Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    Абе що не вземете да се стегнете малко ? Това състезание ли ще е или надпиване а ?
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      То едното върви с другото...
      Аз си спомням едно състезание дето на сутринта един пилот повръщаше, и не можеше да стартира, а навигатора(един такъв черен, май Тошко му викаха) казваше, че трябва да преименуват фирмата от "принт" на "дринк"

      Наздраве Гоше.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        То едното върви с другото...
        Аз си спомням едно състезание дето на сутринта един пилот повръщаше, и не можеше да стартира, а навигатора(един такъв черен, май Тошко му викаха) казваше, че трябва да преименуват фирмата от "принт" на "дринк"

        Наздраве Гоше.
        Историята помни и едно друго състезание ...някъде към Сливен....че и документирано ....не моа намеря видеото....ще го кача кът го изровя.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          И аз туй викам де.
          Едното си е с другото... Колкото и Благой да не харесва това, ама никой не го пита
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Историята помни и едно друго състезание ...някъде към Сливен....че и документирано ....не моа намеря видеото....ще го кача кът го изровя.
            Заповядай:
            Пия ДЖАК
            Бутилка
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
              Харесва ми кал,вода-е това е то!!!!!
              Ам направи си джип и карай!

              Коментар


              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Последно 1 ден ли ще състезанието или 2 ?
                Изчетох цялата тема и пак неразбрах!

                Коментар


                • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  ужас,а какво ще стане от нашата лудогорска ракия,майтапа настрани,хем ще видите какви сме главундери,при нас е весело
                  Във клас Редовен се заформиха големи интриги

                  Коментар


                  • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Заповядай:
                    Пия ДЖАК
                    Бутилка
                    Кокито май повече замезва отколкото пие

                    Коментар


                    • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      1 ден
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Еййййй ще ме накарате да се вдигна и да дойда да погледам. Само да видя къде беше програмата и координатите на трасето
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Близнак,състезанието ще е един ден,искахме два в началото ,но сме неопитни в този тип спорт,а и нямаме ИМЕ,тоест гледат ни малко с високомерие.целта беше,първият ден да има квалификации ,втори ден елимнации,ще стане но трябва време
                          Битка ще има,над 3000 зрителя на живо ,ще наблюдават всяка една стъпка на всеки един състезател,всеки клас ще е прозрачен и точен,съдийството ще е неутрално
                          Ще има всички елементи от едно офроуд излизане,най-опитният и подготвен ще спечели
                          Тръгнахме от нищото ,градим име ,успяхме във много спортове,ще пробием и тука
                          Какво виждам аз,от две седмици се купуват джипки,спорят за гуми,коя лебедка и по добра,колко см фланци да сложат,събират се в различни гаражи и има отбори
                          Състезателната треска направо кърти в региона,да всички са в клас редовен,но полека лека ,тези млади лъвчета ще минат във модифициран,дори в прототип,така се гради спорта,благодаря на хората които ни поткрепят

                          Коментар


                          • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Стаята вече е резервирана в хотел Приказка.Събота към четири след обяд мисля да съм на трасето.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                              Последно 1 ден ли ще състезанието или 2 ?
                              Изчетох цялата тема и пак неразбрах!
                              Отивай.Ще има стълбичка.

                              Коментар


                              • От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Аз да дойда ли да помогна за трасето????

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X