Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Клега, аз също си мисля че родопско чеверме може да стане и в Суходол въпреки километричните разстояния, важна е компанията. Нищо че колегите все още се заяждат на тема " а Аз на Траяла ще го извадя по голям" накрая всичко финишира на маса. С тези ми изказания може би ще ме приемат в клуба на Чревоугодниците.

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Снощи се събрахме да обсъдим някои организационни въпроси и решихме да направим и отделно по-леко трасе. На него ще се проведе състезанието за дами, а след това всички които искат да си изпитат паркетниците и уменията ще могат да го ползват. Това е което максимума който можем да направим за мераклиите. Надявам се сега да сте доволни...
      Последно редактирано от derhunter; 12-01-13, 13:14.

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        А може ли да минем няколко представители на "Клуба ..." да проверим дали майсторското свидетелсво за чевермето е действително или "Калинка" две-три седмици по-рано през този красив град с красиви околности? Отдавна родопско чеверме не съм ял и трябва да се поправя!
        А!Да дойда и аз..?Твърде ми се съдийства на такова мероприятие!Пък и теория,непроверена в практиката,си е напразно тресене на въздуха...
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от Gegoff Преглед на мнение
          Здравейте, идеята за събора е страхотна и ще направя всичко за да дойда. Как става записването? Има ли някакава такса? Между другото ако Ви трябва професионалист в приготвянето на ЧЕВЕРМЕ се обадете 0898253555.

          Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
          А може ли да минем няколко представители на "Клуба ..." да проверим дали майсторското свидетелсво за чевермето е действително или "Калинка" две-три седмици по-рано през този красив град с красиви околности? Отдавна родопско чеверме не съм ял и трябва да се поправя!

          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
          А!Да дойда и аз..?Твърде ми се съдийства на такова мероприятие!Пък и теория,непроверена в практиката,си е напразно тресене на въздуха...
          Ами да се кандидатираме и ние. Сигурно ще има нужда и от редови дегустатори...

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
            А!Да дойда и аз..?Твърде ми се съдийства на такова мероприятие!Пък и теория,непроверена в практиката,си е напразно тресене на въздуха...
            Закъде без тебе, друже?!

            Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
            Ами да се кандидатираме и ние. Сигурно ще има нужда и от редови дегустатори...
            Какво кандидатиране - вие сте главни участници!!!
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              И хубаво и сгодно мероприятие организирате. На мен ми е на 3-4 км. по права линия през полето. Което ме наведе на мисъл. Предлагам безвъзмездно "сервизче" за времето на фестивала. Оборудван съм с всичко необходимо за ремонти и поддръжка на мотоциклети , АТВ-та и коли. За джипки ми е малко тясно помещението и хилаво оборудването но също става. Мога евентуално да организирам сервизен пункт на място /генератор, телоподаващо, инструменти ..... ако прецените че е нужно. Освен това по двора мога да настаня няколко палатки и двама или до 4-5 човека във виличката.

              ПП И питане към организаторите - на траяла със самоделно бъги ще допускат ли?
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                И хубаво и сгодно мероприятие организирате. На мен ми е на 3-4 км. по права линия през полето. Което ме наведе на мисъл. Предлагам безвъзмездно "сервизче" за времето на фестивала. Оборудван съм с всичко необходимо за ремонти и поддръжка на мотоциклети , АТВ-та и коли. За джипки ми е малко тясно помещението и хилаво оборудването но също става. Мога евентуално да организирам сервизен пункт на място /генератор, телоподаващо, инструменти ..... ако прецените че е нужно. Освен това по двора мога да настаня няколко палатки и двама или до 4-5 човека във виличката.

                ПП И питане към организаторите - на траяла със самоделно бъги ще допускат ли?
                Ей за това се престрашихме да скочим в джаза. Заради такива като теб!!!! Да за сервизчето, ще е супер за някое дребно ремонтче или заварка. Направо те броим, не че наблизо няма но друго си е на трасето. Относно палатките-заделяме място за палатков лагер, така че не виждам смисъл. За трасето- ами че то повечето траялки са тотални самоделки какъв ти е проблема, мерак да имаш.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Първоначално публикуван от Кольо
                  Таргата не знам, ама Младен от Разград обра точките на събора
                  Още си пазя и перуката и минижупа и големите ОЧИ.Живот и здраве пак ще го играя навигаторка на моята пилотка,та да и нахлупвам каската,когато и пада на очите и да я пазя от дърветата
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                    Още си пазя и перуката и минижупа и големите ОЧИ.Живот и здраве пак ще го играя навигаторка на моята пилотка,та да и нахлупвам каската,когато и пада на очите и да я пазя от дърветата
                    Кажи какво дърво да заделим, по-дебело или по-тънко Добре дошли сте, знаеш пък и Таргата няма да е само по перука и прашки я
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Да за сервизчето, ще е супер за някое дребно ремонтче или заварка. Направо те броим, не че наблизо няма но друго си е на трасето...
                      Някакви по-специални салтанати ще се изискват или просто се изсипвам с оборудването на място?
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Кажи какво дърво да заделим, по-дебело или по-тънко Добре дошли сте, знаеш пък и Таргата няма да е само по перука и прашки я
                        Я по-сериозно, моля! С какво са навигаторите под минижупите, не е чак толкова важно. Кой-каквото има. После на автомивка 18+ който иска, да демонстрира. Все пак ще се оценяват пилотите (пилотките), нали така? Ако е само за сеира, защо да хабим нафта?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                          Някакви по-специални салтанати ще се изискват или просто се изсипвам с оборудването на място?
                          Крик, у-во заварки, чук, секач и голям запас от онези вълшебните думи с които се оправя всичко. Това в рамките на шегата, иначе нищо специално.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Я по-сериозно, моля! С какво са навигаторите под минижупите, не е чак толкова важно. Кой-каквото има. После на автомивка 18+ който иска, да демонстрира. Все пак ще се оценяват пилотите (пилотките), нали така? Ако е само за сеира, защо да хабим нафта?
                            От толкова по-сериозно няма накъде. Кат ви налупим каските ставате всички еднакви. Виж като се хакнеш у дървото всички те забелязват. А атрактивна навигаторка тичаща по трасето по прашки просто няма как да остане незабележима, така че....имаш право на избор на коя позиция да си. Тук обаче почват да ме гризат черни мисли и съмнения дали дамският траял да не го направим след 22ч да турнем едно 18+ и червена точка.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Значи да приемем, че каските ще са осигурени от организаторите? Както и дървения материал.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Ми да! Имам две-три арм дизайн, зеленикакви, и понеже ти и Мими се записахте първи пичелите примоция. Едната, предлагам твоята поради ника, става черна със специфичен фински знак. Другата ако искате може да я украсим със червена звездичка за разкош. Имам и две МР бели ако някой го закъса. Само уекинко да ви предупредя да карате без да ви друса много-много че да не ви дрънчи много в ушите. Иначе за дървеният материал сега е момента да уточним спесификацията по диаметъра че да устиска на ударите.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X