Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Браво на организаторите!А гости от Ямбол искате ли?
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Е как, вратите са широко отворени....
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Пламене, на този и подобни въпроси ще отговарят Тодор и Орлин като се приберат живот и здраве - това си я тяхната схема и не знаем подробности. Решихме да работим заедно десет дни преди да заминат...
        В календара 24-часовото на София е посочено за 28-30 Юни. Така е дадено и за федерацията.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Според мен организационния екип за траяла е добър, както обявените, така и тези които подозирам че ще се замесят Така че се очертава интересно ...
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            В календара 24-часовото на София е посочено за 28-30 Юни. Така е дадено и за федерацията.
            Информацията от Тодор и Орлин е , че ще бъзе преместено за 24-26 май, само ги чакам да се върнат да фиксираме нещата. Че сега не мога да ги безпокоя. За да няма неразбории, временно ще скрия в Календара това състезание.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Аз, такова....за дамския траял....да се включа....
              Екипаж:
              1)Лошана Хаджигошкова- пилот ; Добринка Ненамсичия- наввигатор. Машина: Некъфф "паркетник" ала Мечо Пух
              П.П. А после и двете ще идем на миФката 18+

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                И аз така знам, а и малкия е член на клуб Тетевен. Танчето може да го потвърди.
                Танчеее! Къде си траеш?

                Не знаех... Все си мислех, че като негов баща поне по акт за раждане трябва да знам в кой клуб членува сина ми.

                Все още си мисля, че сина ми Иван не членува в никой клуб и не кара джип. А ако имаше състезание за деца можеше да се пробва...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Той Бързашки говореше за неговия син бе...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    Аз, такова....за дамския траял....да се включа....
                    Екипаж:
                    1)Лошана Хаджигошкова- пилот ; Добринка Ненамсичия- наввигатор. Машина: Некъфф "паркетник" ала Мечо Пух
                    П.П. А после и двете ще идем на миФката 18+
                    Ще ми е приятно да премерим сили, коУежке! Успех на екипажа Ви!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Той Бързашки говореше за неговия син бе...
                      Ясно! Аз понеже първи попитах, и се заядох за това дали може да се управлява МПС извън пътища отворени за обществено ползване и логично помислих, че става дума за Иван.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Той Бързашки говореше за неговия син бе...
                        Точно така, за Пепи ставаше на въпрос...! Той има официално членство в нашия клуб. Дете, дете...колко да е дете, ама много копитен(като татко си). Ма, то какви ли пък и да са нашите деца,че и внуци.... Като се сетя, че и у дома има един Джуниър на 5,5 години, дето от три месеца не слиза от АТВ-то и вече и той напира...него пък какво ще го правим, направо не знам.

                        Иначе Танчето не се скатава...само дето , за да пише трябва да стои права, че още й е зор работата с ръката, но чете тук и се радва от цялото си сърце на тази прекрасна инициатива.

                        Поздравления за организаторите и успех в начинанието!
                        С удоволствие ще присъствам, ако не с камерата, поне за купона...!

                        Айде, сега пийте по едно за мое здраве, че днес точно един месец от тъпата случка, пък като се видим ще почерпя лично, както си му е реда
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Поздрави и от Самоков. Много се радвам ,че организирате такова хубаво мероприятие в Суходол. Подкрепям идеята и веднага се записвам за участие в траяла.Огнян Георгиев Ангел Попов ГАЗ 69. Ако прецените, че с нещо можем да помогнем Жорката Суходолски ми има телефона звънкайте. Успех в начинанието. ОГИ.

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Живи и Здрави, пък дано се видим и покараме

                            Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                            На 25 Май имам рожден ден така че ...............................................
                            И нещата загрубяха.............
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Танчеее! Къде си траеш?

                              Не знаех... Все си мислех, че като негов баща поне по акт за раждане трябва да знам в кой клуб членува сина ми.

                              Все още си мисля, че сина ми Иван не членува в никой клуб и не кара джип. А ако имаше състезание за деца можеше да се пробва...
                              Говорех за моя син.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Първоначално публикуван от Gegoff Преглед на мнение
                                ... ако Ви трябва професионалист в приготвянето на ЧЕВЕРМЕ се обадете 0898253555.
                                А може ли да минем няколко представители на "Клуба ..." да проверим дали майсторското свидетелсво за чевермето е действително или "Калинка" две-три седмици по-рано през този красив град с красиви околности? Отдавна родопско чеверме не съм ял и трябва да се поправя!
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X