Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WIN 10 - първи впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WIN 10 - първи впечатления

    Харесват ли ви рекламите в експлорера?

    Коментар


    • От: WIN 10 - първи впечатления

      Ъ? Вярно че го ползвам рядко да тествам разни работи, ама поне на IE11 не виждам нещо извънредно в повече отколкото на хрома.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: WIN 10 - първи впечатления

        Те рекламите са не в IE, а в експлоръра, на уиндоус менюто, предполагам за тях говори Ясен. Няма нещо, дет да не може да се махне при желание.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: WIN 10 - първи впечатления

          Нееезнам, на 10-ка не работя. Имаме само един сървър с такова, но нищо не съм забелязал.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: WIN 10 - първи впечатления

            Ползвам съответният Windows Explorer всеки ден... и нямам реклами... В смисъл - живи и здрави разни "журналисти", които (поне за сега) изглежда търсят евтини сензации, но... поне да си извадят главите от задните част, като ги пишат тия работи. Очаквам новината директно Майкрософт, а не от някакви случайни сайтове.
            Последно редактирано от господин никой; 15-03-17, 14:42. Причина: смислова добавка

            Коментар


            • От: WIN 10 - първи впечатления

              Аз рекламата я видях лично. На мой компютър.

              Коментар


              • От: WIN 10 - първи впечатления

                За File Explorer-a ли говорите? Къде да очаквам да се появят? Нямам търпение

                Коментар


                • От: WIN 10 - първи впечатления

                  Е на старт менюто се появяват разни глупости. Може да се махнат.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • Re: WIN 10 - първи впечатления

                    На еджа на 10 ката има новини и други глупости. Но на нормалния си който си върви с дистрибуцията няма.
                    На файл експлодера не съм виждал.

                    Коментар


                    • От: WIN 10 - първи впечатления

                      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                      Е на старт менюто се появяват разни глупости. Може да се махнат.
                      На тия от старт менюто няма никакъв проблем с махането, до колкото ми е известно. За други и на други места не знам как е хавата.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: WIN 10 - първи впечатления

                        Аз от няколко месеца му се радвам на туй чудо и другаде не съм видяла.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: WIN 10 - първи впечатления

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Аз рекламата я видях лично. На мой компютър.
                          Можеш ли да дадеш малко повече контекст? Каква точно е версията на ОС-а, горе-долу къде я видя рекламата и какво беше самата реклама. Наистина ми е много трудно да повярвам, че ще пуснат реклами в стандартният си продукт. Бих го приел за някоя "преоценена" версия (като тази за страните от третия свят, която беше от рода на 50 лева, като цена), но но и за стандартен Windows 10 Home/Pro.

                          Коментар


                          • От: WIN 10 - първи впечатления

                            Аз има 10ка фабрична на 2 компютъра от около година и нямам реклами.
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • От: WIN 10 - първи впечатления

                              А това което носи реклами, може ли да е някоя бабалюга настанила се в прозорците?
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: WIN 10 - първи впечатления

                                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                                Можеш ли да дадеш малко повече контекст? ...
                                Контекстът вчера беше изтрит, той все едно трябваше за конкретна цел. Рекламата беше за клауд продукт на майкрософт.

                                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                                А това което носи реклами, може ли да е някоя бабалюга настанила се в прозорците?
                                Потвърдено е от самите Майкрософт. Мрежата е пълна с коментари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X