Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WIN 10 - първи впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WIN 10 - първи впечатления

    При мен 10-ката съвсем се ошашка. Непрекъснато излизат съобщения за ъпгрейд и заплахи от рестарт. Като му разреша да се ъпгрейдне се мъчи, мъчи и накрая ми каже че не може. Е писна ми и си върнах 7-цата. Забранил съм и ъпдейта и си свиркам безпроблемно.

    Коментар


    • От: WIN 10 - първи впечатления

      Традицията всяка ms os да става що-годе използваема след SP1 отшумява.

      Коментар


      • От: WIN 10 - първи впечатления

        Все едно чета "новите дрехи на царя"...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: WIN 10 - първи впечатления

          Първоначално публикуван от connann Преглед на мнение
          Не знам с какъв Windows си - Home, Professional ... - при втория зависи и от домейна дали да има парола.Ако използваш MS акаунт, там няма как без парола. Ако си с домашна версия и локален акаунт, може изискването за парола да идва от локалните политики:
          Start/Run/secpol.msc :

          Security Settings\Account Policies\Password Policy
          С хоум версията съм.
          secpol.msc не може да бъде намерен

          Засега закърпихме положението, при следващия проблем , ще има преинсталиране с чиста инсталация
          Благодаря
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • Re: WIN 10 - първи впечатления

            Аз съм с 10ка и мога да кажа, че работи идеално. Много по лека е от 7цата. Интерфейса е по добър от на 8 ца и не прилича толкова на телефонен софтуер. Само да питам недоволните, купени ли са ви 10 ките? За мен е ОК, доколкото може да се каже ок за уиндоус. Демек, до сега работи прилично на старичък хардуер.

            Коментар


            • WIN 10 - първи впечатления

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Аз съм с 10ка и мога да кажа, че работи идеално. Много по лека е от 7цата. Интерфейса е по добър от на 8 ца и не прилича толкова на телефонен софтуер. Само да питам недоволните, купени ли са ви 10 ките? За мен е ОК, доколкото може да се каже ок за уиндоус. Демек, до сега работи прилично на старичък хардуер.
              Аз като недоволен да се изкажа.
              Виндоусите са купени с лаптопите 2 бр Ейсър и 1 ХП версия 8 и 8.1.
              10-ката беше фрий ъпгрейд и не става с нея.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • Re: WIN 10 - първи впечатления

                И моя е така и работи. Явно микрософт са се изложили с ъпдейта и не всеки път става.

                Коментар


                • От: WIN 10 - първи впечатления

                  Колеги имам проблем с компютъра, преди няколко месеца ми изписа че мога да мина на windows 10 направих го и компа работеше известно време без проблем но постепенно започна да дава някаква грешка и да се рестартира отделно и работеше доста бавно. Оня ден ми попадна опция за преинсталиране на системата, преинсталирах го уж всичко точно но се появи проблем клавиатурата отказа докато зарежда при включване лампичката и светва за момент след като зареди вече не свети и не работи.Помагайте опитах всичко нищо не става

                  Коментар


                  • Re: WIN 10 - първи впечатления

                    Всичко е възможно. Може и да е вирус. Трябва да се погледне на място.

                    Коментар


                    • От: Re: WIN 10 - първи впечатления

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Аз съм с 10ка и мога да кажа, че работи идеално. Много по лека е от 7цата. Интерфейса е по добър от на 8 ца и не прилича толкова на телефонен софтуер. Само да питам недоволните, купени ли са ви 10 ките? За мен е ОК, доколкото може да се каже ок за уиндоус. Демек, до сега работи прилично на старичък хардуер.
                      Имаме няколко десятки в офиса, и 100% от тях се скапаха след ъпдейт. Ъпгрейд от законен OEM Win 7. Работиха нормално няколко месеца, и после 10-ката си само-скапа драйверите.
                      Аз си седя на седмицата, спрял съм всякакви ъпдейти, и си работи. И ако дойде до преинсталация - вече няма да е Windows. На тия де се опариха с 10-ка - минаха на Убунту, и работи осезаемо по-бързо, на същия хардуер.

                      Коментар


                      • Re: От: Re: WIN 10 - първи впечатления

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        Имаме няколко десятки в офиса, и 100% от тях се скапаха след ъпдейт. Аз си седя на седмицата, спрял съм всякакви ъпдейти, и си работи. И ако дойде до преинсталация - вече няма да е Windows. На тия де се опариха с 10-ка - минаха на Убунту, и работи осезаемо по-бързо, на същия хардуер.
                        Това е ясно, но при мен не става.

                        Коментар


                        • От: WIN 10 - първи впечатления

                          Има ли начин да се мине от 10 на 7 че тая 10-ка е доста тегава?

                          Коментар


                          • От: WIN 10 - първи впечатления

                            Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
                            Има ли начин да се мине от 10 на 7 че тая 10-ка е доста тегава?
                            Най-добре ще е формат и после с чиста инсталация.

                            Коментар


                            • От: WIN 10 - първи впечатления

                              Нов лаптоп с лицензна 10-ка оригиналдъ
                              Нищо общо сравнено с опитите ми със старите компютри ъпдейтнати от 8-ца към 10-ка.
                              Хвърчи си направо и е удоволствие за работа.
                              Много стабилен и качествено направен продукт
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • От: WIN 10 - първи впечатления

                                Нов лаптоп, нищо обще със старите?
                                Може ли съпоставка на параметри, за да си обясним нещата?
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X