушихме го и наредихме камъни,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161014_144831.jpg
Прегледи:1
Размер:192.5 КБ
ID:5731103а това са окопите,караш под страничен наклон 10 метра ,после наклона се порменя още 10 метра

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Това с окопите е добро, само да не прекалите с наклона, че така се ляга на врати. Не, че е проблем, ама джипа прекратява участие. А нали искаш да се преминава...

                  С тези камъчета на дъното нищо не сте направили. След първия джип ще се образуват коловози, и ще си стане яко препятствие, та почти няма да има джип който да мине оттам на ход. Варианта е лебедка, ама става сложно с правилника.

                  Готви се за разправии, отсега ти казвам, да не се разсърдиш после, че имало много недоволни.

                  А състезание с елиминации се прави на трасе което почти не се променя в хода на състезанието. А тази локва ще се промени много, вярвай ми.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    утре ще снимам,дълбочина на окопоа около 40 см,когато се събрахме на пистата незнам кой ми каза Мехата ,Борко или Донев,аз ще ги тествам,на 29 и 30 ще имам бегер,значи Борко обеща да помогне и кат каже това не е така а така и действаме
                    Каманите аз съм ги редил един по един,плътни са,но има едно НО,днеска минах два пъти някои се отместват леко,иначе са затиснати с каменно брашно,не ги виждаш но ги чустваш,ако 5 човека минат на по един и същи път може и да се отворят,но едва ли всички ще гонят една линия,абе някак трябва чустваш машината си,височината на водата е толкова ,колкото да не ти наводни машината и да не се напълни купето,влизаш вътре и средна газ ,ако леко пробоксуваш,сменяш линия
                    Всъщност единият път влязох ,минах го цялото и излязох назад,после кат се напълни ,сякаш бе по лесно!!!
                    Тази вечер имаше комисия ,има няма 30 човека а днеска работихме 5 човека само,интереса е голям,загубих двама съдии ,щели да участват Вторник ще тръгнем по спонсори ,дано съберем нещо ,да не съм на много минус Трябва и не само парини ами и некви материялни подаръци ,ако трябва за всеки участник
                    ЛУДНИЦА ПЪЛНА ,ПРИ НАС Е ВЕСЕЛО,помагайте за тези наказания,тези които са в шампионата са просто много големи и обиждат и неоцняват труда на състезателите
                    Асестираща кола 15мин,искаме 5мин
                    Саборено колче ,скъсана лента.теглене с лебедка 2мин
                    Илизане от трасето и умишлено скъсяване -десквалификация

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Мн добре. Помисли и някоя и друга гума ( камионска или по-голяма ) по трасето. Може и някой дънер или 2-3 дънера подредени
                      Samurai Gemax

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Сега ми звъннаха едни приятели,правят джипка в един гараж,сън не ги ловиТе това е крастата,АДРЕНАЛИНА В КРЪВТА
                        А каквото стане приятели,ще се радваме и благодарни на съвети и помощ и дано всеки малък общински град организира подобни състезания,а това за каманите бай Кольо,ако направят як коловоз,просто дърпаме водата и ще наслагаме пак нещо,но камъчки от 20 см,нито ще ударят деференциял нито нищо.ееее може някои заседне,но нали това е тръпката,някои да може на друг да се смеят

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Гемакс дай идея за гумите,и ние ги правим,тоно днеска говорихме че имаме много гуми от камиони,ама ако ги сложим дали няма да е прекалено гадно

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Гадничко е ако гумите са под водата. Иначе като се виждат - не са проблем голям. Просто тук-там по трасето , така, че поне едното колело да мине през гума, може и с две колела. Може и да са поставени прави, заровени до половината
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Гумите са най-гадното нещо за каране. Не издържат тежестта на само едната гума на джипа, и поддават, та минаваме през тях, а после се изправят, и вдигат джипа, така, че колелата остават във въздуха, и няма мърдане.
                              Ако има някакво по-странично минаване-става, ама не да се нахендриш фронтално върху гумите. Иначе-със всичката газ, и засилка от поне 10 метра, и каквото сабя покаже. И газта майко юнашка...
                              На мен никога не ми е харесвало да карам гуми, ама както го направите.

                              А и може да не мога да дойда, въпреки супер активното ми участие през клавиатурата.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Гемакс имаме еди 80 метра празни ,а не искаме сила скорост,затова искаме препятстивие,няма да има вода,абе ще снимам и ще покажа терена
                                Бай Кольо ,аз съм врял и кипял по състезания,знам че писане във форуми не е участие или присъствие на живо,оценявам писаното до тук,малко или много ми влиза в главата,и си правя изводи,това трасе и състезание си наше си и да ти кажа го изградихме с писаното до тук,така че спокси
                                Утре имам свадба на клуба ще закарам и франкенщайн и ще го обикалят едно BMW-та на дрифт,важното е да има нещо,и да не участваш ела на 29 вечерта,ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ ОФРОУД МАНИЯЦИ,като писах състезането си е неше,то е и на МЕХАТА И НА ДОНЕВ НА ГЕМАКС ,ние сме си на един хвърлей разстояние,а за Борко нямам думи малко са хората в днешно време,които така присърце да вземат нещата ,и пак повтарям важното е да е весело,една молба за нещо атрактивно!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X