Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    А, за друго освен Ace, нямам идея. Но предполагам всеки телефон с андроид има такива опции.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Спарки, нещо не е наред при теб.
      Направил съм настройка контактите да се записват не в телефона или SIM, а в гугъл. След което от там си правя групите. Маркирам контактите за дадена група, присъединявам към нея, но не махам човката на My contacts, т.е. реално са в две групи. Правиш съответната мелодия на всяка група и телефона звъни с нея. Пробвано на няколко телефона, които съм сменил за година и половина. Един път го правиш в гугъл и после всичко е тип топ. Ако не се получи, значи има някаква настройка, която е включена или изключена!
      Относно контактите от скайп и ФБ. Ако си поиграете да си направите имената на хората от указателя такива, каквито са във ФБ, т.е. истинските на хората, контактите ще се join-ват автоматично. Ако искате да търсите някой по прякор /така си свикнал да го търсиш и до сега така е бил в списъка ти/ просто добави в редакцията на контакта прякора. След това можеш да търсиш по прякор, а андроида ще ти покаже истинското име на човека
      Да, наистина е малко играчка, особено ако имаш 6,7,8 стотин контакта, но се прави веднъж. После сменяй ако искаш телефоните през седмица, всички си и два на мястото както си го направил.
      За мен това е голяма екстра, така винаги имаш резервно копие от контактите си, също така ако изтриеш някой контакт можеш да го възстановиш. Пишеш дадата и часът преди триенето и гугъл го помни и възстановява. Ако в твоя случай си загубиш телефона или нещо се бъгне, става мазало.....
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
        Ако в твоя случай си загубиш телефона или нещо се бъгне, става мазало.....
        Ми... архивирал съм ги през KIES.

        Иначе сигурно причината е в мен, въпроса е че така и не можах да го преборя. Не ми пречеше че контактите ми висят и в гугъл. Пречеше ми единствено че ми сменя мелодията. Не видях настройка в гугъл за мелодията. От телефона не мога да задавам мелодия на гугълските групи.

        Междувпрочем, току що установих че мелодиите ми пак са се скапали, мамка му и прасе!!!

        ПП: В гугъл групите са си направени (колеги, семейство, приятели и т.н.) и не мога да ги трия. Мога да добавям нови към тия, и да променям само тия извън "служебните". Например всички от форума са ми в една група, с която правя каквото искам, щото не е служебна.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Днес ми пристигна и Motorola Defy+-а... Мисля да я разчарковам още веднага и да и сменя OS-а с нещо по-човешко, например Android 4.0 ICS...

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Няма да коментирам, през кои телефонни апарати съм минал, но след Галакси С+ си взех Галакси S2, S2-ката и андроид са родени един за друг, върви перфектно, никакви бъгове, скорост в интернет, ВИДИМ на слънцчева светлина дисплей...ъпдейтнах директно през телефона до 4.03, и това което забелязвам в сравнение с 2.3.4 е нуждата от повече оперативна памет и по-късия живот на батерията.
            Цените след излизане на следващия модел станаха поносими, като при всяка една техника разбира се - купува се модела, който предхожда последния
            0897/833 689 - Николай Божков

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              ПП: В гугъл групите са си направени (колеги, семейство, приятели и т.н.) и не мога да ги трия. Мога да добавям нови към тия, и да променям само тия извън "служебните". Например всички от форума са ми в една група, с която правя каквото искам, щото не е служебна.
              Направи групите от компютъра, зарежи ги служебните, направи нови и вкарай в тях контактите, промени настрйката за синхронизация така че да се записват в гугъл, направи мелодийте на отделните групи и тогава синхронизирай. Пиши после дали се разместват.


              п.п. забравх, че нямаш контакти в гугъл, затова първо синхронизирай, за да се появят на компютъра, след това прави НОВИ групи от компа и слагай в тях абонати.
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Аз не можах да се справя със синхронизацията между Андроида и Outlook-а. В Аутлука всичко си е подредено и не мога да разбера защо има чак такава несъвместимост. Аман от корпоративни интереси. Никой не мисли за юзера...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Има доста 3th party апликации, които позволяват това - една част са дори и за Motorola специално. Не се занимавам с това, защото след няколко часа ще сменя OS-а и няма да остане нищо след смяната. Опасявам се, че Android 2.3.5 ми идва твърде стар, дори и с motoblur интерфейса.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Много интересни последни мнения... Особено след като всички дружно ме убеждавахте колко "cool" е андроида!

                    Коментар


                    • Аз пък не разбирам за какво го пишеш горното?

                      п.п. И да, по хубав е Андроида!
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Много интересни последни мнения... Особено след като всички дружно ме убеждавахте колко "cool" е андроида!
                        Ц! Аз казвах колко лош е айпоня! ...
                        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          В сравнение с дргите ОС Андроид е най-добрата според мен, но пак не е това, което трябва или ми се иска на мен (има много недоразумения)

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Любопитен съм за Windows Phone платформата. Май няма някой познавач, който да я плюе...
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Любопитен съм за Windows Phone платформата. Май няма някой познавач, който да я плюе...
                              Когато излезе Андроида windows-a беше невероятно бъгав, малко останаха да го ползват вече, поне аз не познавам такива, ако е смартфон или е с Андорид или е iphone.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Като потребител на всичко като операционна система за бизнес ми е най-удобно бляк бери, а за играчка 4еската. Днес тествах sgs3. Не ми хареса в сравнение с 4еската. Дисплея не ми хареса, голям ми идва, лагва при браузване и цветовете са ми нереални. Няма идеален. Вземаш, ползваш и свикваш.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X