Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Двуядрен процесор Cortex A9, тактовата му честота-1GHz, камерата му е що годе добра, снима 720p видео.
    Ето това май е снимано с него:



    За тези пари си заслужава. Взимай.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Ся дали варвят по 500лв. незнам, ама аз ще го взема за 350, без карта, без задължения. Май си струва, пък и щом казвате че е добър.
      А бещо друго до към 400лв да препоръчате, само че с карта, щото братчето иска да си взима нещо, та да ги отбием наведнъж


      С упдейта на андроида как стоят нещата ?
      Поздрави !

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Ся дали варвят по 500лв. незнам, ама аз ще го взема за 350, без карта, без задължения. Май си струва, пък и щом казвате че е добър.
        А бещо друго до към 400лв да препоръчате, само че с карта, щото братчето иска да си взима нещо, та да ги отбием наведнъж

        Поздрави !
        Galaxy S Advanced e подобрение на S като овносната разлика е 2 ядрения процесор - http://www.phonearena.bg/phones/comp...ones/4522,6873 (и втората камера)

        За 400 лв може да си вземеш Samsung Galaxy Ace Plus от ментел с карта.. или Samsung Galaxy S Advance пак от там, цената варира според плана...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          Galaxy S Advanced e подобрение на S като овносната разлика е 2 ядрения процесор - http://www.phonearena.bg/phones/comp...ones/4522,6873 (и втората камера)

          За 400 лв може да си вземеш Samsung Galaxy Ace Plus от ментел с карта.. или Samsung Galaxy S Advance пак от там, цената варира според плана...
          Океу, след малко ще се раздвижа да офиса пък да видим

          Благодаря !

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            Океу, след малко ще се раздвижа да офиса пък да видим

            Благодаря !

            А ако ще го взимат от телмел няма нужда да се раздвижваш. Щракаш 2 пъти и телефона идва направо при тебе
            Освен ако не държиш на живия контакт...

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              А ако ще го взимат от телмел няма нужда да се раздвижваш. Щракаш 2 пъти и телефона идва направо при тебе
              Освен ако не държиш на живия контакт...
              Еее, аз сам старомоден българин - око да види, ръка да пипне. Трябва да го пробвам . Та само не ми стана ясно номера с упдейта на андроид ? Сложно ли е, от телефона ли става или от PC-то ?

              Поздрави !

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Според gsmar**a може да се ъпдейтне до 4.1.
                В магазина ще ти обеснят, Моторола да е, да ти кажа как става, ама Самсунг са ми много далеко. Най-вероятно през телефона.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  МЕрсаж !

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Инсталираш Kies закачаш телефона и от там правиш сичко .. ъпдейтваш, ресторваш .. местиш и тн... Даже ако имаш умен телевизор самсунг можеш да си го дистанционнваш от тела
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Всичко друго, но не и Киес, този гад!

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Сега се връщам от магазина, забаламосаха ме с едно galaxy s 3 mini, хареса ми щото не е с размерите на тухла четворка, а си има доста благинки. Утре чакам да дойде син и го грабвам.

                        Поздрави !

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          Сега се връщам от магазина, забаламосаха ме с едно galaxy s 3 mini, хареса ми щото не е с размерите на тухла четворка, а си има доста благинки. Утре чакам да дойде син и го грабвам.

                          Поздрави !
                          S III не струва... А ако няма ти да го ползваш, по добре да е тухла...

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Сега се връщам от магазина, забаламосаха ме с едно galaxy s 3 mini, хареса ми щото не е с размерите на тухла четворка, а си има доста благинки. Утре чакам да дойде син и го грабвам.

                            Поздрави !
                            Единствения плюс на това е, че може би ще има по-добра софтуерна поддръжка. От последните изкарани модели е, ноември тази година.
                            Иначе размерите на екрана са същите, процесора и той, граф.ускорител също.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              В петък се озовах в магазина с твърдото решение да изляза с две Нокии Lumia 920. С жената сме свикнали да сме с еднакви.

                              Вари го, печи го - просто отдавна не съм имал Нокиа, писнало ми е от ай-ай устройства (или поне - със сигурност 5та серия не ми харесва достатъчно спрямо четворката ми), а с нокиа-та поне имам някакви шансове и телефонията да работи като хората. Готов бях и да си преподпиша двата договора (тук се преподписва за две години).

                              Телефончето е кукла, менюто на уиндоус осмицата колкото и изоглавено да изглежда е всъщност доста практично, кефи ме че има безжично зареждане (ненужна играчка, но кой не обича ненужни играчки ), екран - кукла. Абе въобще - телефон си е.

                              Тамън извадих портфейла и нещо се загледах - къде му е слота за Sd картата ?

                              Няма, господине. Телефонът идва с 16гб (май всъщност 32гб) вградена памет. Тя е предостатъчна. Ама защо ви е повече памет ?

                              А защо, мили продавачо, да си сменям лайнян-фона тогава ? Липсата на гнездо за памет карта е основната причина да искам да го сменя. Не че нещо - мноооого място са 16гб. Само дето Гармин-а сам е 5гб, на децата филмчетата искам да мога да ги сменям както искам за секунди, а не да трябва да се включвам през компютър, и въобще - чао, пиле.

                              Загуба за оператора - два подновени за 24 месеца договора по които вървят средно по 150 долара на месец, загуба за Нокиа - два продадени телефона които да отчете в разклатения си бизнес. Печалба за мен: безкрайни часове разходка на сайта на Сони, и лутане из различните XPeria. Които Сони благоразумно продава разкодирани, на съвсем разумни цени. Май ще се взима Acro S, ако въобще се взима нещо.

                              Ако го взема ще трябва да свиквам постепенно на това да имам хот спот, да го ползвам като usb диск, да мога да му връзвам usb дискове и прочее да мога да си владея устройството сам, а не с молби към оператора да ми позволи да ползвам тази или онази опция срещу допълнително заплащане, когато я има. Малко ме е страх да не се задъхам, ще карам полека.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Абе, колкото повече чета, толко повече се навивам що не ми е нужен смартфон. ТО да отиде човек на риба и да не си изпусне телефона в кофата със захранката риболов ли е ?! Да отиде на планина и да не го сурне поне веднъж по каманака ?! Да отидеш с джипа по горите тилилейски, да се забучиш като хората, да копаеш цял ден и барем веднъж да го истърве в калта ?! Е що ми е такъв телефон, с който няма да правя това или по-точно след 2-рия излет и ще съм без него.
                                Да ще кажете - ами то не е направено да го пускаш по каманаци и да го изпускаш по язовири, да де ама за 400 лв. има да си изпускам старото телефонче, пък таблета да си бръмчи в джипа
                                * Абе аз си знаех, че няма да я бъде, ама да видим може и да ме хване някой дявол до утре и да го взема


                                Поздрави !
                                п.п. сори за спама !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X