Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Здравейте, какво ви е мнението за китаеца HUAWEI VISION?
    Цената е приемлива.
    Благодаря.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Един приятел има такъв и е много доволен и аз съм го разцъквал няколко пъти и наистина телефона се държи доста добре.Не се е оплаквал от слаба батерия или нещо подобно, като цяло си му издържа нормално.Дава ми го да му инсталирам навигационна програма и тогава се заиграх повече с него и не можах да му открия някакъв съществен кахър (в началото като го взе си мислех, че не е добър избор, но се оказах в грешка). Добър е
      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        От вчера съм с този HTC Desire X
        ​кажете нещо за него.
        Прикачени файлове
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          От вчера съм с този HTC Desire X
          ​кажете нещо за него.
          Добър смарт за добра цена.. Всичко зависи от личните ти предпочитания за дизайн..

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Бързашки, ако няма да го ползваш за кой знае колко големи игри, перфектен е.
            Какви слушалки ти дадоха към комплекта?
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Тук в България дават от малките тапички.. И на мен ми се искаше моя да пристигне с големите, но уви..

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Ама Beats ли са изобщо? Щото нали ги бяха спрели по едно време.
                Добре ли свирят малките?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Beats са, но свирят като за тапички.. Няма кой знае каква разлика с тапи Сони примерно..
                  Големите слушалки знам, че ги подаряват в UK, а ако знаеш как свирят.. Косъма настръхва..

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    За големите не се и съмнявам, остава да струват 600лв. и да не свирят като хората.
                    Леле... това са 600лв. за едните слушалки. Опазил Господ някой да ги даде.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      И за 400 ще намериш, ако внесеш от някъде, може и по-малко, но пак са си сериозна цифра за слушалки..

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                        Бързашки, ако няма да го ползваш за кой знае колко големи игри, перфектен е.
                        Какви слушалки ти дадоха към комплекта?
                        Вече съм пораснал за игрички на телефона. Да има интернет когато съм на дежурства за да прегледам форума и да говоря и някоя снимка да направя. За друго не ми трябва. Днес успях да си вкарам програма за безплатно говорене / v...r/ и още някоя друга. Дано батерията му е издръжлива.

                        Слушалките са от малките, но какви точно не знам. Не съм ги вадил от пликчето.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                          Вече съм пораснал за игрички на телефона. Да има интернет когато съм на дежурства за да прегледам форума и да говоря и някоя снимка да направя. За друго не ми трябва. Днес успях да си вкарам програма за безплатно говорене / v...r/ и още някоя друга. Дано батерията му е издръжлива.

                          Слушалките са от малките, но какви точно не знам. Не съм ги вадил от пликчето.
                          Ако не се лъжа, понеже е малко по-различен от големите си братя, надявам се 2 дни да издържа батерията..

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Ако не се лъжа, понеже е малко по-различен от големите си братя, надявам се 2 дни да издържа батерията..
                            Ако включваш wi-fi, GPS, bluetooth и нета от картата само когато ти трябват, а не ги държиш постоянно включени държат повече от 2 дни. Моя държи до 7 дни. Имам проблем или по-скоро въпрос. Моето LG L3 се води с 384MB RAM и не мога да намеря с колко ROM. В момента като гледам в управлението на приложенията ми дава, че имам 155MB ROM общо и 251MB RAM общо. Въпроса ми е защо са толкова малко? С RAM нямам грижи, но системната памет я напълних.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                              От вчера съм с този HTC Desire X
                              ​кажете нещо за него.
                              Малко съм босичък в това отношение, та за това ви моля за помощ. Искам да си сложа навигация на телефона Иго Примо. Търсих в кошницата но не намерих. От кое друго място мога да си изтегля и инсталирам?
                              Благодаря предварително.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                                Малко съм босичък в това отношение, та за това ви моля за помощ. Искам да си сложа навигация на телефона Иго Примо. Търсих в кошницата но не намерих. От кое друго място мога да си изтегля и инсталирам?
                                Благодаря предварително.
                                Държиш ли на IGO, искаш ли да пробваш Sygic Aura ?
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X