Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Ами то има защити, включително и водоустойчиви... ама ако не си свикнал да си пазаш телефона и метална табакера няма да го спаси

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      ...да отиде човек на риба и да не си изпусне телефона в кофата със захранката... ... ...барем веднъж да го истърве в калта...
      E - Xperia Acro S де, Xperia Acro S...

      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        E - Xperia Acro S де, Xperia Acro S...

        И Motorola Defy... използвам я откак е излязла на пазара.
        Корава машина, във всяко отношение-софтуерно и хардуерно.
        Наистина, имат си някой проблеми, но се преглъщат.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Абе, колкото повече чета, толко повече се навивам що не ми е нужен смартфон. ТО да отиде човек на риба и да не си изпусне телефона в кофата със захранката риболов ли е ?! Да отиде на планина и да не го сурне поне веднъж по каманака ?! Да отидеш с джипа по горите тилилейски, да се забучиш като хората, да копаеш цял ден и барем веднъж да го истърве в калта ?! Е що ми е такъв телефон, с който няма да правя това или по-точно след 2-рия излет и ще съм без него.
          Да ще кажете - ами то не е направено да го пускаш по каманаци и да го изпускаш по язовири, да де ама за 400 лв. има да си изпускам старото телефонче, пък таблета да си бръмчи в джипа
          * Абе аз си знаех, че няма да я бъде, ама да видим може и да ме хване някой дявол до утре и да го взема


          Поздрави !
          п.п. сори за спама !
          И това:

          Galaxy Xcover

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            Абе, колкото повече чета, толко повече се навивам що не ми е нужен смартфон. ТО да отиде човек на риба и да не си изпусне телефона в кофата със захранката риболов ли е ?! Да отиде на планина и да не го сурне поне веднъж по каманака ?! Да отидеш с джипа по горите тилилейски, да се забучиш като хората, да копаеш цял ден и барем веднъж да го истърве в калта ?! Е що ми е такъв телефон, с който няма да правя това или по-точно след 2-рия излет и ще съм без него.
            Да ще кажете - ами то не е направено да го пускаш по каманаци и да го изпускаш по язовири
            Ааа хората са си помислили за такива като нас, следващия телефон който ще си взема, е освен ако не излезе докато се реша нещо по-добро е пак...Самсунг, ето това е добър екстремен тест:

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Година и нещо използвам Моторола Дефай, мога да дам преки мнения, кеф ви софтуерно, кеф ви хардуерно. Ако не се лъжа, Владо (silverfox) също притежаваше Терминатора.
              Имам предложение.
              Да отворим нова тема само за тези дурако-устойчивите смартфони? Всеки да споделя мнения?
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Galaxy S Advance е прекрасен смартфон. Сина ми го ползва от няколко месеца - никакви проблеми и само суперлативи от тинейджър, който го товари на максимум.
                Galaxy S3 Mini - не знам някой да го е ползвал и ще ми е любопитно да споделите впечатления.
                Galaxy S2 - моя телефон, който реших да не сменям с S3 заради размера. Иначе S3 има само плюсове и единствения минус е големината.
                Galaxy Ace - телефон за дете. Бавен е, но има всички функции. Малко изнервящо, но всичко му работи. За сметка на това е много евтин и здрав.

                Въобще Самсунг направиха много голяма крачка към пазара със сериите Galaxy.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                  Galaxy S Advance е прекрасен смартфон. Сина ми го ползва от няколко месеца - никакви проблеми и само суперлативи от тинейджър, който го товари на максимум.
                  Galaxy S3 Mini - не знам някой да го е ползвал и ще ми е любопитно да споделите впечатления.
                  Galaxy S2 - моя телефон, който реших да не сменям с S3 заради размера. Иначе S3 има само плюсове и единствения минус е големината.
                  Galaxy Ace - телефон за дете. Бавен е, но има всички функции. Малко изнервящо, но всичко му работи. За сметка на това е много евтин и здрав.

                  Въобще Самсунг направиха много голяма крачка към пазара със сериите Galaxy.
                  Galaxy S3 Mini - нама какво да се тества. Орязана версия на сбъркания S 3, и то орязана не само от към размер на екрана.
                  Galaxy S Advance - наистина е хубав телефон. Това си е старатa S-ка с подобрения.
                  Плюсовете на S3 са само на хартия, минусите не ги пише, но всеки ползвал S и S2 може да ти ги каже. Така, че за момента S2 си остава най-добрия телефон от Galaxy серията.
                  За Galaxy Ace - донякъде съм съгласен, обаче Galaxy Ace 2 е друго нещо. 2 ядрен процесор, HD Ready резолюция на видеото, изобщо от малоекранните модели Galaxy Ace 2 е най-доброто от Galaxy серията което може да се купи.

                  Ето едно сравнение - http://www.phonearena.bg/phones/comp...ones/6940,7536

                  И още нещо, в момента това което се преглага от операторите от Galaxy-тата в по-голямата си част са останалите непродаваеми "боклуци". Пример: Galaxy Ace Plus

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Не съм ползвал S3, със S2 съм. Ама как така пък S3 удари всички рекорди по продажби!? Не е толкова гъзарски като iPhone, а се купува страшно.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      изобщо от малоекранните модели Galaxy Ace 2 е най-доброто от Galaxy серията което може да се купи.

                      Ето едно сравнение - http://www.phonearena.bg/phones/comp...ones/6940,7536
                      S3 мини не съм пипал, но ако дисплея като качества му е съизмерим с тоя на голямото S3, определено има едно рпеимущество. Не че от собствения ми Ace 2 съм недоволен, но дисплея на S3 (не мини) кърти мивки.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        S3 мини не съм пипал, но ако дисплея като качества му е съизмерим с тоя на голямото S3, определено има едно рпеимущество. Не че от собствения ми Ace 2 съм недоволен, но дисплея на S3 (не мини) кърти мивки.
                        Ако имаш предвид ppi на Galaxy S III mini са по малко от на Ace 2, иначе си е Super AMOLED - http://www.phonearena.bg/phones/comp...6940,7536,6330

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          Ако имаш предвид ppi на Galaxy S III mini са по малко от на Ace 2, иначе си е Super AMOLED - http://www.phonearena.bg/phones/comp...6940,7536,6330
                          ppi-то знам че е по-малко - резолюцията е същата, ама дисплея е малко по-голям. Въпроса е че като сравнявам дисплея на обикновен S3 с моя на Ace 2-ката, определено тоя на S3 е по-добър, най-вече като четимост на светло. Някак по-естествен седи и по-лесно четим. Аз и без друго ще си сменям договора тия дни, та ще разпитам дали имат налични, да сравня директно. Иначе като гледам всичко друго му практически същото, с тая разлика че батерията на S3 mini-то даяни по-малко. Но пък ако му се свали честотата от 1000 на 800, както е на Ace2-ката, току-виж и по това се изравнили.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Ако го рутнеш и му смениш рома, също добавиш и малко екстри в build.prop и init.d (например да му намалиш сканирането за уифи и т.н.) може да му докараш по добър живот на батерията и да работи малко по добре.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Wifi-то на моя стои изключено. Въобще всичко, дето не ми трябва постоянно седи изключено. Пуска се лесно и безгрижно, и го пускам само като ми трябва. Батерията ми изкарва 3-5 дни.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Аз понаблегнах по скоро на РОМ отколкото да сменям телефона - и съм много доволен от резултата.
                                3-5 дни е много добре - моя от един вече кара 2 дни при едно и също ползване - сега експериментирам с uv (undervoltage) ядра и свалям процесора до 180Mh когато е стенд бай - определено батерията кара доста повече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X