Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    За мен пък липсата на външна карта памет е голям недостатък.И като гледам че Уиндоус Фон7 залагат по дифолт на такава липса това хич не ме кефи.Какво става когато телефона се сдуха, всичко си заминава, и бекъп ако случаино предвидливо си си направил на вътрешният диск и той е чао.Аз такъв телефон не бих си купил.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Никога не е бил предвиждан за ползване повече от 3 години... защо би трябвало да се подменя SD картата? Реално батерията е за около 1000-1200 цикъла, което грубо е 3 години. След това така или иначе отива в сервиз.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Въпросът не е в това че трябва да си сменяш картата, а в това че като се счупи телефонът губиш всичко с него.А ремонта на тези телефони става все по трудно и невъзможо нещо с времето.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Въпросът не е в това че трябва да си сменяш картата, а в това че като се счупи телефонът губиш всичко с него.А ремонта на тези телефони става все по трудно и невъзможо нещо с времето.
          Не, не мисля, че губиш нещо сериозно... Не е като да няма бекъп решения и начини за синхронизация с компютър. Друг е въпроса до колко са удобни, практични и ползваеми.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Един бъг на софта от вчера на HTC Sensation XL - не мога да отключа телефона (натискане на power бутона и после издърпване на един 3д пръстен).. Съответно извадих батерията и го включих на ново.. Изчезнаха ми всички снимки от галерията и звука на сутрешната ми аларма е променен..

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              И жената като Спарки-то, поръча си миналия ден Galaxy Ace 2 (онлайн), и вчера дойде телефона, даже има подарък гъбичка за велурени обувки
              Вчера го разцъках за 15 секунди, успях да отговоря на обаждане и да откажа такова - какво повече ми трябва ...
              Наистина, въобще нямах време да го цъкам та не мога да кажа как е, на пръв поглед сравнено със старото HTC Wildfire е доста бърз, иначе Андроид като Андроид ... За 450-460 лв (в Х**енди беше почти 600 без малко) много си заслужава.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Изклюи автоматичната синхронизация на контактите с Google и не "обединявай" контакти с гугълските. След като направих тая грешка, след като си настроя различни тонове за групите, при всяко "надушване" от телефона за досъп до интернет, си изтегля квото изтегля от гугъл акаунта, като в следствие от тва мелодиите се връщат към общата за телефона, макар че в настройките на групите продължава да стои това, което си задал (тоест, различни тонове).

                Най-накрая изтрих всички контакти в гугъл, резетнах телефона, прехвърлих си контактите отново от стария през блутут, изключих автоматичната синхронизация, и след това си инсталирах KIES и си нагласих групите локално на телефона, като после от телефона си нагласи и мелодиите.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Питаш ли ме мене като ми се изсипаха всички от скайп и фейсбук в телефонната книга.. Сега не знам на кой звъня.. Едни щуротии, едни чудесии.. Мазало ама ще свиквам..

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    И при мене стана мазало ама ме и домързя да ги оправям. Някой ден и това ще стане...
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • Моето мнение е, че най-добре е да се вземе телефон на гугъл - galaxy nexus. Причината е, че получавате най-новите ъпдейт веднага и поддръжката на телефона е 3 версии напред - аз навремето си взех G1 с 1.0, после излезе 1.5, 1.6, 2.2 беше последното официално. Ако нексуса ви е голям - ай-бидон или уиндолс, ама чакайте да излезе 8мицата, че сегашните модели няма да я поддържат.
                      Александър

                      Коментар


                      • Иначе в момента съм с галакси с, втора ръка го взех . Зимата паднах с него в снега, с екрана надолу както ми беше в ръката. Няма му нищо.
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Синхронизацията с Гугъл акаунта е едно от най-сладките предимства на Андроид. Не го ли използващ, за какво ти е Андроид?
                          Проблемът с мелодиите е от друго.
                          При инсталиране на фейса и скайпа имаш възможност да Join-неш информацията под едно име. Т.е. Имаш ме в телефона като Жоро, в скайпа като Пацифик, във фейса като Joro. Join-ваш си трите контакта и ти излизам само с Жоро.
                          Последно редактирано от Pacific; 12-07-12, 10:45.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Питаш ли ме мене като ми се изсипаха всички от скайп и фейсбук в телефонната книга.. Сега не знам на кой звъня.. Едни щуротии, едни чудесии.. Мазало ама ще свиквам..
                            Много просто - правиш си нов празен акаунт за gmail, ползваш него и всичко е наред.
                            Отделно има опция за показване само на контактите с телефонен номер в тях.
                            Отделно можеш да изключиш показването на контактите от фейсбук, гугъл и прочие, и да оставиш да се показват само тия в телефона.

                            Менюто е "Телефонен указател" -> ляв бутон -> още -> опции на дисплея.

                            ...само че въпреки че ги изключих да не се показват, ми сменяше рингтоновете. Затова и "разчистих" и изключих автоматичната синхронизация, та сега ми е мирна главата.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Аз не съм фен на синхронизациите, каквито и да било, така че съм спокоен
                              А вече жената ди си ги наглася кой как да звъни и т.н.
                              Аз ползвам телефона й да цъкна някоя снимка ако се налага (ако ми паднат батериите на фотото случайно), да се обадя на някой, и да поровя из интернет, общо взето това е. Даже да си призная и навигацията не ползвам ...
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Менюто е "Телефонен указател" -> ляв бутон -> още -> опции на дисплея.
                                При мен по друг начин стават нещата, но се оправих.. Мерси!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X