Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Негованския е най лек 1360кг кубика богровския е около 1600
    От река Марица излиза от 1600-1700кг.

    Изпратено от моят Hammer Energy с помощта на Tapatalk
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Уникалната Шкода на първия събор на Ретро автобуси!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72341161_2759909967376678_923025133751238656_n.jpg
Прегледи:1
Размер:135.0 КБ
ID:5822232Натиснете снимката за да я уголемите

Име:95e5bd732cdb2eec05a5bf5325407cd4.md.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5822233
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Къде?
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първия събор на Ретро Автобуси беше вчера на стадиона в с.Брестовица Пловдивско.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Верно каросата беше уникална,без всякаква забележка към боя и автентичност.
            Успях да се повозя на Чавдара,върна ме къде 30 и кусур години в младостта,бях забравил каква е тръпка.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Първия събор на Ретро Автобуси беше вчера на стадиона в с.Брестовица Пловдивско.
              За малко го изпуснАх...
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Мен по ме впечатли SETRA-та, на снимки де, не бях там.<br>
                Не съм виждал такава на живо.
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Ето го и Чавдара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72277374_1681155855350349_4222313637810798592_n.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5822251
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    11М3?
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      11М3?
                      -аха.
                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      ....Успях да се повозя на Чавдара,върна ме къде 30 и кусур години в младостта,бях забравил каква е тръпка....
                      Аз още я помня. "Тръпката" с таралясника 11М3 имам предвид .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        -аха.

                        Аз още я помня. "Тръпката" с таралясника 11М3 имам предвид .
                        Бях я забравил!Това сяцане,подфърганье,разликата между 4 и 5-та със все вибрациите на кардана и ръганьето с междинна газ на предавките за избиране,голям кеф.ИскАх да се возя на Каросата,но не ми се случи,а Сетрата не возеше пътници,още помня колко мазно возеше.П рипомнихме си младините,надали ще ми се случи пак.Добре е,че все пак има ентусиасти които са се сетили да възродят тези автобуси.Имам снимки които са над 3мегабайта и форумът ги не ще!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Ми смачкай ги с някой Редуце фото сизе на 800/600 1024/768 и воала форумът ги иска.
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Аз още я помня. "Тръпката" с таралясника 11М3 имам предвид .
                            Тая техника трябва да се разглежда в контекста на времето в което е създадена . Част от нея още се движи .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              По това време се произвеждат и много други, примерно Benz O302 и у нас се возят на него, и още би се движил. Икаруси, шкоди и др, но по- отврат от 11М3 незнам, даже от руските чудесии
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Отврат, но здраво и евтино. Т.е. отлично за тогавашната идеология.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X