Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Колеги, какво мислите за последните модели на HTC One http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3506/htc-one

    и

    LG Optimus G http://www.mobilebulgaria.com/news/26141/huawei

    дръпнали са на дизайн, а и се чудя за телефон различен от Самсунг, че се напълни с тях

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
      Колеги, какво мислите за последните модели на HTC One http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3506/htc-one

      и

      LG Optimus G http://www.mobilebulgaria.com/news/26141/huawei


      дръпнали са на дизайн, а и се чудя за телефон различен от Самсунг, че се напълни с тях
      Единицата изглежда добре, но не е моят телефон (копчето отгоре ме Побърква), Г-то е "Остарял" защото излиза от миналият октомври и чак сега май ще го видим наживо, но е с "ниска" резолюция 720р (за разлика от новите флагмани.
      Моят Избор е Сони Експериа Z - който тази седмица се очаква да влезне в Българските магазини и освен, че е супер като характеристики (Снапдрагон про 4 ядра, 2Г РАМ, 1080р..........) е и Водо и Прахо Устойчив!!! (а по клипове в мрежата го и изпускат без последствия???)!


      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Супер изглежда Сони-то, но пък при него бутона е странично... и също малко дразни...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
          Супер изглежда Сони-то, но пък при него бутона е странично... и също малко дразни...

          На мен лично тази позиция ми е много удобна (с палеца), вече два телефона са ми с подобно място на бутона, а и с този си поиграх и само го чакам да се появи

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
            ...
            HTC One е всъщност телефона с най-добрият дисплей от изброените. Ако това е, което търсиш това е телефона за теб. Друго, което мога да кажа за него е, че дори и старият му интерфейс - на One X, беше доста удобен, ако си casual тип потребител и не ровиш прекалено много, а предимно ползваш. Лично аз харесвам много и One X, и One. Мисля следващият ми телефон да е един от двата.
            Последно редактирано от господин никой; 02-03-13, 22:45. Причина: typo

            Коментар


            • Re: Какъв телефон (смартфон).

              ХТЦ сенс интерфейса изглежда добре но е супер гаден - заема адски много ресурси и хаби много батерия, само след махането му без другите глезотии на АОСП ромовете, батерията почна да кара по 2 дни вместо по половин.

              HTC One е всъщност телефона с най-добрият дисплей от изброените
              Това не мога да го повярвам без да го видя - хтц не правят дисплеи - ползват сони и самсунг. Интересна е новата камера 4МП но с голяма матрица - което ще рече че би трябвало да снима много добре даже и на тъмно.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Display-a на HTC One X наистина е много добър.
                Много детайлен и дори в ярко слънце го виждам добре, без проблеми
                Ползвам този телефон, откакто излезе тук на 05.04.2012.

                Преди 2-3 седмици получих и update на software и сега съм с Android ver. 4.1.1, доста неща вече изглеждат различно и като че ли е малко по-оптимизиран.
                Много е бърз, забавяния почти никога.

                Това за бутона в горния десен ъгъл.. свикнал съм вече и не ми прави впечатление.
                За камерата му... ами като е слънчево прави приемливи снимки, при тъмна обстановка...няма да говоря.

                Като минус бих посочил малката батерия, защото при вкл 3G + доста синхронизации и позициониране + разговори и малко GPS изкарва по-малко от ден.
                Но явно това си е нормално, просто е малко дразнещо.
                Отделно мислех да си закупя допълнителна батерия. Телефонът е капсулиран и проблемът с допълнителната батерия е решен като батерията е реализирана като твърд калъф за телефон. Котактува с едни малки точици от задната страна на телефона.

                Друг минус, който много ме дразни е, че високоговорителчето за разговорите в горния край на телефона е реализирано с малки дупчици в пластмасата (или какъвто е там материалът).
                Тези малки дупчици имат много гадния навик да се запушват от мръсотии (мъжете си носим телефоните в джобовете и често има и друг неща освен телефона).
                Като се позапушат пада нивото на звука при разговор.
                Много трудно се чистят тези неща. Може би на сервиз ще могат да се почистят с някаква специална бургийка, или подобно.

                Sony Experia Z изглежда доста свежо и тука го рекламират на всяка крачка по вестници, билбордове, метро и т.н.
                Според мен е хубаво да се изчака малко, ако искате да си вземето high end gsm, сигурен съм че конкуренцията няма да остави така нещата и тази година ще има и други приятни изненади.

                Поздрави,
                Калин
                .

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Хмм, да се похваля, де...

                  От преди малко съм собственик на Samsung Galaxy S III GT I 9300.
                  Това ми е първия андроиден телефон, и след като не можах да приема първите няколко разговора, се почувствах като циганче пред пишеща машина..

                  и започна ръчкането...
                  голяма занимавка

                  Първите ми впечатления са, че е много странно нещо..
                  и много голямо - къде ще го нося, не знам.
                  Сега през хладното ще е във вътрешния джоб на сакото, а по-нататък?

                  Голяма занимавка...

                  Коментар


                  • Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Най гадната камера която съм виждал след моторола (разер в3) е тази на ХТЦ дезире (предполагам и другите хтц та са подобни)- прави снимки по 5мп гъста мъгла на хтц оне е някаква нова още не е много ясно но като излезе ще го видим

                    Честито Вени, не е лош телефона - вярно е много голям ама не му мисли новите топ модели самсунг и сони са още по големи.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Хмм, да се похваля, де...

                      От преди малко съм собственик на Samsung Galaxy S III GT I 9300.
                      А Честито, хубав подарък за повода
                      Телефонът е добър, да не кажа най-добрия за парите си към днешна дата.
                      Ако имаш въпроси относно "мъглата" андроид, давай ги в темата за S III, с каквото можем ще помагаме
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                        А Честито, хубав подарък за повода
                        Телефонът е добър, да не кажа най-добрия за парите си към днешна дата.
                        Ако имаш въпроси относно "мъглата" андроид, давай ги в темата за S III, с каквото можем ще помагаме
                        Благодаря ти, Пепи.
                        Не съм я почнал още темата за SIII, че днес е едно пивко времето...

                        Ама утре това ще е занимавката - дано успея да свърша и някаква работа.

                        Ще питам, как няма да питам - не е срамно да не знаеш.

                        Много се кефя.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          От 3 дена съм със Sony Experia Z
                          Страхотен дисплеи с резолюцията на върхов телевизор 1920 х 1080 (1080р, FHD), прилична камера 13МП, и .... Водоустоичив!!! Вече два пъти го карах в банята - Игрички, разговори.... каквото ти душа иска
                          Супер готино усещане при работа - много бърз, без засечки и с готини материали, създава "премиум" усещане (егати и Българският като пишем за телефони и компютри???), нещо което ми Липсваше при предишните два Самсунг-а (S2 и GN). Батерията се разработва в момента, но добрата новина е, че и да го "скъсаш" от "ръчкане" (нещо което аз направих първите два дни), пак Изкарва денят.
                          За процесора (4 ядра на 1.5 ГХз) няма да пиша, защото не изчислявам сметки за НАСА, та ми е достатъчно да работи Мазно и без Забивания. Екстрата е 2ГБ РАМ, 16ГБ Флаш + SD карта до 64 ГБ (аз си взех 32 ГБ) - няма притеснения за снимките и филмчетата
                          Та с две думи - мога Спокойно да го Препоръчам, на всеки който търси Топ СмартФон, а ако го интересува и Водо и Прахо Устойчивостта то това е май Единствената Ошция!



                          Ето и две снимки от вторият ден на Витоша, беше на Авто и снима на 8МП, но пак става
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от alex_markov; 03-03-13, 17:42.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Алекс, колко му е горе-долу цената при свободна продажба? 1100лв?
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                              Алекс, колко му е горе-долу цената при свободна продажба? 1100лв?
                              В Техномаркет е 1199 лв, аз използвах 5% отстъпка (имам такава карта, но съм чувал, че има и 7%), та го взех за 1139.05 лв. с ДДС или 949.21 без.
                              Имай в предвид, че е с Микро СИМ (като всички съвременни телефони), а Мобилтел взимат 20 лв за да ти го сменят , но пък става Моментално
                              При операторите има доста по-добри цени, НО с договор за 2 години, а обявиха, че от Юли цените им сериозно трябва да паднат, та аз до тогава Не подписвам договори

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Ясно, мерси!
                                Пиши пак след като добиеш повече впечатления
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X