Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WIN 10 - първи впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: WIN 10 - първи впечатления

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Само на мен ли ми бягат?
    И на мен. Няма да са 2 ОС а. Ще се ползват библиотеките на виндозе. Демек ред хат а ще е писан да върви на виндоус, демек почти ще е линукс. Не е като вайн. Той е само емулатор.

    Коментар


    • От: WIN 10 - първи впечатления

      какво ще кажете за destroy windows 10 spying, няко използва ли го за ограничаване шпионажа на вин10?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: WIN 10 - първи впечатления

        Аз. Доволен съм. Освен, че маха шпионските истории, маха метро тъпотиите, спира ъпдейтите и телеметрията на Windows и Office + други благини.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: WIN 10 - първи впечатления

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Аз. Доволен съм. Освен, че маха шпионските истории, маха метро тъпотиите, спира ъпдейтите и телеметрията на Windows и Office + други благини.
          Oт къде да сваля последна версия , рутракер го няма
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: WIN 10 - първи впечатления

            Той си има сайт. Не ти трябва тракер: http://dws.wzor.net/
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • От: WIN 10 - първи впечатления

              Еднократно ли се задейства , или трябва периодично да я позлваш ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: WIN 10 - първи впечатления

                Ако спреш ъпдейтите - еднократно. Ако си вървят, най-вероятно на всеки генерален (major) ъпдейт.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: WIN 10 - първи впечатления

                  Тоз 10-ия джам,не стига,че,най-нахално се самоинсталира на лаптопа,ами започна самосиндикално да намалява мащаба.
                  Мога ли да се върна към 8,и как?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: WIN 10 - първи впечатления

                    Той не се самоисталира, но се самосваля и иска да се инсталира. Трябва някъде в процеса да си натиснал едно бутонче. Какво означава "намалява мащаба"? Връщането към 8 може да стане по много начини, но зависи от началните условия: 8 лицензиран ли е бил, минал ли е един месец от "самоинсталирането" на 10?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: WIN 10 - първи впечатления

                      Да,самоизтегли се,и един ден,докато компютъра се включваше се появи "рестартиране и инсталиране на 10",или подобно,не помня точно.
                      Намаляването на мащаба-докато скролвах страница на форума.
                      Лаптопа е купен нов от "Т....ис" с инсталирана 8-ца.Т.е.-легален.
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • От: WIN 10 - първи впечатления

                        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                        ...Намаляването на мащаба-докато скролвах страница на форума...
                        Има вероятност уиндоуса да е невинен. В доста от уиндоуските приложения, при преместване на колелцето за скрол ма мишката, при натиснат бутон контрол (ctrl), се променя увеличението, зуума, мащаба или кой както го нарича...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • От: WIN 10 - първи впечатления

                          Освен че Ctrl-а може да е виновен, може и браузера е виновен. Пянякога има настройка за това, ама с наследника на IE не съм работил все още и не го знам как се държи. Опитай как ще е със Chrome.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: WIN 10 - първи впечатления

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            Лаптопа е купен нов от "Т....ис" с инсталирана 8-ца.Т.е.-легален.
                            Ами инсталирай 8 и виж дали ще се активира. Аз имам таблет, който е бил с 8 и е ъпдейтнат до 10. Windows 10 дава 1 месец срок, ако не ти хареса да се върнеш на предната операционна система. Има опция в настройките. При мен беше изтекъл този срок и като инсталирах 8 не искаше да се активира - даде ми грешен активационен ключ. В други форуми пък казват, че не са имали проблем с активацията и след изтичане на едномесечния срок - уж за Retail можело, пък за ОЕМ не можело... не знам си какво... Така че ако ти е изтекъл едномесечния срок, просто пробваш.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: WIN 10 - първи впечатления

                              Преди месец реших да мина от старият windows (xp) на windows 10. Все пак xp-то си е направо реликва. И издържах точно час на windows 10. От тогава на сам съм с Linux Mint. Та изгубиха ме малко Microsoft с тия нововъведения и по-модерни операционни системи дето най-осезаемата им разлика с по-старите е това, че са по-бавни.

                              Та тъй като имам много кратко вземане даване с Windows 10 (8.1 и 7 съм ползвал с години на служебните машини) - можете ли да ми кажете на кратко дали има някакви предимства пред по-старите версии?

                              Коментар


                              • От: WIN 10 - първи впечатления

                                Ами на ХР-то не можеш да се възползваш от скоростта на SSD и не можеш да инсталираш 32 GB RAM
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X