Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Братле ако не си купил и все още искаш тези всички екстри твоят телефон е Sony Ericsson Xperia Arc
    Sony Ericsson Xperia arc е смартфон с Android операционна система (OS), 4.20 inches (480x854) Капацитивен чувствителен на допир екран, 8.1-мегапиксела камера с автофокус и светкавица и с microSD/microSDHC слот за карти. Xperia arc поддържа UMTS, HSDPA 7.2 Mbit/s, Wi-Fi и A-GPS, Glonass. Той е с малки размери, със средно тегло и с батерия издържаща до 6 часа в режим на разговори. УСПЕХ!
    HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
      От вчера съм с този HTC Desire X
      ​кажете нещо за него.
      Късно го казваш.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Вече имам инсталирана навигация Иго Примо и всичко и е на БГ. Ако иска някой да я пробва, да ми пише на лични да му я пратя. Не знам как да я кача тук.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          По начало съм скаран с телефоните, обаче имах голямо желание за таблет.
          И ето

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12874.JPG
Прегледи:1
Размер:181.7 КБ
ID:5444879

          Сега съм в технологичен ШОК.
          Къде (в коя тема) ще е удобно да си задавам въпросите за новото ми устройство, galaxy note 2. (не че няма интернет, ама аз искам тука в нашият си форум)

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            По начало съм скаран с телефоните, обаче имах голямо желание за таблет.
            И ето

            [ATTACH=CONFIG]537522[/ATTACH]

            Сега съм в технологичен ШОК.
            Къде (в коя тема) ще е удобно да си задавам въпросите за новото ми устройство, galaxy note 2. (не че няма интернет, ама аз искам тука в нашият си форум)
            Честито за придобивката. Дано имаш спокойна нервна система. Минах го този път и докато подкарах всичко което исках, доста се нервих. В пост 382 има един много помагащ път към един друг форум, специално за такива телефони. Четеш много внимателно по няколко пъти и после пробваш.
            Последно редактирано от barzashki; 18-01-13, 21:39.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
              ................Къде (в коя тема) ще е удобно да си задавам въпросите за новото ми устройство, galaxy note 2. (не че няма интернет, ама аз искам тука в нашият си форум)
              Като цяло не е проблем да задаваш въпроси и тук, но няма да е голямо престъпление да отвориш нова тема.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Здравейте!
                Какво мислите за моделите на Prestigio, по точно 4040 и 4300. Гледам ги че спрямо конкурентите си (по хардуер) са с поне 150 лв. надолу като цена. Има ли някой с преки впечатления от тези модели. Гледам че 4300 е с IPS матрица, заслужава ли си 30те лв. отгоре (смисъл имали някаква коренна разлика).
                Изобщо всички мнения от първа ръка са ми необходими. Това ще ми е първият смартфон и не искам да изсипя много пари в него. Не знам дали ще мога да го опазя. Пък и в същото време 300 лв са си пари и не искам да ги дам за нещо което не работи
                Благодаря на всички отзовали се!
                Кольо Динев

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Пред мен имам 4300 и 4040, като личното ми мнение е, че 4300 е по-добрият. За разликата в цената се получава кожен калъф (4040 няма такъв и трябва да се купи такъв), доста по-добра матрица на екрана, като цяло работи малко по-добре (скорост на реакция) от 4040 от към юзер интерфейс. От своя страна 4040 има повече вътрешна памет - 768 срещу 512мб за 4300, по-малкия размер дава по-голямо удобство при ползване с една ръка.

                  Ако се настрои добре, батерията кара доста - 4300 го ползвам като телефон за разговори и цъкане през wifi от време на време и го изкарва около 3-4 денонощия, но му е изключено 3г-то, синхронизациите на пощата, wifi-то се спира при заспиване на телефона.

                  Тъй като ползвам Samsung Galaxy S2 като основен, мога да кажа, че престижиото не е никак лош телефон в сравнение с s2-ката и в този ценови клас е страхотен избор.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    За РАМ ли става въпрос, или просто това е паметта на която можеш да инсталираш програми, защото ако е за приложения ми се вижда доста малко?
                    Благодаря за информацията.
                    Кольо Динев

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      RAM-а и на двата е 512мб. Става въпрос за internal storage, където се инсталират програмите по подразбиране, т.е. колкото повече място, толкова по-рядко ще се сещаме за преместване на приложенията на SD картата. Телефоните имат отделно и USB сторидж (при 4040 пише phone storage), който е по 2gb. Разбира се присъства и слот за micro SD карта, като аз ползвам някаква 16гб, но вероятно ще поддържа и по-големи.

                      Тъй като и двата телефона са с ICS (4.0.3 при 4300 и 4.0.4 при 4040), то местенето не е проблем и се прави върху usb storage или sd картата - това се избира в settings - storage за default write disk. При отсъствие на SD карта, то възможността е само за usb storage (при 4300 така го дава) или phone storage (както пише при 4040), които са тези 2гб.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от pecix Преглед на мнение
                        аз ползвам някаква 16гб, но вероятно ще поддържа и по-големи.
                        И двата поддържат до 32 GB.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Значи с две думи мога да инсталирам нещо и спокойно да го преместя на външната карта и да си го отварям от там (като например IGO GPS)?
                          Кольо Динев

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Абсолютно.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Аха! Благодаря ви за отделеното време!
                              Кольо Динев

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Здравейте, смятам да си поръчам prestigio 4300 smartfon някой да е запознат с марката или да има такъв телефон да сподели нещо за него,между другото това ми е първият smartfon .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X