Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Имам два въпроса. Първия се породи вследствие на дискусия с приятели за телефоните с touch screen, познат на мой колега беше катастрофирал с кола и не е могъл да се обади вследствие на счупен дисплей. Имат ли някаква опция за набиране на спешния номер 112 при счупен екран?
    Другият ми въпрос е може ли да кажете някакъв софтуер за Андроид за откриване на телефона при евентуална кражба?
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Имам го от две седмици galaxy note 2. Доволен съм от него. Ако човек има големи ръце този телефон е идеален за него.
      Аз го ползвам главно за четене и Интернет и се справя идеално. За разговори най добре да се ползва хендсфрее, но и без него не е проблем да проведе разговор. Батерията е добра за този екран, изтрайва ден и половина като се водят разговори, и се човърка нещо по него.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Има доста софтуер против кражба, но колко работи не е много ясно. Въпреки всичко погледни тези:
        Wheres My Droid
        Lost Droid Finder · Lost Phone
        Find My Phone
        Phone Locator - MobiUcare
        Lost Phone
        Find My Phone

        има още много в маркета, но както казах трябва да се тестват.
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Имам два въпроса. Първия се породи вследствие на дискусия с приятели за телефоните с touch screen, познат на мой колега беше катастрофирал с кола и не е могъл да се обади вследствие на счупен дисплей. Имат ли някаква опция за набиране на спешния номер 112 при счупен екран?
          Айфоните имат. До колкото съм запознат, се включва сама при счупване.
          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          Тествано и работи.
          Стига да има интернет връзка.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Аз на моя телефон използвам Cerbeus, безплатна е ама само за 1 седмица след това трябва да си купиш лиценз.Самият лиценз струва 3 евро и е доживотен, и поддържа до 5 устройства на 1 акаунт.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Изглежда много добре това.
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                А какво мислите за Sony Xperia tipo?

                Другия месец мога да си подновя договора и да го зема срещу 19 лв/мес за 1 година. Попрочетох разни ревюта и излиза, че е по-добър от Galax Y и Optimus L3, които са ми на почти същата цена.

                Повече пари трудно ще отделя. Така, че въпросът е дали си струва парите?

                Също вградения GPS ще върши ли някаква работа?

                Нищо не разбирам от смартфони.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • Re: Какъв телефон (смартфон).

                  За тези пари става, има достатъчно памет за приложения, имай само в предвид че телефона е малък - мини смарт фон.
                  Вградения gps не е лош само дето няма гармин за андроид - читав. Може да ползваш гугъл мапс но той е онлайн и ще ти трябва интернет. Засичал съм някои офлайн приложения, мисля че имаше iGo за андроид.

                  Само трябва да си помислиш дали ти трябва смартфон, според мен без интернет е ненужна вещ.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Смартфон без интернет, както Дани каза, е като Биг Брадър без зрители.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      ...

                      Само трябва да си помислиш дали ти трябва смартфон, според мен без интернет е ненужна вещ.
                      Това ще мисля през следващия месец. За 3G интернет винаги мога да си доплатя към основния план.

                      За това и искам да пробвам с малък и по-евтин модел
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                        А какво мислите за Sony Xperia tipo?

                        Другия месец мога да си подновя договора и да го зема срещу 19 лв/мес за 1 година. Попрочетох разни ревюта и излиза, че е по-добър от Galax Y и Optimus L3, които са ми на почти същата цена.

                        Повече пари трудно ще отделя. Така, че въпросът е дали си струва парите?

                        Също вградения GPS ще върши ли някаква работа?

                        Нищо не разбирам от смартфони.
                        Компромисен вариянт. Аз имам такъв. Пълноценен смартфон но е с по- малък дисплей- както и исках. Ефтин. Има си всичко необходимо.
                        Дразнението ми единствено е че ми липсва свободата на телефон от ниският клас - хвърляш, говориш с мръсни ръце, забравяш кога си заредил и както си му викаме - боли те к..ра за него.
                        Моят съвет е да си вземеш, а като се наиграем си минаваме на старата слушалка и когато ни потрябва повече -компютъра или лаптопа са на една ръка.
                        Последно редактирано от //Радо//; 22-11-12, 18:39.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Здравейте, имам въпрос - SAMSUNG GALAXY S ADVANCE, що за бира е ? Трябва да реша до довечера да дали да го взема. Куриозното е, че до преди час си мислех как никога няма да си купя смартфон, а преди минути ми звънаха от глобул с оферта, на която май нама да устоя .
                          Та така казвайте става ли ? Ще го ползвам на вместо стрия ми най-обикновен телефон, яко снимки, тук там разговори, ровене из нета.

                          Благодаря !

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Като цяло май няма да съжеляваш, ако го вземеш.
                            Тайна ли е каква е офертата като пари за апарата?
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                              Като цяло май няма да съжеляваш, ако го вземеш.
                              Тайна ли е каква е офертата като пари за апарата?
                              E що пък да е тайна, към 350-400 ще излезне всичко, тва е нещо промоция като лоялен клиент, пък и щото имам сумати телефони на мое име. МИсля, че си струва ? или пък НЕ ;

                              Поздрави !
                              п.п. забравих да питам, може ле да се упдейтне андроида и до коя весия и как ? Сори ако въпросите са ми лаишки, ама не съм се сблъсквал с материята

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                E що пък да е тайна, към 350-400 ще излезне всичко, тва е нещо промоция като лоялен клиент, пък и щото имам сумати телефони на мое име. МИсля, че си струва ? или пък НЕ ;

                                Поздрави !
                                п.п. забравих да питам, може ле да се упдейтне андроида и до коя весия и как ? Сори ако въпросите са ми лаишки, ама не съм се сблъсквал с материята
                                Galaxy S е първия хубав телефона на Самсунг, S Advance би трябвало да е подобрена версия(дано да е към по-добро). Между другото мтелци, го дават същия телефон за 419 лв на свободния пазар телефончето вървъ за 500 лв. Така, че смятай каква е далаверата...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X